Астрология. Езотерика > Лунации

Пълнолуние в знак Дева -24.02.24г.

(1/3) > >>

Сафо:
Карта на Пълнолунието на 24.02.24г с координати за София.
Изгрява Рак,воден,женски знак-Луната в знак Дева на к3 в аспект опозиция с диспозитора си и със Сатурн.Юпитер от 10д.е в тригон с нея.Дневна карта,с ъглови Марс,Венера и Плутон.
Марс и Венера упр.ъглови домове,ще има резултат ,приключване на някаква тема,открити врагове,спорове,война.3/9ти домове са много активирани-дела и документи,пътувания,комуникации,медии,противопоставяне на позиции.Много приказки за нищо,или много шум за нещо.Здравни теми ,здравеопазване като по Дева.По 3ти дом е транспорта,сделките,новините.Луна опозиция Сатурн е в действие-Жена/и в полезрението.
Но интересен е съвпадът в 7ми дом,Венера е притисната,освен това взаимната рецепция със Сатурн тук е в помощ,но в негативен аспект,дневна карта с нощни планети (Марс и Венера)над хоризонта не е добо положение.Мисля,че ще има много заболели-кашлица,гърло,кожа,обриви,алергии.
Религиозни небивалици по света.Карето м/у Юпитер и "любовниците"само ще усилва ревността до нетърпимост,ексцесии,публични саморазправи,свади,побойща.
Вода,сълзи-ще вали.
Луната и Слънцето се радват,в своите домове на радост.Ще има добра вест..

akruks:
Основно за времето се гледа IC , а във Везни е показател за приятно време. Това са дните, когато е приятно да се прекарат часовете навън, на чист въздух.
АС в Рак – мокър, но не е най-влажният знак; Луната в Дева може да донесе слаб ветрец и прохлада.
Луната попада във 2-ри дом, а нейният диспозитор Меркурий е изгорял до Слънцето в 8-ми дом. Това са все финансови домове и Пълнолунието ще осветли, ще извади наяве нещата, свързани с пари – наши и на партньорите, на заеми и дългове.
Пълнолунието на К№ - това е куспидата на 3-ти дом, по който са пътища, търговия, договори, както и съседните страни, сред тях са Турция, Гърция, Македония, Сърбия, Румъния и Украйна, с която сме съседки по море.
Дева е аналитичен знак, освен със здравето е свързан с техниката, с апаратура, по-конкретно свързана с морето, с газта, с фармация, тъй като управителят на знака Меркурий е в Риби.
Венера съвпад Марс в партньорския 7-ми дом, където е и Плутон, показва разбирателство като кучето и котката, ще има дрязги, но ще са силни заедно партньорите. Пълнолунието е в хармоничен аспект с Юпитер в 10-ти дом, управител на 6-ти и 9-ти домове, ежедневната работа ще е успешна, що се отнася до законодателна власт, съда, чужбина, туризъм, религия и висше образование.

При мен Пълнолунието попада в 12д съвпад с Уран У6, при голямото дете е в 4д., тригон с Уран, а при малката е в съвпад с Юпитер в 9д. - предстои ѝ разходка до чужбина.  :)

Лисана:
Осите на пълнолунието съвпадат с наталните при мен. Това има ли си тъпкуване, не можах да открия информация?

Сафо:

--- Цитат на: Лисана в Февруари 21, 2024, 11:36:06 am ---Осите на пълнолунието съвпадат с наталните при мен. Това има ли си тъпкуване, не можах да открия информация?

--- Край на цитат ---
следиш-споделяш :)
 ........имаше при мен такава лунация,много се бях вторачила,при племенници имаше някакви събития.
Ако Луната е хронократор-вероятно ще е по-наситено/преживяване.

Сафо:
При мен лунацията е в 4ти,но близо до к5,тригон Сатурн,секстил Юпитер,точен.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия