Астрология. Езотерика > Лунации

Новолуние на 11.01.24г.в знак Козирог

(1/4) > >>

Сафо:
Карта на първото Новолуние за годината.
Отново е акцентиран 9ти дом от картата с координати на София.Новолунието е в аспект тригон с Уран и сх.съвпад с Плутон.Венера,Меркурий и Сатурн са ъглови.
Асц попада в близнаци,Меркурий в стрелец е в знак на заточение и дом на страдание.
Сатурн,Марс и Юпитер са във връзка,като екзалтиран Марс от 8ми води аспекта.В дневна карта,малефик,но поне не е ъглов.Темата чужбина,чужденци,документи,договори,пътувания,ще е актуална.Нови закони,правила и задължения вече са в сила.Разбира се,ще има недоволни.
Слънцето в 9ти дом се радва,Луната-обратното.
На к2/к8 едни неподвижни звезди с недобра слава.
Първото Новолуние за годината е началото на Новата Година според китайския календар.

akruks:
Козирог 20 градуса,  трябва да предупредя водолейката да внимава, че два пъти е изкълчвала глезена на един и същи крак след Новолуние върху Сатурн/Венера в този градус, в края на неин 8д. , а после посрещаше рождените си дни в гипс и на патерици...  При мен Новолунието попада в 5д и прави тригон с Меркурий в 1д.  :)

Сафо:
При мен ,лунацията попада в 9ти дом.Планувам едно пътуване до близък на София град,заради кукерски фестивал.Надявам се,да се осъществи.
Куинконс с Луната ми,упр.на 3ти-била съм там и преди.

Allie:
Сафо, когато Новолунието е в съвпад с Фортуна/Юпитер, може ли да донесе личен късмет ? По принцип, не само за предстоящото.  ::)

Сафо:

--- Цитат на: Allie в Януари 04, 2024, 06:57:49 pm ---Сафо, когато Новолунието е в съвпад с Фортуна/Юпитер, може ли да донесе личен късмет ? По принцип, не само за предстоящото.  ::)

--- Край на цитат ---
Възможно е,да.Юпитер съвпад с Фортуна си е благословия.Хубаво е и да виждат диспозитора си.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия