Астрология. Езотерика > Лунации

Новолуние във Водолей-10.02.24г.

(1/3) > >>

Сафо:
Карта на водолейското новолуние на 10 февруари с координати за София.Новолунието попада в 3ти дом от картата,в напрегнат аспект,квадрат с Уран в 7ми дом.Асц е в скорпион,Марс в знак на екзалтация,но в нощтна карта под хоризонта.По 3ти дом са договори,сделки,комуникации,превозни средства(транспорт),образование,новини(медии).Сатурн като диспозитор на лунацията е ъглов,както и Уран.Водолей е фиксиран,човешки знак,топъл и влажен.Това,което ще бъде договорено,ще излезе наяве,но едва ли ще е най-доброто.Венера и Сатурн все още са в рецепция .Заточено Слънце ,упр.на 10 дом,имиджа на президента върви в негативна посока.
По 3ти дом са също и съседните държави,възможно е да има новини около тях.Струпване по границите,свързано с превозни средства.Сатурн е в лек аспект с Юпитер,упр.на 2ри дом.Новите сметки за битови нужди,ток,вода,данъци,мобилни оператори,парно,ще ни "изненадат"неприятно.
Новият вертолет-линейка,ще влезе в действие.
Лунацията е безкурсна-дали новото 3то домно събитие,ще е ефективно въобще?!

Сафо:
Що не казвата,че не съм качила карта? :D
При мен новолунието попада в 10ти дом ,в аспект с Луната-тригон и сх.съвпад със Слънцето.

Корея:
При мен си е направо съвпад със Слънцето, комбиниран с възврат на Венера и Марс на К8 съвпад с нат. Мерк.
Току виж съм срещнала принца на белия кон. :D

akruks:
Новолунието попада точно на моя Вертекс в 6д., тригон на Венера, а при голямата дъщеря е в 10д на градус от  МС , съвпад Слънце У4 в 10д.

Люба:
Натовареният трети дом остава такъв, независимо в коя точка на страната се намираме.
Политическата информационна война, която залива дори мен, човек, който е ограничил знанието си за времето, в което живеем до важните за мен лично аспекти. Това означава, че е много агресивна. И няма да стихне с Плутон и Марс там.
Карето с Уран трябва да ни даде изненадваща, но много любопитна и мощна нова тема в медийното и информационно пространство. Управителите на оси и у9 са в играта, ще има зрелища.

При мен Новолунието е върху Венера.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия