Автор Тема: Помогнете ми да си разбера точния асцендент  (Прочетена 16156 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Помогнете ми да си разбера точния асцендент
« Отговор #90 -: Юли 16, 2017, 12:43:42 pm »
Всички правят снимки, само Скорпионът -рентгенови  ;D

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Помогнете ми да си разбера точния асцендент
« Отговор #91 -: Юли 16, 2017, 12:54:01 pm »
Всички правят снимки, само Скорпионът -рентгенови  ;D

А най-възвишените направо скенер или ЯМР :D ама че легенди...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Помогнете ми да си разбера точния асцендент
« Отговор #92 -: Юли 16, 2017, 01:13:47 pm »
Кардиограми правим всякакви  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Помогнете ми да си разбера точния асцендент
« Отговор #93 -: Юли 16, 2017, 01:53:14 pm »
Нативите с АСЦ  Скорпион имат силно присъствие, защото в първия момент те фиксират,дали с нос, поглед, коса, ръст и после хипнотизират, за да усетят кой си , какво си, защо си , докато разберат колко си опасен. Ако им обърнеш внимание или изкушиш , веднага  ставаш тяхна цел и желание, ако не  ги отразиш, може и да те жилнат превантивно, ей, така заради спорта ( природа , к/во да ги правиш) . АСЦ Скорпион, Марс в Скорпион, за разлика от Слънце в Скорпион, не обичат да бъдат пренебрегнати, даже и да наблюдават от ъгъла на стаята. Това не е от на-добрите положения за АСЦ, защото им липсва мобилност, гъвкавост, затова и нативити със същия не им е лесно да гледат леко на света и живота- силно мнителни, подозрителни, трудно се отпускат в непроверена/ изследвана територия. Това е АСЦ, който отразява защитна реакция, не активна.

Аз нямам АСЦ Скорпион, нито Плутон към АСЦ или към неговия управител. но погледа ми реже, когато е нужно. Тези дни в  аптеката. Влизам, поздравявам, нямаше отсреща отговор, аптекарката беше заета да изнася някакви бурканчета и да ги подрежда. Добре, изчаках- втори тур на изнасяне на бурканчета и подреждане, последван от трети такъв. При четвъртия я погледнах в ръцете- паднаха бурканчетата, при което се появиха още две колежки и бях обслужена. А, можеше просто с едно : " Добър ден, бихте ли изчакали." :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Помогнете ми да си разбера точния асцендент
« Отговор #94 -: Юли 16, 2017, 02:38:58 pm »
Ооо като ме ядоса някой и погледна с мръсен зъл поглед и нацепвам дините и тиквите по уличните сергии  ;D

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Помогнете ми да си разбера точния асцендент
« Отговор #95 -: Юли 16, 2017, 03:12:21 pm »
В квартала много баби имат остър нос и поглед, често насочен право към чантите с продуктите от магазини, но едва ли всички са с асцендент Скорпион.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Помогнете ми да си разбера точния асцендент
« Отговор #96 -: Юли 16, 2017, 03:34:59 pm »
Точно така, Веско- един Сатурн на /към АСЦ, Козирог, Дева на АСЦ са в пъти с по-остър поглед отколкото Скорпион.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Помогнете ми да си разбера точния асцендент
« Отговор #97 -: Юли 16, 2017, 04:27:34 pm »
CancerSun, ти имаш Меркурий- Венера, естествено, че ще си бърборана.  ;)
Ти имаш Луна в 1-ви дом, затова инстинктивно криеш същността си ( Слънце Рак) и си силно обсебена ( в Скорпион) от собствените си емоции, чувства, реакции и все анализираш как ще те възприемат другите. Силно възприемчива си към окръжаващото , надушваш, усещаш другия/-ите и затова срещаш такова отношение, хората не харесват да бъдат "разсъблечени", не и по този начин.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Помогнете ми да си разбера точния асцендент
« Отговор #98 -: Юли 16, 2017, 04:35:10 pm »
Точно това щях да напиша - че какъвто и да е знакът на АС, имаш скорпионска Луна в 1-ви дом, което ще наклони "везните" към изява на типично скорпионски емоции и страхове. По индийската система Луната ти попада в накшатра Свати, която е под комбинираното влияние на Раху (Северен лунен възел) и Венера. Свати обикновено притежават отлични комуникативни способности, също така са много свободолюбиви, неспокойни, колебливи, чувствителни към критика. Освен това имаш точна опозиция Плутон/Венера по оста на взаимоотношенията 1/7 дом. Ту искаш дълбочина, ту те е страх от дълбокото. Ту искаш обвързване, ту те е страх от него. Венера в 7-ми дом (че и тронова), дори и да не е управител на АС, изпитва силна нужда от отношения. Плутон е този, който ту привлича, ту отблъсква. Ту е огън, ту е лед. Освен това, докато ти говориш и опознаваш другите, оставайки в същото време пълна мистерия за околните, ти държиш отношенията си с тях под контрол - още една изява на Плутон (и скорпи Луната).
« Последна редакция: Юли 16, 2017, 04:44:36 pm от Mirabella »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Помогнете ми да си разбера точния асцендент
« Отговор #99 -: Юли 16, 2017, 05:09:25 pm »
Избягвай крайните заключения, намерения-това по заложеното ти по Скорпион/Плутон, научи се да си сътрудничиш със собствената си вродена природа(порода), това по Венера в 7-ми. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“