Астрология. Езотерика > Лунации

Пълнолуние в знак Лъв-25.01.24г.

(1/5) > >>

Сафо:
Карта на пълнолунието в Лъв,което е на к12.Оста ИЦ/МЦ активирана от неподвижни звезди.МЦ е съвпад с Плеяди,Венера в 8ми производен дом.Нощтна карта с ъглов малефик-Сатурн на к7,упр.на 5ти и 6ти домове.Вероятността да разпуснат учениците,заради грип е голяма.Силно акцентиран 5ти дом от картата с координати за София.Скандали/разговори по теми,които засягат деца,артистични среди,спорт и подобни.Съвпадите на Меркурий и Марс никак не са приятни,особено в знак,в който Марс има достойнства.Катастрофа.
Може да има край на кариерата на популярна личност в артистичните среди.
Луната в лъв няма достойнства.По 12 дом са болници,бежанци,психиатрични клиники,затвори и др.Плутон е направил ингрес във Водолей,Венера е сходящ тригон с Юпитер,някой ще спечели сделка,награда,финансиране.Ще се говори за дете/деца-известност.

Сафо:
При мен лунацията попада в 3ти дом,но в близък съвпад с к4.Активира ми таоквадрата до голям кръст.Най-точен аспект е квадрат към Юпитер в 6ти.

terrarossa:
Попада върху у1 Юпитер.

akruks:
При мен е добре – от 11д. спуска тригон към Луната У11 в 7д. ,  секстил на Слънце във 2д., но да му мислят децата - на малката е върху Луната в 8д., а при голямата квадрати Мерка У1, У5 и Луната У2, У3 в 5д.  Картата ще гледам по-нататък, като се освободя, че имам друга работа за вършене (имам си рожденик днес)  :)

Сафо:
Акрукс,голямата ти дъщеря не е ли с Меркурий във водолей?Запомнила съм,че сме на една дата.Опозиция е Лунацията на моя Меркурий.
Да ти е жив и здрав рожденика!Много успех и вдъхновение да има!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия