Автор Тема: Пълнолуние в рак на 27.12.23г.  (Прочетена 4370 пъти)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Пълнолуние в рак на 27.12.23г.
« Отговор #15 -: Декември 28, 2023, 08:02:32 pm »
Лунацията е в точен съвпад с наталната ми Венера,която се намира на върха на 5 натален дом.Да не стана аз тото -милионерката :D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в рак на 27.12.23г.
« Отговор #16 -: Декември 28, 2023, 11:37:40 pm »
Лунацията е в точен съвпад с наталната ми Венера,която се намира на върха на 5 натален дом.Да не стана аз тото -милионерката :D
Ако не ти е драснато по натал лунацията няма да помогне, като си имала вспка година Пълнолуние в 5д да не си милионерка?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние в рак на 27.12.23г.
« Отговор #17 -: Декември 29, 2023, 06:32:51 am »
Карта на последната лунация за тази година,пълнолуние в рак.
Направих няколко грешки докато качвам картата и пиша.Сбърках годината и датата в заглавието. :)
На 27.12.имам двама познати рожденици.Трима.Мъж и две жени.
К8 е на Плеяди.Оста 3/9-ти е съвпад с неподвижни звезди,указващи кризи и катастрофи.
Лунацията попада в 9ти дом в картата с координати на София.Луната има лек аспект секстил с Юпитер-дали ще ни съобщят добрата новина Шенген?
Домът на договорите,Бог,далечните пътувания,съдебната система,чужденците,висшето образование,сделките.
Съвпадът Марс/Меркурий във втори дом на картата е тревожен ,квадрат с Нептун.Марс е упр.на 7ми дом,а втори е 8ми за партньорите/враговете.Стрелец е огнен знак,освен скандал,стрелба,катастрофа,може да има пожар ,за който да се говори,пише.
Венера, като упр.на асц е в скорпион ,на к2.Но тригонът Слънце-Юпитер е в действие.Да видим.Ще има тото милионер.
Засега-само по въздух и вода.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние в рак на 27.12.23г.
« Отговор #18 -: Декември 29, 2023, 06:34:13 am »
Лунацията е в точен съвпад с наталната ми Венера,която се намира на върха на 5 натален дом.Да не стана аз тото -милионерката :D
Възможно е,взаимната рецепция с Юпитер е помощ.

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 87
Re: Пълнолуние в рак на 27.12.23г.
« Отговор #19 -: Декември 29, 2023, 10:23:54 am »
Лунацията е в точен съвпад с наталната ми Венера,която се намира на върха на 5 натален дом.Да не стана аз тото -милионерката :D
Възможно е,взаимната рецепция с Юпитер е помощ.
Предлагам да си поделим милионите. Лунацията е и в/у моята нат.Венера У1,У8/големите пари/, а тр.Юпитер е в секстил към нея. Юпитер ми е управител на 5 дом. Венера транзитира през 2 дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в рак на 27.12.23г.
« Отговор #20 -: Януари 02, 2024, 09:15:39 pm »
Венера не е по големите пари, още по-малко като у-л на 8д, който принадлежи на Скорпион, с у-л Плутон – по него са големите пари. Щеше да е хубаво да носи големи пари, че имам Венера на трон по знак във венерин 2 дом, ама нъцки - само дребни печалби или изкарани с много труд пари, че нали е в тригон на Сатурн У5, У6 на К6