Астрология. Езотерика > Лунации

Пълнолуние и полусенчесто Лунно Затъмнение-25.03.24г.

(1/4) > >>

Сафо:
Карта на Лунното Затъмнение.

Сафо:
При мен е в 5ти дом,осите на лунацията припокриват наталните.
При мъжа ми съвпад Слънце/Луна.При сина ми е в съвпад с Меркурий в 10ти,опозиция Сатурн в 4ти.

Сафо:
Лунацията попада в 5ти дом от картата с координати за София.Луната върви към опозиция с Меркурий.Всички планети са над хоризонта,дневна карта.Венера е диспозитор на Луната,екзалтирала и в хармоничен аспект с диспозитора си Юпитер,взаимната рецепция е в действие.Ще има споразумение по църковните въпроси.
По 5ти дом са празненства,концерти,тържества,актьори,музиканти,деца.Но 5ти е и 8ми от 10дом.
Меркурий,упр.на асц е в 12дом,скрит.Тайни преговори,сделки.Марс е в 10дом,нощна планета в дневна карта,над хоризонта,в женски знак.Полиция.
Пълен 11 дом-партии,коалиции,съюзи,обединения.Ще се разпадат ,или ще се обединяват.Интереса клати феса.
Някъде по света ще има проблеми около вода,плавателни средства,разлив.Пожар.
Упр.на 1ви д.по триплицитет,ако разглеждаме са :Сатурн,Меркурий и Юпитер.
Луната е в терма на Сатурн.Благовещение!Ден на Луната.

Terry:
Сигурно около Суецкия канал пак ще се обострят международните отношения.

akruks:

--- Цитат на: Сафо в Март 14, 2024, 06:19:00 am ---Карта на Лунното Затъмнение.

--- Край на цитат ---

В тригон с Плутон, диспозитор на заключен знак в 6д. – големите пари от чужбина няма да са напълно изявени/усвоени в сектора на здравето; Пълнолунието с Плутон образува конфигурация "Отвес" или полукола, като трябва да се вземе под внимание градуса, който доизгражда колата, в случая 2 градус на Лъв в 3д. Ключовите думи на конфигурацията са хармонизация на проблем, намиране на решение, добро партньорство. ЛЗ е в знак на партньорствата Везни, а по 5д. е също спорта и в следващите 6м може да се радваме на изяви в художествената гимнастика,  леката атлетика и други спортове по Везни, като естетическа гимнастика, синхронно плуване.

При мен тази лунация попада в 1д. – съвпад Слънце и опозиция Луна.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия