Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 239471 пъти)

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1635 -: Октомври 07, 2023, 04:53:04 am »
От известно време имам проблем с дясното рамо (болки, ограничено движение), на който не обърнах достатъчно внимание. Започнах стандартното лечение с НСПВС, но то не дава резултат засега. Вече е засегнат и нерва по хода на ръката. Зададох въпрос ще се наложи ли операция на рамото?

Давам ОВ по този хорар. Проблемът в рамото се оказа, че не е проблем в рамото, а от увреждане на шийните прешлени. Т.е. отговорът е не, няма да има операция на рамото. Но болките и невъзможността за движение си остават същите. Продължавам с медикаментозното лечение + физиотерапия и кинезитерапия.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1636 -: Октомври 07, 2023, 07:32:54 pm »
От известно време имам проблем с дясното рамо (болки, ограничено движение), на който не обърнах достатъчно внимание. Започнах стандартното лечение с НСПВС, но то не дава резултат засега. Вече е засегнат и нерва по хода на ръката. Зададох въпрос ще се наложи ли операция на рамото?

Давам ОВ по този хорар. Проблемът в рамото се оказа, че не е проблем в рамото, а от увреждане на шийните прешлени. Т.е. отговорът е не, няма да има операция на рамото. Но болките и невъзможността за движение си остават същите. Продължавам с медикаментозното лечение + физиотерапия и кинезитерапия.

Благодаря за обратната връзка! :) Може ли да ми кажеш как ти откриха проблеми в прешлените, с образни изследвания ли? Питам, за да се изследвам и аз  ;D

Сякаш имаше индикации в хорара за обърканост и неясна информнация/диагноза. :)

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1637 -: Октомври 08, 2023, 09:27:18 am »
От известно време имам проблем с дясното рамо (болки, ограничено движение), на който не обърнах достатъчно внимание. Започнах стандартното лечение с НСПВС, но то не дава резултат засега. Вече е засегнат и нерва по хода на ръката. Зададох въпрос ще се наложи ли операция на рамото?

Давам ОВ по този хорар. Проблемът в рамото се оказа, че не е проблем в рамото, а от увреждане на шийните прешлени. Т.е. отговорът е не, няма да има операция на рамото. Но болките и невъзможността за движение си остават същите. Продължавам с медикаментозното лечение + физиотерапия и кинезитерапия.

Благодаря за обратната връзка! :) Може ли да ми кажеш как ти откриха проблеми в прешлените, с образни изследвания ли? Питам, за да се изследвам и аз  ;D

Сякаш имаше индикации в хорара за обърканост и неясна информнация/диагноза. :)

 Със скенер, след като нито лекарствата, нито физиотерапията повлияха на рамото. Имам и някакви отклонения в рефлексите на дясната ръка, та явно и затова неврологът се насочи да търси проблема в шията.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1638 -: Октомври 08, 2023, 01:37:16 pm »
Nana,
Като потърпевшна на непрестанни болки от около 9 месеца, заради бременността ми, се възползвах от услугите на Боуен терапевтка, която ми помогна изключително много за състоянието ми. Имах много силни болки и кризи и не само с болките в кръста, а цялостното ми състояние.
Ако имаш в твоя град Боуен терапевт, те съветвам да отидеш поне на 4-5 сеанса.
Аз се повлиях от 3-тия и ме държеше х 10-тина дни без никакви болки, което за моето състояние е много добре.
Да, движа се много, но пък не мога да пия нищо и да правя физиотерапия.
Ако си от София ми пиши на ЛС, ще ти дам координатите на терапевтката.

Поздрави!

От известно време имам проблем с дясното рамо (болки, ограничено движение), на който не обърнах достатъчно внимание. Започнах стандартното лечение с НСПВС, но то не дава резултат засега. Вече е засегнат и нерва по хода на ръката. Зададох въпрос ще се наложи ли операция на рамото?

Давам ОВ по този хорар. Проблемът в рамото се оказа, че не е проблем в рамото, а от увреждане на шийните прешлени. Т.е. отговорът е не, няма да има операция на рамото. Но болките и невъзможността за движение си остават същите. Продължавам с медикаментозното лечение + физиотерапия и кинезитерапия.

Благодаря за обратната връзка! :) Може ли да ми кажеш как ти откриха проблеми в прешлените, с образни изследвания ли? Питам, за да се изследвам и аз  ;D

Сякаш имаше индикации в хорара за обърканост и неясна информнация/диагноза. :)

 Със скенер, след като нито лекарствата, нито физиотерапията повлияха на рамото. Имам и някакви отклонения в рефлексите на дясната ръка, та явно и затова неврологът се насочи да търси проблема в шията.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1639 -: Октомври 14, 2023, 08:15:00 am »
Здравейте,

според вас какво може да се каже по този хорар? Въпросът е: Дъщеря ми има ли нужда от лечение, за да забременее Първо дете е, аз задавам въпроса.

Благодаря и хубав ден! :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1640 -: Октомври 14, 2023, 11:03:47 am »

HRISKA, според мен, Не. По-скоро партньорът трябва да се погрижи по-добре.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1641 -: Октомври 14, 2023, 05:25:03 pm »
Здравейте,
Давам малко ОВ: секциото за сега (ако не тръгне сама бебка), ми е насрочено за 27.10. Единствената свободна дата. За час нямам идея, защото ще се разбере в самия ден.
Гледам че е преди пълнолуние, но каквото такова.
Нещата са добре, качва малко по малко грамчета, но просто ще е с по-ниско тегло. Вече съм в 37-ма г.с, така че се надявам до 27.10 да качи колкото може.
Аз съм на протеинова диета, назначена от гастроентеролог, а и заради проблемния стомах и черва.
Справям се някак си, но ще издържа още малко.
Радвам се, че си намерила нещо, което да ти помага :) стискам палци всичко да мине добре!
« Последна редакция: Октомври 14, 2023, 05:26:55 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1642 -: Януари 04, 2024, 03:37:37 pm »
Здравейте,

дъщеря ми има проблем с ухото  близо месец, лекарствата не помогнаха, Днес й направиха една манипулация и променят лечението. Диагнозата  "Отит" Въпросът, който задавам "Манипулацията правилна ли е, ще мине ли ухото" Първо дете е и аз задавам въпроса. Според мен сякаш отговора е, че не правилно това лечение и диагнозата също Как мислите, моля да ми напишете!
Благодаря!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1643 -: Януари 04, 2024, 07:21:11 pm »
Хриска, У6 на дъщеря ти е Сатурн, в 6 дом в каре към нейният диспозитор Венера.Хроничен ли е отита?Ако още не ,вземете мерки навреме.Сатурн у6 е в Риби,ако има отит причинен от задържане на вода ,правилна е диагнозата.Причината е вода там.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1644 -: Януари 04, 2024, 08:15:52 pm »
Здравейте,

дъщеря ми има проблем с ухото  близо месец, лекарствата не помогнаха, Днес й направиха една манипулация и променят лечението. Диагнозата  "Отит" Въпросът, който задавам "Манипулацията правилна ли е, ще мине ли ухото" Първо дете е и аз задавам въпроса. Според мен сякаш отговора е, че не правилно това лечение и диагнозата също Как мислите, моля да ми напишете!
Благодаря!
Хриска,дъщеря ти е представена от Венера в стрелец и Луна в неин 1ви дом.К6 е във Водолей,последни градуси и целият знак Риби.Има още нещо.Посъветвайте се и с друг специалист.
« Последна редакция: Януари 04, 2024, 08:19:33 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1645 -: Януари 05, 2024, 10:25:36 am »
HRISKA, Марс, у7, сменя знак, лекуващия ще се смени. Лечението е по нейн 10 дом, Рак, Луна Везни е скитник, не може да помогне това лечение. Луната има сходящ секстил с Меркурй има възможност да мине ухото, при предприемане на съответните мерки.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1646 -: Януари 05, 2024, 04:13:42 pm »

ОВ по предния хорар, Указа се че при зет ми има някакъв вид херния, която е основната пречка в случая, Ще има операция, след която ни дават много големи надежди, че бебето ще стане. Рени, указа се права, Благодаря!

Благодаря за коментарите и по новия ми хорар за ухото! Ще пиша каква е развръзката,




Здравейте,

според вас какво може да се каже по този хорар? Въпросът е: Дъщеря ми има ли нужда от лечение, за да забременее Първо дете е, аз задавам въпроса.

Благодаря и хубав ден! :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1647 -: Януари 05, 2024, 11:18:50 pm »

ОВ по предния хорар, Указа се че при зет ми има някакъв вид херния, която е основната пречка в случая, Ще има операция, след която ни дават много големи надежди, че бебето ще стане.
Погледнах сега картата, за мъжа на дъщеря ти излиза стар хроничен здравословен проблем, Сатурн е у-л на заключен знак в негов 5д и се намира в негов 6д, но и при дъщеря ти (по тази карта) излиза, че има скрит проблем – Луната е управител на заключен знак в неин 5д. и е извършила квадрат с У5
Последният аспект на Луната е опозиция с Плутон в 5д за мъжа. , Плутон е У10 за дъщерята - няма нужда от лечение.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1648 -: Януари 13, 2024, 07:25:06 pm »
Ще се оправя ли?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1649 -: Януари 14, 2024, 12:29:41 am »
Ще се оправя ли?
А какво ти има, че кристалната ми топка не показва?  :)

Луната У12 във взаимна рецепция по заточение със Слънцето У1, което е в сходящ хармоничен аспект с Нептун У8 в 8д, Плутон в 6д. – психичен проблем ли имаш, психосоматично или друго, Уран високо горе в 10д. - с какво те лекува джипито?