Астрология. Езотерика > Лунации

Пълнолуние в рак на 27.12.23г.

(1/5) > >>

Сафо:
Карта на последната лунация за тази година,пълнолуние в рак.
Направих няколко грешки докато качвам картата и пиша.Сбърках годината и датата в заглавието. :)
На 27.12.имам двама познати рожденици.Трима.Мъж и две жени.
К8 е на Плеяди.Оста 3/9-ти е съвпад с неподвижни звезди,указващи кризи и катастрофи.
Лунацията попада в 9ти дом в картата с координати на София.Луната има лек аспект секстил с Юпитер-дали ще ни съобщят добрата новина Шенген?
Домът на договорите,Бог,далечните пътувания,съдебната система,чужденците,висшето образование,сделките.
Съвпадът Марс/Меркурий във втори дом на картата е тревожен ,квадрат с Нептун.Марс е упр.на 7ми дом,а втори е 8ми за партньорите/враговете.Стрелец е огнен знак,освен скандал,стрелба,катастрофа,може да има пожар ,за който да се говори,пише.
Венера, като упр.на асц е в скорпион ,на к2.Но тригонът Слънце-Юпитер е в действие.Да видим.Ще има тото милионер.

Terry:
Луната и Юпитер са във взаимна рецепция по екзалтация.

akruks:
знаците се пишат с главни букви – Рак, Стрелец и така нататък... , макар че не е необходимо да се изписват в заглавието на темата – всеки що-годе грамотен може да разбере само по датата къде попада лунацията...

когато преглеждам темите със задна дата се ориентирам по година и дата, а не по зодиакален знак - то е ясно, че Пълнолунието на 27 декември е в зодиакален знак Рак

при мен в 10д и квадрати светилата, но в секстил с Уран в 12д - ще има скрити изненади  :)

Ребека:

--- Цитат на: akruks в Декември 23, 2023, 03:20:23 am ---знаците се пишат с главни букви – Рак, Стрелец и така нататък... , макар че не е необходимо да се изписват в заглавието на темата – всеки що-годе грамотен може да разбере само по датата къде попада лунацията...

когато преглеждам темите със задна дата се ориентирам по година и дата, а не по зодиакален знак - то е ясно, че Пълнолунието на 27 декември е в зодиакален знак Рак

при мен в 10д и квадрати светилата, но в секстил с Уран в 12д - ще има скрити изненади  :)

--- Край на цитат ---
Ами то и нов ред се почва с главна буква и се завършва с точка, но ...вече съм голяма да си играя на даскалица.  ;)

akruks:

--- Цитат на: Ребека в Декември 23, 2023, 03:52:51 pm ---
--- Цитат на: akruks в Декември 23, 2023, 03:20:23 am ---знаците се пишат с главни букви – Рак, Стрелец и така нататък... , макар че не е необходимо да се изписват в заглавието на темата – всеки що-годе грамотен може да разбере само по датата къде попада лунацията...

когато преглеждам темите със задна дата се ориентирам по година и дата, а не по зодиакален знак - то е ясно, че Пълнолунието на 27 декември е в зодиакален знак Рак

при мен в 10д и квадрати светилата, но в секстил с Уран в 12д - ще има скрити изненади  :)

--- Край на цитат ---
Ами то и нов ред се почва с главна буква и се завършва с точка, но ...вече съм голяма да си играя на даскалица.  ;)

--- Край на цитат ---
  ;D Така е, Ребека, с главна буква започват изреченията, а нов ред може и с малка буква да започне, ако е продължение на изречението от предния ред. Сложих си точката накрая, оградих със запетаи обръщението, може да гушнеш песовете от мое име.  :-*

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия