Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 239520 пъти)

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Хорари за здраве
« Отговор #990 -: Февруари 12, 2018, 03:25:20 pm »
Akruks, днес ми мина през ума, че е грешно лечението, защото няма подобрение. Но няма и влошаване.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #991 -: Февруари 12, 2018, 03:28:23 pm »
Може да ти е по-слаб имунитетът в момента.
Това прави организма по-уязвим, избива и по кожата – тя е нашата защитна обвивка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Хорари за здраве
« Отговор #992 -: Февруари 12, 2018, 03:33:56 pm »
За имунитета приемам 2 вида шуслерови соли и пробиотик.
А кожата, освен с мазилката, ще я третирам и със сребърна вода-тя е универсално лекарство.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #993 -: Февруари 12, 2018, 03:36:05 pm »
По принцип Сатурн е студен и сух. Има ли екземи, лишейчета, изсъхване и лющене по кожата? Дразнене, невралгичен сърбеж?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за здраве
« Отговор #994 -: Февруари 12, 2018, 03:40:08 pm »
Весо, ти попита дали ще ти помогне конкретния рехабилитатор, като в началото писа, че ти помага, но ако ти се товариш и гърбиш, вместо да дадеш почивка на рамото, няма как да ти помогне , ако ще да е светило в рехабилитацията.
Не съм го товарил въобще, особено през дадения период тогава, освен на работата, но там няма как да се избегнат някои дейности. Нямам възможност да плащам на някой друг да ми затваря капака на витрината на Пепси примерно или да носи стековете с напитки, за да ги нарежда.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #995 -: Февруари 12, 2018, 03:42:13 pm »
Мислех си за едно, но май е друго. Ще приложа комбинирано лечение. Проблемът е малък и е кожен.
Не съм ходила на лекари, обичам сама да стигам до отговорите интуитивно.
По картата дали се вижда причинителят?
Кожата е по Сатурн, който е в 6д по картата, на трон по знак, а Луната У1 е заточена в знака на Сатурн, в разходящ съвпад. Юпитер У6 в 5д показва, че е свързано с външния вид, с харесването, Луната е в сходящ хармоничен аспект, тъй че ще се оправиш.

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Хорари за здраве
« Отговор #996 -: Февруари 12, 2018, 03:45:20 pm »
По принцип Сатурн е студен и сух. Има ли екземи, лишейчета, изсъхване и лющене по кожата? Дразнене, невралгичен сърбеж?
Да, точно така е. Ще бъда директна. Първоначално си помислих за микоза-купих един продукт-не подейства. Смених го с втори-в случай, че това нещо е имало резистентност към активната съставка на първия крем. Сега си мисля за розов лишей-ако е това, не се лекува с антимикотичен крем, а се дължи на вирус или бактерия и минава от само себе си.
Ще продължа да се мажа с крема, но ще слагам и сребърна вода-тя е и за двата проблема.
Кожата е суха, много суха там, то е едно червено петно,което сърби при намокряне. А и като цяло кожата по тялото, с изключение на лицето ми е ужасно суха и ме сърби, ако не се намажа с олио.

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Хорари за здраве
« Отговор #997 -: Февруари 12, 2018, 03:46:42 pm »
Кожата е по Сатурн, който е в 6д по картата, на трон по знак, а Луната У1 е заточена в знака на Сатурн, в разходящ съвпад. Юпитер У6 в 5д показва, че е свързано с външния вид, с харесването, Луната е в сходящ хармоничен аспект, тъй че ще се оправиш.
Много ти благодаря, akruks! Много си мила!  :58:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #998 -: Февруари 12, 2018, 03:49:21 pm »
И аз от април имам такива проблеми, но са друг тип кожни. Изключително упорито нещо и вече резистентно. Не се лекува нито с билки, нито с био кремчета, нито с антибиотик. Включително и сребърна вода – тя успокоява, но не лекува отвътре. Нито с детокс, нито с ограничаване на нездравословните храни.

Исках да видя как работят някои указания в здравния хорар, все още съм на етап изследване.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Хорари за здраве
« Отговор #999 -: Февруари 12, 2018, 03:58:09 pm »
И аз от април имам такива проблеми, но са друг тип кожни. Изключително упорито нещо и вече резистентно. Не се лекува нито с билки, нито с био кремчета, нито с антибиотик. Включително и сребърна вода – тя успокоява, но не лекува отвътре. Нито с детокс, нито с ограничаване на нездравословните храни.

Исках да видя как работят някои указания в здравния хорар, все още съм на етап изследване.
Ако желаеш може да споделиш повече подробности. Всичко може да бъде излекувано. Пробвала ли си с хомеопатия?
Интересувам се от около година и половина, откакто осъзнах принципа на огледалността-"Подобното привлича подобното" или в случая с хомеопатията е "Подобното лекува подобното".
Преди 2 седмици разговарях с една жена-хомеопат от 10 години и ми каза, че имам много силна интуиция в тази насока.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1000 -: Февруари 12, 2018, 04:01:16 pm »
А и като цяло кожата по тялото, с изключение на лицето ми е ужасно суха и ме сърби, ако не се намажа с олио.
за сърбеж- изплакване с вода, в която има съвсем малко оцет или лимонов сок

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1001 -: Февруари 12, 2018, 04:30:07 pm »
Пробвала ли си с хомеопатия?

Хомеопатията е единственото, което дотук не съм пробвала.
Нещо като себореен дерматит, но на бактериална основа е моето.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1002 -: Февруари 12, 2018, 04:41:52 pm »
Хомеопатията е единственото, което дотук не съм пробвала.
Нещо като себореен дерматит, но на бактериална основа е моето.
Ако решиш-опитай. Но ти трябва опитен хомеопат, от който не трябва да криеш нищо. Освен лекарството, което е най-подходящо за дадения проблем се избира и "терен"-това е базисното лекарство, което отговаря на специфичните личностни качества на болния.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1003 -: Февруари 12, 2018, 04:56:07 pm »
През 2013/2014 щях да търся хомеопат за подобен проблем, но по принцип на лекар много трудно се организирам да ида, а и не мога да се доверя на първия срещнат. Търсех добър хомеопат в нашия град, за едни и същи специалисти открих противоречиви мнения и накрая се отказах.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1004 -: Февруари 12, 2018, 04:57:51 pm »
През 2013/2014 щях да търся хомеопат за подобен проблем, но по принцип на лекар много трудно се организирам да ида, а и не мога да се доверя на първия срещнат. Търсех добър хомеопат в нашия град, за едни и същи специалисти открих противоречиви мнения и накрая се отказах.
Ами и с избора на хомеопат е същото, както и с избора на лекарство. Може да те излекува само този, който ще те разбере. Довери се на симпатията и интуицията си.
Противоречивите мнения са въз основа на енергийна непоносимост.
В моята работа е същото, работя на свободна практика и само един поглед ми е достатъчен, за да преценя дали с човека ще се разберем. Ако усетя някаква непоносимост или блокаж, знам, че просто няма да се получи. Ако можех да избирам, щях да отпращам, тези с които нямаме химия помежду си.
« Последна редакция: Февруари 12, 2018, 05:02:36 pm от Lora »