Автор Тема: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.  (Прочетена 2669 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Новолуние и Слънчево затъмнение в19°24' на зодиакален знак Овен, 8 април 2024г. в  21:21 часа

В картата с координати на българскаа столица попада в дом 6, в съвпад с Хирон, семисекстил с Юпитер, съвпад с ретро Мерк, а диспозитора на затъмнението Марс е в съвпад със Сатурн в 4д.

При мен ще е в 8.д съвпад Юпитер опозиция Венера.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #1 -: Март 27, 2024, 06:42:46 pm »
Марсова Лунация с ъглови малефици-някой ще се спомине,буквално удряме дъното.Скорпионски асц.-убийство,полиция,проблеми по границите,с вода,около тръбопроводи и централи,бензин,течни горива,разлив,пожар.Нощна карта,с Юпитер в 7ми дом,но упр.на 2ри(8ми от 7ми).По 6ти дом,където е Лунацията е здравеопазване -там недоволство,в болнични заведения.Профсъюзи.6ти дом е 8ми от 11-партии,коалиции,сдружения,министерства-абсолютен разпад.Стачки на работници.
Двата малефика в 4ти вървят към секстил с Уран в 7ми дом-изненади и обрати.
Упр.на асц по триплицитет са освен Марс,Венера и Луна.Нови правила и мерки,свързани с деца,детски градини,медицински лица.
Къде ще е видимо затъмнението и колко ще е като продължителност?
Слънцето и Луната не са ранени от малефици,но самият факт,че Марс и Сатурн са в 4ти ,не  вещае нищо добро.Голяма е вероятността за срутване,падане,пропадане,камъни,мост,път,сграда.
Ще "влезем"в световните новини.Пълен абсурд!
« Последна редакция: Март 27, 2024, 07:24:36 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #2 -: Март 27, 2024, 07:29:36 pm »
Сл.Затъмнение при мен е в 12 нат.дом,съвпад прогр.Слънце,близо до нат.Марс,но аспектът е разходящ.Този градус(19*)е в антисия с 11*на знак Дева,където е Кету.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #3 -: Март 27, 2024, 09:03:47 pm »
В понеделник, 8 април 2024 г., пълното слънчево затъмнение ще пресече Северна Америка, преминавайки над Мексико, Съединените щати и Канада. Пълното слънчево затъмнение ще започне над южната част на Тихия океан. Ако времето позволява, първото място в континентална Северна Америка, което ще има цялост, е тихоокеанското крайбрежие на Мексико около 11:07 сутринта PDT.

Карта на съседните САЩ показва пътя на пълното слънчево затъмнение през 2024 г., простиращ се в тясна ивица от Тексас до Мейн.
Пълното слънчево затъмнение ще бъде видимо по тясна пътека, простираща се от Тексас до Мейн на 8 април 2024 г. Частично затъмнение ще бъде видимо във всичките 48 съседни американски щата.
Искате ли да изтеглите тази карта и да видите други версии? Посетете Студиото за научна визуализация на НАСА.
Студиото за научна визуализация на НАСА

Пътят на затъмнението продължава от Мексико, навлиза в Съединените щати в Тексас и преминава през Оклахома, Арканзас, Мисури, Илинойс, Кентъки, Индиана, Охайо, Пенсилвания, Ню Йорк, Върмонт, Ню Хемпшир и Мейн. Малки части от Тенеси и Мичиган също ще преживеят пълното слънчево затъмнение. Затъмнението ще навлезе в Канада в Южно Онтарио и ще продължи през Квебек, Ню Брънзуик, остров Принц Едуард и Кейп Бретон. Затъмнението ще излезе от континенталната част на Северна Америка на атлантическото крайбрежие на Нюфаундленд, Канада, в 17:16 NDT.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #4 -: Март 27, 2024, 09:38:10 pm »
Сафо, чак толкова ли черни очаквания да имаме относно затъмнението?
При мен ще е във 2 дом в тригон с ЮЛВ и Юпитер У10 в 10 дом, ама едва ли ще е нещо добро, щом и картата на затъмнението не е добра.  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #5 -: Март 27, 2024, 10:13:22 pm »
Сафо, чак толкова ли черни очаквания да имаме относно затъмнението?
При мен ще е във 2 дом в тригон с ЮЛВ и Юпитер У10 в 10 дом, ама едва ли ще е нещо добро, щом и картата на затъмнението не е добра.  ???
Весо, стига си се вкарвал във филми, карта като карта, за мен не е нищо особено. Уран в 7д ще прави партньорствата нестабилни, ще провокира разтурянето на утвърдени партньори, но нали там е Юпитер, който разширява, внася нови попълнения.
Диспозитирът Марс в 4д до Сатурн, който стабилизира, в хармония са с Юпитер и Уран.
Хирон, символизиран от ключ, помага да отключим мъдростта, придобита от нашите трудности.
Възможно е да има нещо ново в сектора на здравето и служенето. Затъмнението е от Сарос серия 8N, такова е имало на 29 март 2006г. Находчивост и искри на гениалност са отличителни черти на тази поредица на Сарос.  Човек ще има интуитивни проблясъци, добри идеи или ярки видения. Това е времето, когато човек има нужда да бъде свободен, макар и само за няколко седмици.


Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #6 -: Март 28, 2024, 05:23:25 am »
Моето чувство, а не разбиране е, че Марс при това затъмнение не е толкова зле, овладян е, а не спънат, премерени действия, но за добро.
И да има нещо, ще е по-малкото зло. Някой ще натисне спирачката, за да не се излезе от контрол и промяната ще е благополучна.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #7 -: Март 28, 2024, 03:02:14 pm »
Сафо, чак толкова ли черни очаквания да имаме относно затъмнението?
При мен ще е във 2 дом в тригон с ЮЛВ и Юпитер У10 в 10 дом, ама едва ли ще е нещо добро, щом и картата на затъмнението не е добра.  ???
Веско,затъмнението при всеки индивид ,ще действа според натала.
Прогнозата,която правим е

за България....ти поне знаеш това.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #8 -: Март 28, 2024, 03:15:48 pm »
Кризата от96/97г.помните ,цикъл Марс/Сатурн отново е в риби.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #9 -: Март 28, 2024, 09:39:28 pm »
Онази криза беше умишлено предизвикана. Предполагам, че дори и сега да има нови кризи, пак ще са умишлени.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #10 -: Март 29, 2024, 01:53:43 pm »
Кризата от96/97г.помните ,цикъл Марс/Сатурн отново е в риби.
Е, как да не помним 96-та, с две малки деца, за неплатени такси на градината имахме ядове , пломбираха ни електромера за неплатена сметка, но нали сме плутонианци у дома, на фона на голямото нямане, голямата дъщеря получи награди от Япония, Полша, Словакия с детски рисунки , а аз два медала от републиканското по културизъм :)
Марс/Сатурн тогава с цикъл в 28* на Риби, диспозиторите на знака Юпитер и Нептун тогава са в Козирог, Сатурн и Нептун са във взаимна рецепция по управление, а сега Марс/Нептун в 14* Риби, Нептун също е в Риби, а Юпитер е в Телец. Цикъл Марс - Сатурн съвпада със звездата Ахернар:
Звезда от първа величина, от природата на Юпитер.
Мечът на Архангела (Алфа Еридани - Небесна река). Това е една от най-свещените звезди, „огнен меч“, меч на защита, звезда, която някога е предвещавала раждането на Зороастър и битката със световното зло. Свързва се с „изгарянето“ на злото и нечестието. Тази звезда се нарича още "Ангел". Ахернар е покровител на църковните йерарси и получаването на висок духовен сан може да бъде свързано с тази звезда, особено ако има връзка с Юпитер.
« Последна редакция: Март 29, 2024, 02:02:36 pm от akruks »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #11 -: Март 29, 2024, 03:19:47 pm »
Ахернар е съвпад със Слънцето на брат ми в негов 3ти дом.Юпитер при него също е в риби. :)
"Края на Реката",свързва се  с приключване на някаква тема,със реки от сълзи,наводнения,големи вълни и порои.Смърт ,чрез удавяне.
Двата малефика съвпад с тази звезда не вещаят нищо добро.Възможно е да видим края на високопоставено религиозно лице.Все пак това е дълъг цикъл.Папата,или друг духовник с висок ранг, ще си замине в близките 2 години,до следващия цикъл.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #12 -: Април 03, 2024, 09:36:47 pm »
Затъмнението е съвпад с асц.на приятелката ми. ::)

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 87
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #13 -: Април 05, 2024, 08:28:23 am »
Точен съвпад с прогресивната ми Луна в 6-и дом.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Отговор #14 -: Април 05, 2024, 09:13:32 pm »
При мен е в 10-ти дом, съвпад с нат. Юпитер У6 и квадратура с нат. Венера, а Марс/ Сатурн са ми на МЦ.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...