Автор Тема: Пръстеновидно СЗ в 21*на везни  (Прочетена 11458 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пръстеновидно СЗ в 21*на везни
« Отговор #45 -: Ноември 15, 2023, 10:50:53 am »
Да,при жена ,лявото око е по Слънце,дясното по Луна. Светило, ударено от малефик ,вероятно е да има проблем.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пръстеновидно СЗ в 21*на везни
« Отговор #46 -: Ноември 15, 2023, 04:37:36 pm »
За Плутон в първи дом и около асцендента съм чела, че е показател за фатален/критичен елемент при раждането на натива. Ако съдя по сина ми, този признак е изпълнен.
с Плутон на АС съм, а съм се родила неочаквано бързо, за малко да се родя на входа на дом майка и дете, докато баща ми е търсел  да събуди и доведе акушерката; терминът на майка ми е бил на 15-ти, а съм се родила на 3-ти  :)
Нямам белези по рождение, белязал ме е няколко години след това цикъл Марс/Уран, който е попаднал върху Мерка ми в 1д. – и двата инцидента са свързани с подхлъзване и падане – в коридора съм се плъзнала по чергата и съм забила глава в ръба на вратата; на влизане от заснежения балкон, където сестра ми правеше снежен човек,  в кухнята съм паднала над котлон с открити реотани, белегът сега се е изместил на китката отгоре, но почти не се забелязва

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Пръстеновидно СЗ в 21*на везни
« Отговор #47 -: Ноември 20, 2023, 08:35:22 am »
Привет на всички.
Вчера в 8:56ч Бебе Кристиана се появи на бял свят, със скромните 2320гр, но с много силен плач. Добре е, адаптира се, хранят я с АМ и я топлят в термолегло.
Секциото беше трудно, защото бебка беше застанала накриво и едвам я извадиха. Мен доста ме натискаха и това беше най-неприятното изживяване.
Оказа се че пъпната връв е била тънка и не е хранила плода добре. Но сега изследванията са и супер.

Честита дъщеричка, Fortunades! Бъдете здрави и двете! Нека расте щастлива и успешна!

Много, много ти благодаря terrarossa!

Да ти е честита дъщеричката!🍀

Много ти благодаря, Корея!  :-*

Вече се очовечи :)
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.