Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 239232 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #975 -: Януари 22, 2018, 10:03:16 pm »
Ще ми помогне ли за рамото рехабилитаторът Х
Х го гледам по Уран в 9д, с когото У1 е в сходящ секстил, а Луната прави последен аспект съвпад с него, тъй че ще ти е от полза. здравословно ще се подобриш, У1 и Луната са в хармоничен аспект с К9, а 9д освен специалистите е 4-ти от 6-ти дом, показва крайното развитие на въпроси по 6д.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за здраве
« Отговор #976 -: Януари 22, 2018, 10:08:08 pm »
Х го гледам по Уран в 9д, с когото У1 е в сходящ секстил, а Луната прави последен аспект съвпад с него, тъй че ще ти е от полза. здравословно ще се подобриш, У1 и Луната са в хармоничен аспект с К9, а 9д освен специалистите е 4-ти от 6-ти дом, показва крайното развитие на въпроси по 6д.
Благодаря ти много, Акрукс!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #977 -: Януари 22, 2018, 10:20:53 pm »
Благодаря много, Сафо!
Притеснява ме това, че когато по телефона му казах, че ми е правена рентгенова снимка на рамото, той каза, че не му е нужно да гледа снимката.
Използва ръцете си повече,с тях напипва/вижда.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за здраве
« Отговор #978 -: Януари 23, 2018, 06:45:13 pm »
След посещението при терапевта се чувствам по-добре, пък времето ще покаже. Каза ми, че до голяма степен болката се дължи и на плексита, който имам, не само заради травмата.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за здраве
« Отговор #979 -: Януари 26, 2018, 11:24:17 am »
Ще премине ли успешно, без усложнения, операцията за изваждане на единия ми мъдрец?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #980 -: Януари 26, 2018, 05:20:18 pm »
Ще премине ли успешно, без усложнения, операцията за изваждане на единия ми мъдрец?
Луната е без курс, като преди това е извършила опозиция с Юпитер У8, а У1 е в сходящ квадрат с него, което показва, че операция няма- ваденето на зъб не е операция.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за здраве
« Отговор #981 -: Февруари 05, 2018, 09:54:57 pm »
След посещението при терапевта се чувствам по-добре, пък времето ще покаже. Каза ми, че до голяма степен болката се дължи и на плексита, който имам, не само заради травмата.
Седмица по-късно рамото започна да ме боли отново, ходих пак при същия рехабилитатор, обаче болката не мина, дори леко се увеличи.

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Хорари за здраве
« Отговор #982 -: Февруари 12, 2018, 01:58:54 pm »
Вече ставам нахална с тези хорари, но да питам все пак. Обещавам, че ще е за последно!
И така... ще ми се оправи ли здравословният проблем до един месец?
Аз представлявана от Луната ще извърша хармоничен съвпад с Юпитер У6, който е в Скорпион (не е венерически проблемът).
Последен аспект на Луната-секстил с Лечителя Хирон. Май това е на добре, нали?  :72:
« Последна редакция: Февруари 12, 2018, 02:05:34 pm от Lora »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #983 -: Февруари 12, 2018, 02:19:08 pm »
Хирон в хорарната астрология въобще не играе никаква роля.  :)

Но виж Седна и Ерис.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Хорари за здраве
« Отговор #984 -: Февруари 12, 2018, 02:31:04 pm »
Седна и Ерис знам, че са астероиди, и без да се лигавя в момента не ми говорят нищо.
А защо Хирон да не се гледа в хорарите за здраве? Знам, че Хирон е първият лечител хомеопат, а аз живо се интересувам от хомеопатия. И разбира се, при здравословен проблем се обръщам само към нея.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #985 -: Февруари 12, 2018, 02:39:20 pm »
По принцип в традиционната хорарна астрология се използват само планети от септенера. Плюс Лунни възли и Фортуна.

В нейните модернизирани варианти се добавят Уран, Нептун и Плутон.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #986 -: Февруари 12, 2018, 02:49:17 pm »
Седмица по-късно рамото започна да ме боли отново, ходих пак при същия рехабилитатор, обаче болката не мина, дори леко се увеличи.
Весо, ти попита дали ще ти помогне конкретния рехабилитатор, като в началото писа, че ти помага, но ако ти се товариш и гърбиш, вместо да дадеш почивка на рамото, няма как да ти помогне , ако ще да е светило в рехабилитацията.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #987 -: Февруари 12, 2018, 03:03:50 pm »
И така... ще ми се оправи ли здравословният проблем до един месец?
Аз представлявана от Луната ще извърша хармоничен съвпад с Юпитер У6, който е в Скорпион .
Последен аспект на Луната-секстил с Лечителя Хирон.
Луната е в заточение по знак, хармоничният аспект с У6 показва, че ще се оправиш, обаче няма да е напълно и окончателно, тъй като последен апект е квадрат с Уран У9, а 9д показва крайното развитие на въпроси по 6д. Може би прилагаш грешно лечение с Нептун на МС , лечението е по 10д. Скептична съм относно хомеопатията, от мои лични наблюдения и опит.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #988 -: Февруари 12, 2018, 03:06:57 pm »
Стана ми интересно, от астрологична гледна точка – нещо бактериално или възпалително ли е?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Хорари за здраве
« Отговор #989 -: Февруари 12, 2018, 03:23:48 pm »
Стана ми интересно, от астрологична гледна точка – нещо бактериално или възпалително ли е?
Мислех си за едно, но май е друго. Ще приложа комбинирано лечение. Проблемът е малък и е кожен.
Не съм ходила на лекари, обичам сама да стигам до отговорите интуитивно.
По картата дали се вижда причинителят?