Автор Тема: Пълнолуние и полусенчесто Лунно Затъмнение-25.03.24г.  (Прочетена 1916 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Карта на Лунното Затъмнение.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
При мен е в 5ти дом,осите на лунацията припокриват наталните.
При мъжа ми съвпад Слънце/Луна.При сина ми е в съвпад с Меркурий в 10ти,опозиция Сатурн в 4ти.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Лунацията попада в 5ти дом от картата с координати за София.Луната върви към опозиция с Меркурий.Всички планети са над хоризонта,дневна карта.Венера е диспозитор на Луната,екзалтирала и в хармоничен аспект с диспозитора си Юпитер,взаимната рецепция е в действие.Ще има споразумение по църковните въпроси.
По 5ти дом са празненства,концерти,тържества,актьори,музиканти,деца.Но 5ти е и 8ми от 10дом.
Меркурий,упр.на асц е в 12дом,скрит.Тайни преговори,сделки.Марс е в 10дом,нощна планета в дневна карта,над хоризонта,в женски знак.Полиция.
Пълен 11 дом-партии,коалиции,съюзи,обединения.Ще се разпадат ,или ще се обединяват.Интереса клати феса.
Някъде по света ще има проблеми около вода,плавателни средства,разлив.Пожар.
Упр.на 1ви д.по триплицитет,ако разглеждаме са :Сатурн,Меркурий и Юпитер.
Луната е в терма на Сатурн.Благовещение!Ден на Луната.
« Последна редакция: Март 21, 2024, 08:53:27 am от Сафо »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Сигурно около Суецкия канал пак ще се обострят международните отношения.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Карта на Лунното Затъмнение.

В тригон с Плутон, диспозитор на заключен знак в 6д. – големите пари от чужбина няма да са напълно изявени/усвоени в сектора на здравето; Пълнолунието с Плутон образува конфигурация "Отвес" или полукола, като трябва да се вземе под внимание градуса, който доизгражда колата, в случая 2 градус на Лъв в 3д. Ключовите думи на конфигурацията са хармонизация на проблем, намиране на решение, добро партньорство. ЛЗ е в знак на партньорствата Везни, а по 5д. е също спорта и в следващите 6м може да се радваме на изяви в художествената гимнастика,  леката атлетика и други спортове по Везни, като естетическа гимнастика, синхронно плуване.

При мен тази лунация попада в 1д. – съвпад Слънце и опозиция Луна.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Затъмнението тази година е на градус от Слънцето ми. На следващия ден започва Солара като Луната остава около възлите.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Люба ,Лунно затъмнение в опозиция на Слънцето.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Кометата Понс-Брукс,или Дяволската комета ще премине най-близо до Слънцето на 21 април и ще остане видима от Северното полукълбо до началото на месец май,след това ,ще е видима само от Южното полукълбо през юни.Последно е наблюдавана през 1954г.,преди завръщането си миналото лято.
Източник-24ЧАСА
Около тази дата-21 април е и съединението Юпитер/Уран.
Какво е знамението?
Прочетох,че по време на затъмнение е от голямо значение какви други небесни тела са видими ,като комети и неподвижни звезди.
През 1954г.е пуснат в експлоатация Дунав мост.
Роден е Александър Томов,Опра Уинфри,Камелия Тодорова и мн.други.
Слънцето ще е в начални градуси на знак Телец.
На тази дата имам роднина рожденичка.



« Последна редакция: Март 20, 2024, 11:07:26 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
дадоха ми час в дентална клиника по обяд в деня на затъмнението, изрично питах дали е само консултация, понеже преди 4г на първо посещение в друга дентална клиника, докато ме прегледаха ме упоиха, оперираха и набиха имплантите (тогава беше на новолунието в телец)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
При мен е в 5ти дом,осите на лунацията припокриват наталните.
При мъжа ми съвпад Слънце/Луна.При сина ми е в съвпад с Меркурий в 10ти,опозиция Сатурн в 4ти.
"Хората,които най-добре ще прозрат последиците от затъмнението,са онези,чиито рождени теми представят множество общи точки  с лунните възли,тоест,точките от зодиака,които приемат затъмнението.Според Хефестион "лунното затъмнение е вредно  най-вече когато съвпада с рождения зодиакален знак ,или знаците,които са в тригон с него"
Птолемей

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
По сидерал затъмнението е в дева, накшатра Хаста, като такова е било и през април 2015 г. На мен тогава ми беше делото за развода, затъмнението е било в точна опозиция с луната ми в навамша.

Според тълкуванията ще засегне най вече хората с луна в тази накшатра, в някои от накшатрите управлявани от луната (рохини например, в сиделрален и тропически телец) и при силно влияние на луната в картата. Трудностите са и от това, че диспозитора на затъмнението, Меркурий е на 29 риби по сидерал, в точка ганданта и ще става ретрограден в коридора на затъмнението.

Затъмнението е и в понеделник, ден на луната.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Чудя се дали това затъмнение няма да покаже това,че ще си взема нов лаптоп  ::)

Все пак съвпада с К2 квадрат Венера тригон Меркурий и явно ще направя тази покупка.Вече съм набелязал няколко модела,чакам само да мине Април заради ретро Мерка.

Луната ми е в Рохини и в 10ти дом така че пак ме засяга...
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
На К4 е при мен. Тригон Меркурий, У12 и квадрат Уран.
От известно време се опитваме да си намерим по-приятно жилище. Ударих на камък доста пъти и вече вървя към примирение, но знам ли, може и да ни излезе късмета.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Чудя се дали това затъмнение няма да покаже това,че ще си взема нов лаптоп  ::)

Все пак съвпада с К2 квадрат Венера тригон Меркурий и явно ще направя тази покупка.Вече съм набелязал няколко модела,чакам само да мине Април заради ретро Мерка.

На кои модели си се спрял/а, че и аз отдавна съм за нов лаптоп, но като разглеждах в техномаркет, ами то всичко произведено в чина, дори отхапаната ябълка, ужас!
« Последна редакция: Март 27, 2024, 09:51:09 am от akruks »

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
https://www.technopolis.bg/bg/Laptopi/Laptop-LENOVO-IdeaPad-Slim-3-15IAH8-83ER001NBM/p/502919

Като нищо и този е китайски.Не знам защо,но държа да е Леново.
Никой не резонира с планетите, така както ти!