Автор Тема: Новолуние в знак Риби-10.03.24г.  (Прочетена 4639 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #15 -: Март 05, 2024, 07:12:59 am »
Сега ,като погледнах, на 4/10/2023  е имало Затъмнение в 21* Везни,баш върху Сатурна ѝ. На 11/01/2024 новолуние върху Слънцето ѝ.Много интересно.
директиран к8 е в опозиция нат.Сатурн.Тежка карта има.Сатурн и Венера са взаимна рецепция.Профекция сатурнов знак ,дирекция асц във Везни,терма на Сатурн.Имаше и лунации ,съвпад с нейно к4,помня,защото имам Юпитер в тази точка.
« Последна редакция: Март 05, 2024, 07:15:57 am от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #16 -: Март 05, 2024, 09:52:39 am »
Сега ,като погледнах, на 4/10/2023  е имало Затъмнение в 21* Везни,баш върху Сатурна ѝ. На 11/01/2024 новолуние върху Слънцето ѝ.Много интересно.
директиран к8 е в опозиция нат.Сатурн.Тежка карта има.Сатурн и Венера са взаимна рецепция.Профекция сатурнов знак ,дирекция асц във Везни,терма на Сатурн.Имаше и лунации ,съвпад с нейно к4,помня,защото имам Юпитер в тази точка.
Наталният ѝ Сатурн е в градуса си на екзалтация във Везни, свободен и силен да действа,злодейства. Но при такива персони от царски ранг и картите се гледат сигурно по друг начин.4-тия дом, може и да е свързан с народа,не знам?Както вървят нещата, може и да стане скоро майка на народа.
« Последна редакция: Март 05, 2024, 10:06:25 am от Ребека »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #17 -: Март 05, 2024, 04:20:30 pm »
Ребека,помним ,че коронацията на Чарлз беше по ретро Меркурий!?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #18 -: Март 05, 2024, 05:23:50 pm »
Ребека,помним ,че коронацията на Чарлз беше по ретро Меркурий!?
Абе те не са лукови глави, от столетия имат кралски астролог, та няма нищо случайно,особено пък ретро М. Сигурно точно такъв,  обслужва някой скрит интерес на монархията в перспектива.Една капка истина и каца дезинформация,управлява/умопомрачава , най-добре масите.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #19 -: Март 06, 2024, 01:58:21 am »
Ребека,помним ,че коронацията на Чарлз беше по ретро Меркурий!?
Коронацията му беше на 6 май 2023г. – ретро Меркурий на Северния възел, освен това е Лунно затъмнение, което съвпада със Слънцето на Чарлз

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #20 -: Март 06, 2024, 11:10:46 am »
Даа,сетих се ,като каза Акрукс 6 май, че отбелязахме ,че св.Георги е покровител на Англия,честван на 23/04 от кат.църква и 6ти от пр.църква,баща му май е гръцки принц. Няма на произвола на звездите в рептилското гнездо. ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #21 -: Март 10, 2024, 01:23:21 am »
Новолунието ме удари предварително, 12 часа преди да настъпи.
Буквално ме удари, че един срещу мен във влака скочи да отстъпва мястото си на голямата дъщеря, а тя му каза, че няма да сяда, понеже сме за една спирка, а той си изпусна тежкия куфар на лявото ми ходило, Извиках от болка, скимтях като настъпено куче, а той дори не се извини от обща култура. После на излизане от спирката се спънах в една ламарина, която съединява участъци от плочките и по принцип е гладка и полегата, за да минават куфарите безпроблемно, но в случая една малка част от нея стърчеше извита нагоре и аз точно тази част уцелих с десния крак. После се влачих и с дясно ходило като пребито псе, умирах от болка при всяко стъпване. И за финал една мадарска селянка ми плю на пет дневния интелектуален труд, предимно в малките часове, което се очакваше – интуицията рядко ме подвежда, от самото начало ме дразнеше самонадеяната госпожичка  ;D  Новолунието прави опозиция с моя Меркур У1, У10 в 1д. – настъпи ме по мазола буквално и преносно  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #22 -: Март 10, 2024, 10:50:57 am »
Ааа мАдарска селянка, прочетох мадридска селянка ;D

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #23 -: Март 10, 2024, 10:54:23 am »
А коридорът на затъмненията кога почва като първо е лунното затъмнение?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #24 -: Март 10, 2024, 12:11:08 pm »
Акрукс,при мен подобно ,но в ръцете,пръстите ,лунацията е в квадрат с Луната ми в близнаци,1ви дом.Изгорих си единия пръст на лявата ръка в опит да запаля селска печка,мехур се вдигна много болезнено,след това на другата ръка в пръста ми се заби треска от дърво,то кръв тече все едно съм заклала кокошка.😁На мъжа ми е на к4,опозиция Марс/Меркурий,упр.на 5,7,10,12 домове .Ще видим още какво предстои,до пълнолуние има време.е има време.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #25 -: Март 10, 2024, 11:38:44 pm »
Много Марсово е това новолуние, който пък все още е невидим, извън секта, скитник, но поне е в нощен квадрант и не ранява Светилата. Фазов Меркурий, тъкмо изгрял на запад, който е по-добре стоящ за управител на лунацията от Сатурн, ще посрещне новата Луна в Овен- рязко може да се сменят платната или настроенията, към управлявашия държавата, но и на посланици и дипломати към държавата. Юпитер е в слаба позиция, и по знак, и по дом, западен, темите около материалното и финансово благополучие малко ще са на принципа на хазарта. Лунацията задвижва новия цикъл Венера/Марс, които са поставени най-виско в картата, желания да се учреди ново сдружение.  Поглед към храмовете и църквите - Сатурн свива влиянието на лунацията, съответно и влиянието на същите, евентуално, не само на местна почва/ Юпитер-Сатурн 12-10 домове/. Венера ще направи ингрес в рамките на влияние на лунацията и то в знак, където има достойнства, вероятно ще охлади и времето, и страстите, ще внесе влага и във времето, и в емоциите и чувствата, и ще подготви почвата и като
 за посеви, и като за  финансови попълнения.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #26 -: Март 11, 2024, 12:09:32 pm »
А коридорът на затъмненията кога почва като първо е лунното затъмнение?
Лунното затъмнение на 25 март отваря коридора, а слънчевото на 8 април го затваря.
Средата на коридора е 1 април.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #27 -: Март 12, 2024, 01:40:51 pm »
И новия цикъл Слънце-Сатурн активира лунацията - къде ще се гради наново, отново, къде ще се налага да се спазват правила и задължения, режими, ще се учим на търпение и най-вече на граници, предвид знака, в който започва цикъла. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #28 -: Март 13, 2024, 11:51:29 pm »
Почина патриарх Неофит, светъл му път. Светилата в 10ти дом,Риби-мун.12.Много показателно.Сатурн там в каре към Юпитер в 12 ти,Бащата на църквата отплава в Божествения океан.Меркурий ,управителя на Лунацията в точ.на Овена,ще се роди нов капитан.Венера не пристигна навреме в Риби, гушната от двете страни от кофти компания...В България ще имаме няколко нови начала и нови бащи на нацията. Благ човек с прекрасен глас,който харесвах да слушам.Сега ,ако по продажни причини изберат за представително лице на БПЦ онзи диагностициран шизофреник и педал ,пловдивския Николай, тотално ще емигрирам вътрешно  в държавата, от отвращение и отчаяние.Държава с премиер Борисов и патриарх ,като Николай е като балната зала от приема на Воланд в "Майстора и Маргарита".
« Последна редакция: Март 14, 2024, 12:46:01 am от Ребека »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #29 -: Март 14, 2024, 06:26:13 am »
Новолуние в 10 дом,диспозиторът в 12.Ще има активност,видимост.Асц в близнаци,Меркурий в Овен-ще ни информират,съобщят новина.Ветрове.Промяна.Някой ще се извиси.Плутон на к9 е интересен,да проследим какво ще последва там-съдебна власт,чужденци,църква,закони,висши учебни заведения и т.н.
Венера е в последни градуси на водолей-ще приключи тема по домовете ,които управлява.
Новата Луна е близо до съвпад с Нептун.Мъгла.Панаир на суетата.