Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 239379 пъти)

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за здраве
« Отговор #945 -: Декември 06, 2017, 10:20:35 pm »
"Здраво ли е второто ми дете?"
Става въпрос за бебе, от известно време ме смущава нещо в реакциите му. Педиатърът не открива нещо нередно. Освен друго медицинско мнение исках и астрологично да проверя въпроса.

P.S. Отдавна не съм се включвала тук...последно беше с въпрос, на който акрукс отговори много точно и 2 години след това, когато нещата се случиха искам да дам ОВ ☺, но съжалявам не мога да открия поста....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #946 -: Декември 07, 2017, 01:34:13 am »
P.S. Отдавна не съм се включвала тук...последно беше с въпрос, на който акрукс отговори много точно и 2 години след това, когато нещата се случиха искам да дам ОВ ☺, но съжалявам не мога да открия поста....
влизаш си в профила, кликваш "покажи участие" и ще ти излезе хронологията с коментарите, аз ги разглкедах, но не знам за кой точно въпрос даваш ОВ, че съм ти отговаряла през 2015та на доста въпроси.

"Здраво ли е второто ми дете?"
Става въпрос за бебе, от известно време ме смущава нещо в реакциите му. Педиатърът не открива нещо нередно. Освен друго медицинско мнение исках и астрологично да проверя въпроса.
Здравичко си е бебето, излишно се притесняваш- Луната У1 до АСЦ е без курс, а бебето е със  заточен ретро Меркурий У6 съвпад със Сатурн У1 в негов 12д.- по тази причина може да има забавени реакции в момента, да не реагира бързо и явно, но си е здраво.

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за здраве
« Отговор #947 -: Декември 07, 2017, 08:30:23 am »
[
 Здравичко си е бебето, излишно се притесняваш- Луната У1 до АСЦ е без курс, а бебето е със  заточен ретро Меркурий У6 съвпад със Сатурн У1 в негов 12д.- по тази причина може да има забавени реакции в момента, да не реагира бързо и явно, но си е здраво.
[/quote]

Благодаря акрукс! Снощи за 1ви път доста се притесних...

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #948 -: Декември 07, 2017, 03:19:41 pm »
Кармен, ами що не вземеш да почерпиш нещо акрукс ......

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за здраве
« Отговор #949 -: Декември 07, 2017, 04:00:34 pm »
Със снимка на пита примерно  ;D тъкмо диетично, от гледане не се дебелее  :D :D

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за здраве
« Отговор #950 -: Декември 07, 2017, 05:59:54 pm »
Майка ми казва, че ѝ е много зле, вие ѝ се свят, боли я на различни места, обаче отказва да отиде на лекар. Не е на легло. Казва, че може би и шиповете да ѝ оказват също влияние. Сериозно ли е и дали ще се оправи лесно?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Хорари за здраве
« Отговор #951 -: Декември 07, 2017, 06:45:50 pm »
Кармен, майката знае най-добре, щом те притеснява-заведи го на друг лекар, само гледай да избереш подходящия специалист

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #952 -: Декември 07, 2017, 08:41:31 pm »
Майка ми казва, че ѝ е много зле, вие ѝ се свят, боли я на различни места, обаче отказва да отиде на лекар. Не е на легло. Казва, че може би и шиповете да ѝ оказват също влияние. Сериозно ли е и дали ще се оправи лесно?
Майка ти е представена от меркурий ретрограден,в знак на своето заточение.Нейният 6 дом е във водолей,фиксиран знак,което предполага продължително заболяване,луната също е в неподвижен знак.Сатурн у6 дом  стари,хронични и трайни заболявания.Мисля,че в лунара ти също има индикации за грижи около родител.Според мен е по-добре жената да отиде на лекар.Тя ще се оправи,но не лесно.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за здраве
« Отговор #953 -: Декември 07, 2017, 08:55:29 pm »
Благодаря, Сафо!
Майката в хорарите не се ли разглежда по 10 дом, а бащата по 4 дом? Поне така мисля, че акрукс ги гледа и винаги е била права.
По хорара вижда ли се дали ще се реши да иде на лекар (не мога да я накарам насила, зависи най-вече от нея това)?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #954 -: Декември 07, 2017, 11:10:44 pm »
Благодаря, Сафо!
Майката в хорарите не се ли разглежда по 10 дом, а бащата по 4 дом? Поне така мисля, че акрукс ги гледа и винаги е била права.
По хорара вижда ли се дали ще се реши да иде на лекар (не мога да я накарам насила, зависи най-вече от нея това)?
Весо, благодаря за рекламата, но не по този начин, да насъскваш съфорумци срещу мен, че и без това тези, които ме недолюбват са повече от останалите. Остави всеки да си гледа както го чувства, хорарите предполагат по-свободна интерпретация и в това е тънкостта- тук вече проличава на кого му е дадено да го прави, защото само с четене и наизустяване не става.

Майка ти да не е лепнала грип, мисля ще се влоши и ще посети личния лекар. Нека си следи температурата. Шиповете едно настрана, но ревматизъм, грип- отразяват се на сърцето, нека вземе мерки навреме, за да не хронифицира.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за здраве
« Отговор #955 -: Декември 08, 2017, 07:25:32 am »
Благодаря ти, акрукс! Ще внимавам друг път за рекламата.
Тази сутрин майка ми казва, че уж е по-добре, не знам как да я накарам да посети джипито.  ??? По принцип личният лекар по кой дом се гледа? Вижда ли се дали наистина ще отиде? Да не стане накрая заради ината ѝ всичко да завърши фатално?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #956 -: Декември 08, 2017, 04:11:45 pm »
Весо, благодаря за рекламата, но не по този начин, да насъскваш съфорумци срещу мен, че и без това тези, които ме недолюбват са повече от останалите. Остави всеки да си гледа както го чувства, хорарите предполагат по-свободна интерпретация и в това е тънкостта- тук вече проличава на кого му е дадено да го прави, защото само с четене и наизустяване не става.

Майка ти да не е лепнала грип, мисля ще се влоши и ще посети личния лекар. Нека си следи температурата. Шиповете едно настрана, но ревматизъм, грип- отразяват се на сърцето, нека вземе мерки навреме, за да не хронифицира.
Akruks,ще се насъсква само онзи,който умее да съска.Аз те долюбвам. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #957 -: Декември 08, 2017, 09:47:46 pm »
По принцип личният лекар по кой дом се гледа? Вижда ли се дали наистина ще отиде? Да не стане накрая заради ината ѝ всичко да завърши фатално?
по 7д е джипи, по 9д лекар-специалист
Луната, като втори неин сигнификатор и като основен на върпоса, ще извърши тригон с неин У7, който е ретро, посещавала го е и друг път, сега пак, може би с малко закъснение, заради ретроградието, а има и друг вариант- ти да го заведеш у вас, те два пъти седмично посещават пациентите си на домашен адрес

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за здраве
« Отговор #958 -: Декември 09, 2017, 09:01:17 am »
има и друг вариант- ти да го заведеш у вас, те два пъти седмично посещават пациентите си на домашен адрес
Благодаря ти много, акрукс! Това второто не го знаех, но дано да не се налага. Притеснявам се обаче, макар в момента да е по-добре уж, понеже и лунарът ми от 1 януари ми се струва гаден, има много планети в 4 дом, а опозиционният лунар след него е с пълен 8 дом.  ???

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Хорари за здраве
« Отговор #959 -: Януари 02, 2018, 12:11:24 pm »
От няколко дни ме е тръшнал някакъв грип явно, а петък имам планове да пътувам..въпроса ми е Ще оздравея ли до петък? Или ще се влошавам...
Надявам се доктора да даде нещо по-силно, че от нищо не минава, пфууу..