Автор Тема: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г  (Прочетена 9672 пъти)

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #15 -: Септември 27, 2023, 11:08:53 am »
Племеникът е роден на 28.09.ММ-на 30.09.
При мен лунацията е в 11 дом.При мъжа ми в 4ти ,опозиция Слънце....и Луна.
Пълнолуние в солар показва стабилност през годината, няма да има радикални промени в дома и семейството, щом е в 4д при мъжа ти https://www.facebook.com/VictoryAstro/posts/pfbid02yamYbcHrZVvYwdGrnkjdXdPLrUqurtLJdXPet1XgQJtFX46Xk3t9ndqfpLRDMvA5l
Акрукс,в натала е в 4ти(пълнолунието),но нали р.д му започва малко след това, в солара на к7 е кацнала.
прочети написаното, само не казвай, че не ти се отваря линка, защото нямаш регистрация във фейсбук  :)
това е обща тенденция, когато някой има Пълнолуние на рождения ден, плюс/минус ден, за тази година за септември са 28,29,30. Цитирам извадка от статията ми, която не знам защо не я намерих в блога си (всъщност знайно е, тогава се разболях ). 
За родените на следните дати, близки до Пълнолуние, 2023 г. ще бъде спокойна и стабилна. В много области ще продължат постепенното развитие на неща, които са започнали много преди това.
Хората, родени на тези дати, ще почувстват стабилност и добият самочувствие:
6, 7, 8 януари; 4, 5, 6 февруари; 6, 7, 8 март; 5, 6, 7 април; 4, 5, 6 май; 3, 4, 5 юни; 2, 3, 4 и 31 юли; 1, 2 , 30, 31 август; 28, 29, 30 септември; 27, 28, 29 октомври; 26, 27, 28 ноември; 26, 27, 28 декември.
През следващата година не се очакват сериозни сътресения и радикална промяна в курса за хората, родени на тези дати. Те ще се почувстват много по-уверени, ще получат шанс да натрупат опит и ценни знания, които ще бъдат полезни за по-нататъшно развитие и за смели начинания в най-подходящия момент за това.

Много положително Акрукс, благодаря

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #16 -: Септември 27, 2023, 11:59:30 am »
Аз винаги имам житейски промени при лунации по оста Овен-Везни, а когато са близо до затъмнения- радикални.
Оста на възлите е по тази ос, у1 и у4, по тази ос, женските планети също, а в нощна карта те са важни, Мидпойнт на Светилата също по тази ос.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #17 -: Септември 27, 2023, 03:35:43 pm »
Акрукс,да,успях да прочета написаното от теб във фейсбук.
Но,при мен годината в която соларът ми стартира с пълнолуние-забременях.При приятел на мъжа ми,пълнолуние на рожденият му ден-почина баща му.Промените и в двата случая са генерални.
Сафо, генерална промяна е да напуснеш семейството и дома, населеното място, работата, университета и да поемеш в коренно различна посока. Забременяването е кулминация (Пълнолуние) на това, което си предприела по-рано - да създадеш семейство и дом.
На твоя приятел с какво се е променил живота, като е починал баща му? Бил е малолетен и зависим от баща си ли?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #18 -: Септември 27, 2023, 05:30:11 pm »
Акрукс,да,успях да прочета написаното от теб във фейсбук.
Но,при мен годината в която соларът ми стартира с пълнолуние-забременях.При приятел на мъжа ми,пълнолуние на рожденият му ден-почина баща му.Промените и в двата случая са генерални.
Сафо, генерална промяна е да напуснеш семейството и дома, населеното място, работата, университета и да поемеш в коренно различна посока. Забременяването е кулминация (Пълнолуние) на това, което си предприела по-рано - да създадеш семейство и дом.
На твоя приятел с какво се е променил живота, като е починал баща му? Бил е малолетен и зависим от баща си ли?
Забременях,не съм го предприела по-рано,дори незнаех,че съм бременна,цикълът ми беше редовен до 2/3 месец,не съм искала да се местя,да се омъжвам и подобни........продадохме апсртамент,преместихме се в друго жилище,правихме ремонт за огромна сума-това ако не е генерална промяна на всичко!
Когато почине родител,някои хора тъгуват,преживяват го,травмиращо е.На нашия познат му се наложи да гледа болната си от рак майка,да я мие и пере и т.н.
« Последна редакция: Септември 27, 2023, 05:32:38 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #19 -: Септември 27, 2023, 07:24:38 pm »
Новият ми Лунар ще стартира два часа след Пълнолунието, което попада в 7д.
АС на лунара е в 4д., МС във 2д. на мидпойнт Слънце /Венера, а К9 е на АС, откъм 12д.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #20 -: Септември 29, 2023, 10:05:17 am »
Главоболие,болки в очите,зъби,сърцебиене-около мен с оплаквания.
Не всяка лунация в Овен предизвиква такива реакции на тялото,но сега мисля са при по-голям брой хора,заради опозицията Луна/Марс.
« Последна редакция: Септември 29, 2023, 10:08:23 am от Сафо »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #21 -: Септември 29, 2023, 11:38:28 am »
Тази сутрин се роди новият ми племенник, по линия на мъжа ми 🩵

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #22 -: Септември 29, 2023, 11:42:50 am »
Аз също имам проблем със сърцебиене напоследък, нощем. И това пълнолуние ме кара да се чувствам като хиперактивна кифла :D
Сигурно щото управителите на светилата ми аспектират почти точно марс и венера с опозиции.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #23 -: Септември 29, 2023, 12:00:03 pm »
При мен пък от няколко дни се появи ужасно безсъние. Ставам около 3 през нощта и няма заспиване повече.  И тревожност.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #24 -: Септември 29, 2023, 12:17:31 pm »
Тази сутрин се роди новият ми племенник, по линия на мъжа ми 🩵

Лисана, честит да е!

Колкото и да ми харесват оптимистичните прогнози, реалистичните са ми по-близки (и познати) - замислила съм промени, ще видим какво предстои.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #25 -: Септември 29, 2023, 03:33:38 pm »
Честито, Лисана! 💙

Тъй като Лунацията е в точен съвпад със слънцето ми, аз имам хиляда проявления, но най-коварното към момента е, че баща ми се обади изненадващо за мен, за да ме информира, че е останал без работа, подписал си документите вече, разбира се изобщо не в негова полза. Каквото и да ми говори, грам не му вярвам, затова питам вас на принципа на хорара: Аджеба, каква мислите, че е причината да го убия бързо и завинаги?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #26 -: Септември 29, 2023, 09:29:21 pm »
И аз съм от тези със стягане и пробождане в сърдечната област напоследък . Плюс главоболие два дни, но мисля, че съм лепнала нещо от децата. В това променливо време половината смъркат.
Иначе при мен е в 10- ти дом, квадратура с АЦ и нат. Луна У1,2. Напоследък и доста непредвидени харчове имам, но пък предстои опаричване с увеличението на заплатата .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #27 -: Октомври 03, 2023, 01:37:04 pm »
Благодаря момичета  :-*
За протокола и аз болна, синузитът ми. Главата ми надута като буца,  така се и усеща. Не го отдавам на лунацията, обаче, тя не засяга такива домове.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #28 -: Октомври 04, 2023, 10:28:45 am »
В деня на лунацията вдигнах висока температура ,тресе ме цялата нощ.Главоболие също.След тридневни мъки,отидох на лекар.
Лунацията при мен е в 11 дом,но сх.аспект нат.Марс

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние в знак Овен на 29.09.23г
« Отговор #29 -: Октомври 04, 2023, 10:32:28 am »
Честито, Лисана! 💙

Тъй като Лунацията е в точен съвпад със слънцето ми, аз имам хиляда проявления, но най-коварното към момента е, че баща ми се обади изненадващо за мен, за да ме информира, че е останал без работа, подписал си документите вече, разбира се изобщо не в негова полза. Каквото и да ми говори, грам не му вярвам, затова питам вас на принципа на хорара: Аджеба, каква мислите, че е причината да го убия бързо и завинаги?
Ако го разглеждаме по 10 дом-скорпион на к10-Марс е упр и на негов 6ти и е в 12.Луната в 6ти упр.статуса му ,или шеф.Засегнат е от високопоставено лице по някакъв начин.