Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 239853 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1305 -: Март 15, 2020, 12:58:28 pm »
Заразена ли съм с корона вирус?
Бях на дълъг път с жена, чийто брат се е върнал от Италия. Не се е чувствал добре, но са му отказали тест - не проявявавал симптомите.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1306 -: Март 15, 2020, 01:26:57 pm »
Заразена ли съм с корона вирус?
Бях на дълъг път с жена, чийто брат се е върнал от Италия. Не се е чувствал добре, но са му отказали тест - не проявявавал симптомите.
Мисля,че Не.Луната у1 няма аспект с у6 дом.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1307 -: Март 15, 2020, 01:37:56 pm »
Заразена ли съм с корона вирус?
Бях на дълъг път с жена, чийто брат се е върнал от Италия. Не се е чувствал добре, но са му отказали тест - не проявявавал симптомите.
Мисля,че Не.Луната у1 няма аспект с у6 дом.
Благодаря, Сафо.
Чувствам лека сухота в гърлото, а спътничката ми - пътувахме преди 2-3 дена заедно, ми писа, че не се чувства добре.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1308 -: Март 15, 2020, 02:01:46 pm »
Uran, Луната е в дом, който не е свързан с въпроса. Знакът на АСЦ издава емоционалното ти състояние, но Рак не би трябвало да има отношение към зарази, вируси. Луната има само един аспект и той е квадрат Слънце, може да ти е занижен виталитета;Луната няма обмен с оста 6-12. Щом аспекта Луна -Слънце е твърд, на така зададения ти въпрос, отг. би трябвало да е "не".  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1309 -: Март 15, 2020, 02:42:01 pm »
Uran, Луната е в дом, който не е свързан с въпроса. Знакът на АСЦ издава емоционалното ти състояние, но Рак не би трябвало да има отношение към зарази, вируси. Луната има само един аспект и той е квадрат Слънце, може да ти е занижен виталитета;Луната няма обмен с оста 6-12. Щом аспекта Луна -Слънце е твърд, на така зададения ти въпрос, отг. би трябвало да е "не".  :)
Благодаря!
п.п.Разбрах, че племиниците на спътничката ми, чийто баща е бил в Италия, са болни от пневмония. >:(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1310 -: Март 15, 2020, 09:44:10 pm »
Заразена ли съм с корона вирус?
Бях на дълъг път с жена, чийто брат се е върнал от Италия. Не се е чувствал добре, но са му отказали тест - не проявявавал симптомите.
Луната има само два аспекта, които предстои да се случат- квадрати с Нептун и последно със Слънце, попадат в 9д, като Нептун е у9, домът, който показва крайно развитие на въпроси по 6д., няма разходящ аспект, за да се е случило каквото и да било.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1311 -: Март 15, 2020, 11:00:26 pm »
Уран, поинтересувай се в лабораториите в града-продават тестове за коронавирус

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1312 -: Април 30, 2020, 05:50:01 pm »
Има ли му нещо на котаракът ми или е старческа дименция и ме побърква? От края на февруари се научи да миаучи като луд и не спира. Кастриран е отдавна, не е разгонен. Да го водя ли на ветеринар? Има хронични заболявания, но симптоми не проявява по тях, освен по ЦНС, която е засегната.Ще погледна пак зъбите. Не е злобен добричък е, бях му набрала. Душичка си е още, но нещо не му е наред!
« Последна редакция: Април 30, 2020, 06:08:01 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1313 -: Април 30, 2020, 06:24:01 pm »
Извън хорара - може да сложиш в купичката с водичка няколко капки Resque remedy, ако имаш, за да го успокои.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1314 -: Април 30, 2020, 06:32:22 pm »
Пробвах с Шуслерови соли, но нищо не помага. Нямам от тези на Бах, евентуално ще купя. Благодаря ти Романтика!  :-*

Няколко пъти проверих и нищо му няма на зъбите, нещо друго ще да е.

Има проблем с черен дроб и висока кръвна захар, но няма цироза или диабет. Храни се с висок клас ветеринарна храна от година и половина. От тогава състоянието му се подобри. Но от февруари се е побъркал, станал като "свекървище". Двамата с брат ми искаме да го бием чак, това на шега.  ;D Не че няколко поредни сутрини не му хвърлих чехъл, но това си го заслужи.Станал е ужасно нахален и не мога да си върша работата. Това е притеснително. Не знам какво му е? Може да е лиготия? Толкова се е очовечил, че вече не ми е ясно как да се държа с него. Издава същите звуци като мен, имитира ме, дъртанян е.
« Последна редакция: Април 30, 2020, 06:44:49 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1315 -: Април 30, 2020, 08:07:15 pm »
Възможно ли е храната да е некачествена, въпреки цената? Примерно да е с изтекъл срок на годност и от тоам той да е недоволен?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1316 -: Април 30, 2020, 08:21:34 pm »
Кои точно соли му даваш?

На моето кученце му взимах само хубави и скъпи гранули. Честно казано освен, че ѝ увеличиха апетита, друго не виждах. Не съм вет, но не ми се струва добре на животните да се дават само гранули. След като ѝ поставиха диагнозата започнах да чета денонощно и да се допитвам до различни американски ветеринари, въпреки че беше вече късно :( Но започнах да ѝ готвя храна - варен ориз с месо, моркови, картоф... Това, което разбрах е, че по-добре хубава консерва, отколкото гранули.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1317 -: Април 30, 2020, 08:28:52 pm »
Пробвала съм да му готвя, но и неговия вет ме посъветва да не го правя, защото ще е неуспешно и така беше. Месото, което се продава е по-вредно май, освен от някое село на баба и на дядо да се снабдявам, ама нямам такава възможност.

За солите номера: 7,8, 9, 10,  11, 6 , 5 ,12 - но съм му ги давала по схема не всички заедно.Номер 7 се усети доста силно и благоприятно при него. Бях купила всички соли и то от Германия.
« Последна редакция: Април 30, 2020, 08:44:46 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1318 -: Май 04, 2020, 05:12:53 pm »
Въпросът задавам аз.Х е позната ,която е планувала операция на крак за този месец.Назовах я по име.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1319 -: Май 04, 2020, 05:43:36 pm »
Въпросът задавам аз.Х е позната ,която е планувала операция на крак за този месец.Назовах я по име.
А кога е планувана, преди извънредното положение ли, защото плановите прегледи/операции са изтеглени напред във времето. Първо тези от март, април и т.н. Иначе да, ще я оперират, но може да не е точно сега. А за какво е операцията- вените или прасците?