Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 239285 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1245 -: Май 30, 2019, 12:21:39 am »
На майката на моя приятелка откриха туморни образувания, а я приеха за операция на жлъчка. От миналата сряда е приета със сериозно възпаление, което трябваше да се овладее и да я оперират в понеделник. Не са я оперирали, защото искат биопсия след новооткрития проблем.
Въпросът задавам аз, дали тези туморни образувания са злокачествени? Доколкото разбирам по картата излиза отговор не, но моля за вашето тълкуване, тъй като нямам нужните знания. Благодаря ви предварително!
A по кой дом я гледа? Защото аз я слагам по производен 10ти от 11ти- майката на твоя приятелка, излиза Марс У1,8 в неин 3д. в сходящ съвпад с ПФ и СЛВ, което означава добри резултати от изследването. Плутон у8 в неин 10д- лечението на тумора. Луната е без курс, повече информация не може да даде по въпроса, тъй че изследванията ще покажат.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1246 -: Май 30, 2019, 12:24:55 am »
A по кой дом я гледа? Защото аз я слагам по производен 10ти от 11ти- майката на твоя приятелка, излиза Марс У1,8 в неин 3д. в сходящ съвпад с ПФ и СЛВ, което означава добри резултати от изследването. Плутон у8 в неин 10д- лечението на тумора. Луната е без курс, повече информация не може да даде по въпроса, тъй че изследванията ще покажат.

Благодаря за отговора! Точно така я разгледах и така излиза отрицателен отговор и не са злокачествени. Дали, не ги разиграват- в частна болница са? Доколкото знам почти всички имаме такива образувания, кистички и те не са предпоставка за нещо толкова сериозно. Имам чувството, че само ги стесират допълнително, за да прибират парички. Наскоро моята приятелка загуи баща си след дълъг период на грижи.
« Последна редакция: Май 30, 2019, 12:39:57 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1247 -: Май 30, 2019, 10:11:37 pm »
Марс в рак не е добре при задаване на въпрос от този род,нито к8 в скорпион.Относно хорара не съм много оптимистична.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1248 -: Май 31, 2019, 06:41:53 pm »
Марс в рак не е добре при задаване на въпрос от този род,нито к8 в скорпион.Относно хорара не съм много оптимистична.

Сафо, благодаря! Надявам се всичко да е наред и да няма лоши новини. Скоро би трябвало да излезнат резултатите и ще дам ОВ.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1249 -: Юни 03, 2019, 09:07:17 am »

Здравейте,
Нашето коте пак е болно от вчера. Яде само кисело мляко и пие много вода пишка често.
Днес след работа,е го водя на ветеринар, но ми е аадски притеснено. И ви моля за помощ, затова зададох въпросът "  Тежко болен ли е котаракът ми?"
 Ще Ви бъда благодарна ако ме насочите и къде е проблемът в коя област на организмът му.
Благодаря
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1250 -: Юни 04, 2019, 08:01:23 pm »
Здравейте,
Нашето коте пак е болно от вчера. Яде само кисело мляко и пие много вода пишка често.
Днес след работа,е го водя на ветеринар, но ми е аадски притеснено. И ви моля за помощ, затова зададох въпросът "  Тежко болен ли е котаракът ми?"
 Ще Ви бъда благодарна ако ме насочите и къде е проблемът в коя област на организмът му.
Благодаря
koteto e retro .piter na tron, Неговия 6 дфом де управлява от венера също на трон. Това ме касра да мисля,че има временно неразположение,но си е добре като цяло. Аз бих сменила вета- има квадратура между луната-тебе и 3 от 7,т.е. инфото,което получаваш от вета е неточно,Още повече,че вета е представен от ретро планета,а в негов 3 дом е нептун-заблуди

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1251 -: Юни 04, 2019, 09:09:46 pm »
koteto e retro .piter na tron, Неговия 6 дфом де управлява от венера също на трон. Това ме касра да мисля,че има временно неразположение,но си е добре като цяло. Аз бих сменила вета- има квадратура между луната-тебе и 3 от 7,т.е. инфото,което получаваш от вета е неточно,Още повече,че вета е представен от ретро планета,а в негов 3 дом е нептун-заблуди

Здравей, Flower from Venera. Благодаря ти за отговора.
Ами по-скоро ветеринарите не знаят от какво е станало- нямат никаква представа каква е причината.
Иначе го лекуват за отравяне с отрова за мишки, 2 антибиотика, аналгин, деган, витамини, аминокиселини, физиологичен разтвор и протектор за черния дроб. Лошото е че температурата му е паднала много, но днес са успели да я покачат с 1 градус. Ако преживее вечерта има шансове да се оправи.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1252 -: Юни 05, 2019, 12:16:25 pm »
 За съжаление не ми дават надежди, че ще оцелее. Сега пътувам към клиниката, за да го видя и да обсъдим с лекарите какво ще правим след като излзат кръвните изследвания. Съмняват се вече са отравяне с антифриз.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1253 -: Юни 05, 2019, 01:34:33 pm »
fortunades, дано се оправи котето, стискам палци.  Милото.  :(
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1254 -: Юни 05, 2019, 04:55:17 pm »
За съжаление не ми дават надежди, че ще оцелее. Сега пътувам към клиниката, за да го видя и да обсъдим с лекарите какво ще правим след като излзат кръвните изследвания. Съмняват се вече са отравяне с антифриз.
Не писах, тъй като имах подобни опасения, покрай сходящата опозиция на У8 с У1 за котето, която заформя тао с негов у4 в 4д- Нептун, може наистина да е натровено

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1255 -: Юни 05, 2019, 04:56:48 pm »
Струва ми се, като проблем с бъбреците?
Как са кръвните изследвания?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1256 -: Юни 05, 2019, 06:44:28 pm »
Отиде си котето.
Бях при него до 17.00ч, завих го с моята блуза и сега като се прибрах в 18.00ч ми се обадиха, че не е оцелял.
Поне го видях, просто беше много зле и ме гледаше така, сякаш му е за последно и се сбогуваше с мен.
Не се знае от какво е станал така. Дали се е отровил.
Благодаря ви за подкрепата.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1257 -: Юни 07, 2019, 01:08:11 pm »
Съболезнования, fortunades! Нека почива в мир, душицата.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1258 -: Юни 07, 2019, 01:11:09 pm »
На майката на моя приятелка откриха туморни образувания, а я приеха за операция на жлъчка. От миналата сряда е приета със сериозно възпаление, което трябваше да се овладее и да я оперират в понеделник. Не са я оперирали, защото искат биопсия след новооткрития проблем.
Въпросът задавам аз, дали тези туморни образувания са злокачествени? Доколкото разбирам по картата излиза отговор не, но моля за вашето тълкуване, тъй като нямам нужните знания. Благодаря ви предварително!

Акрукс, Сафо давам ОВ- вчера са я оперирали, като изследванията от биохимията са положителни, има злокачествен тумор на дебелото черво и разсейки. Вчера освен жлъчката са оперирали и туморът.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1259 -: Юни 08, 2019, 12:01:40 am »
Съболезнования, fortunades! Нека почива в мир, душицата.

Благодаря ти!
Още не мога да осъзная какво се случи и къде е намерил отровата. Дано е в котешкия рай и не го боли и си хапва каквото иска. Аз съм му оставила храна и водица.  ???  Беше див, но поне си беше свободен.  :engel016:
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.