Автор Тема: Пълнолуние и полусенчесто Лунно Затъмнение-25.03.24г.  (Прочетена 1915 пъти)

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
На К4 е при мен. Тригон Меркурий, У12 и квадрат Уран.
От известно време се опитваме да си намерим по-приятно жилище. Ударих на камък доста пъти и вече вървя към примирение, но знам ли, може и да ни излезе късмета.

домашният любимец има здравословен проблем и днес рязко се е влошило :(
Има планирана интервенция за другата седмица, обаче аз имам кофти усещане  ???

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
При мен е в 5ти дом,осите на лунацията припокриват наталните.
При мъжа ми съвпад Слънце/Луна.При сина ми е в съвпад с Меркурий в 10ти,опозиция Сатурн в 4ти.
Уведоми екипа си ,че напуска работа.Предложиха му увеличение на възнагр. и др.
« Последна редакция: Март 27, 2024, 09:13:32 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
дадоха ми час в дентална клиника по обяд в деня на затъмнението, изрично питах дали е само консултация, понеже преди 4г на първо посещение в друга дентална клиника, докато ме прегледаха ме упоиха, оперираха и набиха имплантите (тогава беше на новолунието в телец)
Да, само преглед беше и съставиха план на лечение, прибраха ми паричките (не всичките), а на 1 април доплатих останалата сума и ме оперираха – поставиха импланти на долна челюст, точно в средата на коридора на затъмненията, засега съм добре, имах само проблем със стомаха и с второто дете – лунното затъмнение нали е в 1д. съвпад Слънце 2д. и в опозиция с Луната ми в 7д., не знам от упойките, от хапчето преди тях ли, което ми дадоха, за да няма болки и подувания следващите дни, от антибиотика или големите таблетки вит.С, но цяла седмица не бях ходила по нужда, от деня на операцията чак вчера  ::)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Колко време е продължителността на това затъмнение,има ли информация някъде?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Сафо, грубо казано, от 6 месеца до 4 г. Ако търсиш точност учи Птолемей, поне той е преведен.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“