Автор Тема: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.  (Прочетена 2708 пъти)

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #15 -: Април 06, 2024, 03:15:03 pm »
И при мен в 10, без аспекти.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #16 -: Април 06, 2024, 04:28:35 pm »
Сафо, чак толкова ли черни очаквания да имаме относно затъмнението?
При мен ще е във 2 дом в тригон с ЮЛВ и Юпитер У10 в 10 дом, ама едва ли ще е нещо добро, щом и картата на затъмнението не е добра.  ???
Не знам дали има връзка, но проблема с безсънието ми се задълбочи. Не знам дали скоро ще приключи и как и дали няма да има лоши последствия.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #17 -: Април 06, 2024, 06:22:15 pm »
Веско,аз пия това от няколко месеца,горе долу става, като за без рецепта.Чак не се скъсвам от сън,но става,понеже съдържа няколко съставки релаксиращи.Ако искаш пробвай, https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000010016541

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #18 -: Април 06, 2024, 07:40:54 pm »
Не знам дали има връзка, но проблема с безсънието ми се задълбочи. Не знам дали скоро ще приключи и как и дали няма да има лоши последствия.
пробвай този сироп, на малката дъщеря ѝ помага https://galen.bg/alora-sirop-pri-bezsanie-i-trevozhnost-h100-ml

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #19 -: Април 07, 2024, 07:46:10 am »
И двете съм ги пил дълго време, но нищо не ми помага. Джипито ми беше отпуснала по зелена рецепта Клонарекс и го пих един месец и можех да спя около 4-5 часа на денонощие, нп последните дни пак не можех да спя почти и след това не ми пусна нова рецепта и пак започнаха безсънните нощи.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #20 -: Април 07, 2024, 09:00:56 am »
Зупиклон знам аз за надеждно сънотворно без риск от пристрастяване. Личния трябва да ти даде рецепта, не е хранителна добавка.

« Последна редакция: Април 07, 2024, 09:05:37 am от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #21 -: Април 07, 2024, 05:55:17 pm »
Всички яйца  в кошничката или всички  планети около Слънцето- кой или ккаво ще изберем като ( ни )светне- по мъжките планети Марс, Сатурн, Юпитер,  по женските Венера и Луна или по неитралната Меркурий ?
А, колко неща имаше или щеше да ни каже западния Меркурий, ако не беше това затъмнение. Сега пак сме в режим" всеки си има мнение" и "моята истина е най-вярна" и всеки ще си говори каквото той си знае. Изборите ще са със съмнително качество, защото Венера не се вижда и това ще се отрази и върху личните ни взаимоотношения, бизнес, както и международни. Марс и той ще действа по тъмни доби, но и  трудно ще реализира желанията на Венера, защото тя все ще е недоволна, до степен да изтощи мерака на Марс. Как да разберем къде да градим стабилитет, престиж, авторитет, щом Сатурн не се вижда ? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #22 -: Април 08, 2024, 01:45:57 pm »
Всички яйца  в кошничката или всички  планети около Слънцето- кой или ккаво ще изберем като ( ни )светне- по мъжките планети Марс, Сатурн, Юпитер,  по женските Венера и Луна или по неитралната Меркурий ?
А, колко неща имаше или щеше да ни каже западния Меркурий, ако не беше това затъмнение. Сега пак сме в режим" всеки си има мнение" и "моята истина е най-вярна" и всеки ще си говори каквото той си знае. Изборите ще са със съмнително качество, защото Венера не се вижда и това ще се отрази и върху личните ни взаимоотношения, бизнес, както и международни. Марс и той ще действа по тъмни доби, но и  трудно ще реализира желанията на Венера, защото тя все ще е недоволна, до степен да изтощи мерака на Марс. Как да разберем къде да градим стабилитет, престиж, авторитет, щом Сатурн не се вижда ? ;)
Рени,да!Да си кажа моето:Марс харесва Венера,в знака на нейната екзалтация,а пък Венера харесва Марс-в неговия знак е,разменят си някаква рецепция и въпреки,че не се виждат ,взаимодействат си.
Около мен,роднини и познати се замогнаха материално(не много,но все пак)откакто Венера направи ингрес в Овен. :)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #23 -: Април 08, 2024, 03:22:22 pm »
Щот съм наборка на Кейт, мъжът също, и на мъжа й, та онзи Сатурн срещу затъмнението е валиден и за нас. Рок-н-рол.

Обаче друго, шефът ми е със Сатурн на каре на затъмнението. Споко, моят е екзалтиран, не неговия, онзи е на възлите ми. :D
Получих служебен легален имейл, за който имам съмнение, че съдържа чувствителна информация относно неговите приходи. И не го отварям, за да не се оскверня ;D Него също.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #24 -: Април 08, 2024, 07:10:23 pm »
При мен е в 10-ти дом, съвпад с нат. Юпитер У6 и квадратура с нат. Венера, а Марс/ Сатурн са ми на МЦ.
И пак като по учебник- колежката ми е в болничен и цяла седмица ще съм на работа по две смени.
Вярно, парите са си пари, ама ще съм парцал в петък.
Днес също ни са преведени голяма сума пари за работно облекло.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12560
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #25 -: Април 08, 2024, 07:32:38 pm »
Сафо, Венера е в знак на заточение, колко да може и да е подкрепа ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #26 -: Април 08, 2024, 08:12:08 pm »
Сафо, Венера е в знак на заточение, колко да може и да е подкрепа ?  :)
Рени,ММ е с Венера в скорпион,много може. ;)
Не ми казвай,че и твойта е безполезна.
Аз като съм с тронов Марс ? :)
« Последна редакция: Април 08, 2024, 08:13:48 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #27 -: Април 08, 2024, 10:40:01 pm »
Сафо, мъжът ти да не е с Марс във Везни,да са в рецепция?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #28 -: Април 09, 2024, 05:45:07 am »
Ребека,Марс е в дева,знак на нейното падение и са в секстил.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7368
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #29 -: Април 09, 2024, 05:47:54 am »
Сл.Затъмнение при мен е в 12 нат.дом,съвпад прогр.Слънце,близо до нат.Марс,но аспектът е разходящ.Този градус(19*)е в антисия с 11*на знак Дева,където е Кету.
Разбрах от трето лице,че леля ми е на екскурзия в Египет.