Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 176614 пъти)

Papy

• Hero Member
  • Публикации: 7859
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1560 -: Октомври 01, 2022, 01:24:53 am »

Защото покрай заниманията ми вече имам друг поглед върху нещата.
Заобиколени сме от ксеноестрогени - храна, козметика, вода в пластмасови бутилки, лекарства, добавки и т.н. По-скоро дисбалансът е при прогестерона.
А за протективната роля на хормоните - жените до настъпването на менопаузата около 50-тата си годишнина са защитени благодарение на хормоните.
Иначе за появата на шизофрения е необходимо да има доста предразполагащи фактори, но и половите хормони са от ключово значение.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27608362/
https://xenobg.com/dr-ray-peat-za-estrogen-i-progesteron/
https://xenobg.com/deficit-na-nikotinamide-shizofrenia/

То няма противоречие, естрогенът си пази, и другите си пазят, и боклуци има.

Veselin

• Hero Member
  • Публикации: 6437
« Отговор #1561 -: Октомври 09, 2022, 08:12:34 am »
Меркурий тръгна директен и излязоха резултатите от аутопсията на майка ми

Veselin

• Hero Member
  • Публикации: 6437
« Отговор #1562 -: Октомври 16, 2022, 09:22:19 am »
Едва намерих лекар, който да ми обърне внимание (Но Не от въпросната болница) и да се опита да ми каже какво пише в протокола от аутопсията. Според него се касае за сърдечна недостатъчност и е възможно да е оказало влияние и това, че не са ѝ давали лекарствата за сърцето, и е много вероятно да не се знаели за всички заболявания на сърцето, което е имала. Също така има обезводняване, за което също подозирахме и преди. Потърсих въпросната доктор Кюлджева, но тя доста малко говори с мене, и сега съвсем други неща каза, че едва ли не че майка ми не е била въобще здрава и е нямала шанс да се излекува най-вероятно. Особено натърти на това, че вече е била на възраст, един вид, едва ли не че възрастните хора са обречени на смърт.

Weswes

• Newbie
  • *
  • Публикации: 22
« Отговор #1563 -: Декември 16, 2022, 02:55:43 pm »
Здравейте!
Имам въпрос дали ще вадят зъба на майка ми? Нещо го е закъсала с тъканта около него , трябва да изследва гъбички и изобщо трима лекари с три различни мнения, казали са,че ако не се излекува може да го извадят . За вадене на зъб кой дом се гледа -6д или 8д ( не знам води ли се оперативно ваденето?!)  И Сатурн като естествен управител на кости и зъби гледаме ли го или? Благодаря за помощта!

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 12846
« Отговор #1564 -: Декември 18, 2022, 11:34:17 am »
Weswes , ваденето на зъб е интервенция по 8д.
Луната управлява седми и осми дом за майка ти и се намира в неин 9д., по който са лекарите специалисти. Луната ще извърши хармоничен аспект с Плутон, естествен у-л на 8д., а в картата управлява производен 4-ти от 8-ми (краят на нещата по 8-ми дом) и се намира в неин 1-ви дом, което го прави неин съуправител. Луната вече е извършила хармоничен аспект с нейния АС и ще извърши хармоничен аспект с нейната К8, тъй че все някаква интервенция ще има – дали вадене или поставяне на щифт/имплант, или чистене на косгта от възпаление, но няма да мине само медикаментозно.

Weswes

• Newbie
  • *
  • Публикации: 22
« Отговор #1565 -: Декември 19, 2022, 01:17:54 pm »
Благодаря! Тримата лекари са на различно мнение,един казва да се вади,друг,че има гъбички в тъканта,трети,че нищо й няма на зъба. И тя не знае кой да слуша , а те я препращат един на друг, защото са различни специалисти. Има много болки и към ушите и лимфните възли и единият лекар казва, че проблемът не е от зъб. Мистерия хаха. Ще пиша какво е станало като и ние разберем.