Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 239560 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1005 -: Февруари 12, 2018, 05:02:35 pm »
Първо трябва да намеря конкретния човек, досега по лекари не ми се е налагало да ходя.
Фризьор и козметик много трудно сменям, на лекар трудно се доверявам.
Обикновено е прието да се действа с чужди препоръки, когато не знаеш при кого да се обърнеш.
Сетих се за една лекарка хомеопат, на която преди няколко години правих безплатен хороскоп. За нея знам, че и с духовни практики се занимава, с йога. Ако положението стане съвсем непоносимо и нелечимо, може и там да се обърна за професионален съвет.
« Последна редакция: Февруари 12, 2018, 05:06:18 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1006 -: Април 23, 2018, 04:23:58 pm »
да опресня темата с едно въпросче, свързано с моите неволи от 2015-та насам
питанката е ще се сдобия ли с нови зъби на импланти, става въпрос за челюсти, а не всеки зъб на имплант
между другото, ако някой е запознат с отзиви относно тази технология, моля да сподели
http://m3dent.com/all-on-4
« Последна редакция: Април 23, 2018, 07:43:29 pm от akruks »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1007 -: Април 23, 2018, 05:00:34 pm »
Акрукс, разгледай кога ще имаш аспекти на Сатурн към Венера, на Марс към Венера, на Сатурн към у 1, с новолуние към изброените.Когато Меркурий направи тригон със Сатурн е подходящо време да се консултираш по темата със специалист, тогава да вземеш решение. Успех !
По хорара-Луната последен аспект квадрат с Венера, която също е сигнификатор на въпроса, със Сатурн куинконкс, в рамките на 3 месеца- не.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1008 -: Април 23, 2018, 06:26:51 pm »
По хорара-Луната последен аспект квадрат с Венера, която също е сигнификатор на въпроса, със Сатурн куинконкс, в рамките на 3 месеца- не.
Рени, благодаря!
Последен аспект на Луната е тригон с Уран, Венера вече е сменила знак в рамките на хорара и Луната няма да извърши аспект с нея. А че няма да е до 3м е повече от ясно, нали трябва първо да изкарам пари, а и в текущия солар има указания да не се подлагам на интервенция, тъй че ще е догодина, в най-добрия случай

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1009 -: Април 23, 2018, 07:09:14 pm »
да опресня темата с едно въпросче, свързано с моите неволи от 2015-та насам
питанката е ще се сдобия ли с нови зъби на импланти, става въпрос за челюсти, а не всеки зъб на импалнт
между другото, ако някой е започнат с отзиви относно тази технология, моля да сподели
http://m3dent.com/all-on-4
След 3 години ще си с нови зъби на импланти.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1010 -: Април 23, 2018, 07:47:52 pm »
След 3 години ще си с нови зъби на импланти.
Мерси, а как определи времето, ако не е тайна?
важното е, че ще стане, Луната в сходящ съвпад със СЛВ в 1д, Слънцето У1 в сходящ тригон с диспозитора на ПФ  ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1011 -: Април 23, 2018, 08:05:44 pm »
Мерси, а как определи времето, ако не е тайна?
важното е, че ще стане, Луната в сходящ съвпад със СЛВ в 1д, Слънцето У1 в сходящ тригон с диспозитора на ПФ  ;D
Каква тайна!? К 6 е на 6* козирог,Слънцето у1 сходящ тригон к6 след 3*,но понеже е в телец,бавно....Сатурн се връща и той след 3* на к6.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1012 -: Април 23, 2018, 08:31:52 pm »
Рени, благодаря!
Последен аспект на Луната е тригон с Уран, Венера вече е сменила знак в рамките на хорара и Луната няма да извърши аспект с нея.
Да, права си, Луната няма да направи квадрат с Венера преди да смени знака, тогава последния аспект е квадрат с Юпитер. Пак отговорът е "не" в рамките на действие на хорара.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1013 -: Април 23, 2018, 08:57:24 pm »
Да, права си, Луната няма да направи квадрат с Венера преди да смени знака, тогава последния аспект е квадрат с Юпитер. Пак отговорът е "не" в рамките на действие на хорара.  :)
Последният аспект е тригон с Уран, а хорарът е с действие според въпроса, няма рамки.
Има въпроси, които след години приключват.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1014 -: Май 07, 2018, 11:52:07 am »
Помощ за здравен хорар.
Ще се излекуват ли пръстите ми бързо? Въпросът го задавам аз и се отнася до мен. Получих възпаление, което ескалира за 2 дена. Краката ми изглеждат ужасно. Намазах се с лекарство и вместо да си изпиша вежди си избодах очи.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1015 -: Май 07, 2018, 12:11:19 pm »
Според мен ще се проточи процесът на оздравяване

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1016 -: Май 07, 2018, 01:56:27 pm »
Помощ за здравен хорар.
Ще се излекуват ли пръстите ми бързо? Въпросът го задавам аз и се отнася до мен. Получих възпаление, което ескалира за 2 дена. Краката ми изглеждат ужасно. Намазах се с лекарство и вместо да си изпиша вежди си избодах очи.
Няма да е бързо, съгласна съм със Сатин. Това ми прилича на стар неглежиран проблем или повтарящ се проблем , но в по-силна фаза. Мисля, че личния ти лекар ще ти помогне сполучливо.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1017 -: Май 07, 2018, 02:39:02 pm »
Помощ за здравен хорар.
Ще се излекуват ли пръстите ми бързо? Въпросът го задавам аз и се отнася до мен. Получих възпаление, което ескалира за 2 дена. Краката ми изглеждат ужасно. Намазах се с лекарство и вместо да си изпиша вежди си избодах очи.
с ретро Сатурн У6 на К6 няма да е бързо, дано не стане хронично
Луната ще извърши съвпад със СЛВ в 1д, което показва, че ще се излекуваш

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1018 -: Май 07, 2018, 06:18:53 pm »
Това повърхностно възпаление на кожата ли е? Гъбички, дерматит, алергия?
Луната на К7 - мислиш да посетиш лекар- специалист.
Възпалението от самолечението ще да е по Марс/Плутон, но съвпадът вече е разходящ и си мисля, че ще се възстановиш успешно.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1019 -: Май 07, 2018, 08:43:39 pm »
Цитат на: Uran

Ще се излекуват ли пръстите ми бързо?

може да е сравнително бързо, ако успееш да намериш добър лекар, който няма да ти изглежда точно такъв на първи и втори поглед