Астрология. Езотерика > Лунации

Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.

(1/10) > >>

akruks:
Новолуние и Слънчево затъмнение в19°24' на зодиакален знак Овен, 8 април 2024г. в  21:21 часа

В картата с координати на българскаа столица попада в дом 6, в съвпад с Хирон, семисекстил с Юпитер, съвпад с ретро Мерк, а диспозитора на затъмнението Марс е в съвпад със Сатурн в 4д.

При мен ще е в 8.д съвпад Юпитер опозиция Венера.

Сафо:
Марсова Лунация с ъглови малефици-някой ще се спомине,буквално удряме дъното.Скорпионски асц.-убийство,полиция,проблеми по границите,с вода,около тръбопроводи и централи,бензин,течни горива,разлив,пожар.Нощна карта,с Юпитер в 7ми дом,но упр.на 2ри(8ми от 7ми).По 6ти дом,където е Лунацията е здравеопазване -там недоволство,в болнични заведения.Профсъюзи.6ти дом е 8ми от 11-партии,коалиции,сдружения,министерства-абсолютен разпад.Стачки на работници.
Двата малефика в 4ти вървят към секстил с Уран в 7ми дом-изненади и обрати.
Упр.на асц по триплицитет са освен Марс,Венера и Луна.Нови правила и мерки,свързани с деца,детски градини,медицински лица.
Къде ще е видимо затъмнението и колко ще е като продължителност?
Слънцето и Луната не са ранени от малефици,но самият факт,че Марс и Сатурн са в 4ти ,не  вещае нищо добро.Голяма е вероятността за срутване,падане,пропадане,камъни,мост,път,сграда.
Ще "влезем"в световните новини.Пълен абсурд!

Сафо:
Сл.Затъмнение при мен е в 12 нат.дом,съвпад прогр.Слънце,близо до нат.Марс,но аспектът е разходящ.Този градус(19*)е в антисия с 11*на знак Дева,където е Кету.

akruks:
В понеделник, 8 април 2024 г., пълното слънчево затъмнение ще пресече Северна Америка, преминавайки над Мексико, Съединените щати и Канада. Пълното слънчево затъмнение ще започне над южната част на Тихия океан. Ако времето позволява, първото място в континентална Северна Америка, което ще има цялост, е тихоокеанското крайбрежие на Мексико около 11:07 сутринта PDT.

Карта на съседните САЩ показва пътя на пълното слънчево затъмнение през 2024 г., простиращ се в тясна ивица от Тексас до Мейн.
Пълното слънчево затъмнение ще бъде видимо по тясна пътека, простираща се от Тексас до Мейн на 8 април 2024 г. Частично затъмнение ще бъде видимо във всичките 48 съседни американски щата.
Искате ли да изтеглите тази карта и да видите други версии? Посетете Студиото за научна визуализация на НАСА.
Студиото за научна визуализация на НАСА

Пътят на затъмнението продължава от Мексико, навлиза в Съединените щати в Тексас и преминава през Оклахома, Арканзас, Мисури, Илинойс, Кентъки, Индиана, Охайо, Пенсилвания, Ню Йорк, Върмонт, Ню Хемпшир и Мейн. Малки части от Тенеси и Мичиган също ще преживеят пълното слънчево затъмнение. Затъмнението ще навлезе в Канада в Южно Онтарио и ще продължи през Квебек, Ню Брънзуик, остров Принц Едуард и Кейп Бретон. Затъмнението ще излезе от континенталната част на Северна Америка на атлантическото крайбрежие на Нюфаундленд, Канада, в 17:16 NDT.

Veselin:
Сафо, чак толкова ли черни очаквания да имаме относно затъмнението?
При мен ще е във 2 дом в тригон с ЮЛВ и Юпитер У10 в 10 дом, ама едва ли ще е нещо добро, щом и картата на затъмнението не е добра.  ???

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия