Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 237544 пъти)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1335 -: Юли 10, 2020, 11:07:05 am »
Днес мой близък беше на ЯМР и му откриха доброкачествен тумор в главата. Казали са, че трябва да се оперира. Научих за това по обяд, а по-късно докато му гледах детето на детската площадка пред блока ми изникна въпроса: Й. ще се оправи ли?
Благодаря на всеки, който сподели своето виждане по хорара!
Може би му е трудно да реши и се повлиява от лекари или да е решил и да си смени мнението след време. Мисля, че ще се оперира успешно, здравето ще се подобри, но си мисля че след време може да се окаже, че е можело да не се оперира или да е била ненужна операция предвид естеството на заболяването и крайния резултат от него.
« Последна редакция: Юли 10, 2020, 11:08:57 am от Radost »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1336 -: Юли 10, 2020, 11:21:58 am »
akruks,

Нали по време на ретро Меркурий не е много резонно да се поставят диагнози?
Мисля, че за да се предприеме операция е добре да се чуе мнението на още 1,2 специалисти.

Човекът имал ли е някакви симптоми - нарушена координация, проблеми със слухов апарат...? Казали ли са от кога е проблемът, то няма как да се е получило от днес за утре, тук са минали години, за да се засече от устройството разрастването на съединителната тъкан в мозъка.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1337 -: Юли 10, 2020, 12:47:13 pm »
Днес мой близък беше на ЯМР и му откриха доброкачествен тумор в главата. Казали са, че трябва да се оперира. Научих за това по обяд, а по-късно докато му гледах детето на детската площадка пред блока ми изникна въпроса: Й. ще се оправи ли?
Благодаря на всеки, който сподели своето виждане по хорара!
Акрукс, Й е представен от ретрограден Меркурий в негов 1ви дом квадрат с у6 дом Марс. У7дом лекарите, представени от Юпитер ретрограден съвпад Плутон в негов 8 дом. Вероятно има нещо, което не е видяно на ЯМР. Според мен ще има усложнения, може би ще се наложи лъчетерапия, заради аспекта с уран. Но и Венера У12 дом на Й е в 1ви,но двоен знак. Дано да греша, но мисля, че Й няма да се възстанови напълно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1338 -: Юли 10, 2020, 03:11:23 pm »
Днес мой близък беше на ЯМР и му откриха доброкачествен тумор в главата. Казали са, че трябва да се оперира. Научих за това по обяд, а по-късно докато му гледах детето на детската площадка пред блока ми изникна въпроса: Й. ще се оправи ли?
Благодаря на всеки, който сподели своето виждане по хорара!
Може би му е трудно да реши и се повлиява от лекари или да е решил и да си смени мнението след време. Мисля, че ще се оперира успешно, здравето ще се подобри, но си мисля че след време може да се окаже, че е можело да не се оперира или да е била ненужна операция предвид естеството на заболяването и крайния резултат от него.
Аз написах какво са му казали лекарите специалисти, след ямр, че трябва веднага да се оперира. Той казал на жена си, че нищо му нямало, това било само някаква снимка... Предполагам, че така е казал, за да я успокои, а не защото е решил да не се оперира.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1339 -: Юли 10, 2020, 04:02:17 pm »
Й е представен от ретрограден Меркурий в негов 1ви дом квадрат с у6 дом Марс. У7дом лекарите, представени от Юпитер ретрограден съвпад Плутон в негов 8 дом. Вероятно има нещо, което не е видяно на ЯМР. Според мен ще има усложнения, може би ще се наложи лъчетерапия, заради аспекта с уран. Но и Венера У12 дом на Й е в 1ви,но двоен знак. Дано да греша, но мисля, че Й няма да се възстанови напълно.
Лекарите специалисти са по 9д. По 7д е джипито, той няма такъв. Чужденец е с документ за постоянно пребиваване тук и с платени застраховки за 2г преди да му дадат българския документ. Действието в момента се развива в чужбина, където замина наскоро като отвориха границите, за да си оправя документи и финансови въпроси. Баща му и сестра му се уплашили да го пускат да шофира сам за обратно и извикаха жена му, покрай нея се е задтржал там и се е съгласил да отиде на преглед. До март не е давал индикации, че нещо не е наред, странното му поведение и приказки си мислехме, че е заради извънредното положение, понеже не може да пътува и си наглежда имотите.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1340 -: Юли 10, 2020, 05:13:34 pm »
Днес мой близък беше на ЯМР и му откриха доброкачествен тумор в главата. Казали са, че трябва да се оперира. Научих за това по обяд, а по-късно докато му гледах детето на детската площадка пред блока ми изникна въпроса: Й. ще се оправи ли?
Благодаря на всеки, който сподели своето виждане по хорара!
Може би му е трудно да реши и се повлиява от лекари или да е решил и да си смени мнението след време. Мисля, че ще се оперира успешно, здравето ще се подобри, но си мисля че след време може да се окаже, че е можело да не се оперира или да е била ненужна операция предвид естеството на заболяването и крайния резултат от него.
Аз написах какво са му казали лекарите специалисти, след ямр, че трябва веднага да се оперира. Той казал на жена си, че нищо му нямало, това било само някаква снимка... Предполагам, че така е казал, за да я успокои, а не защото е решил да не се оперира.
Не знам какво е казал или решил. Предположих предвид , че е представен от р. Меркурий се случва смяна на мнение/решение.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1341 -: Юли 10, 2020, 11:08:08 pm »
Голямата опастност е Й да избере грешен доктор/болница. Повечето такива тумори са подвластни на операция/лечение, хората са си съвсем функционални. Просто да не избърза с избора на екип и място. Не знам защо по хорара ми се струва, че парите и съпругата са фактор

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1342 -: Юли 20, 2020, 04:04:33 pm »
Давам обратна връзка по хорара за Й. - лекарите се събрали да обсъждат случая и последно няма да го оперират, само ще проследяват периодично тумора дали нараства. Локацията му била такава, че не пречи на мозъчните функции, поведението му не било резултат на тумора и го пренасочили към психиатър, който му е изписал хапчета и има подобрение, влязъл е в час. .

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1343 -: Юли 20, 2020, 11:01:45 pm »
Давам обратна връзка по хорара за Й. - лекарите се събрали да обсъждат случая и последно няма да го оперират, само ще проследяват периодично тумора дали нараства. Локацията му била такава, че не пречи на мозъчните функции, поведението му не било резултат на тумора и го пренасочили към психиатър, който му е изписал хапчета и има подобрение, влязъл е в час. .

Мерси

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1344 -: Юли 22, 2020, 01:08:32 pm »
Здравейте, много моля, който има възможност да каже нещо по ... “Р. Ще се оправи ли ? В смисъл ще оздравее ли? Аз задавам въпроса момичето е приятелка на сина ми от деца са приятели. Има тумор, оперира ли са я генекологно в Плевен миналата седмица. Много съм притеснена  :'(. Родена е на 23.05.1990 / 5,20 ч. в Шумен. Много ви моля погледнета какви са изгледите ???

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4543
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1345 -: Юли 28, 2020, 10:47:33 pm »
X. назована по име ,параноидна шизофрения ли е отключила? Х. ми е съседка -младо момиче ,допреди дни -съвсем нормално, но от петък  повтаря на всички, че майка и ще я убие, крещи за убийство по терасата, не се къпе и преоблича -ужас ..Постоянно лекари и полиция .Много съм разстроена и притеснена, защото показва симптоми на отключена шизофрения. Днес я прибраха в болницата и е въпрос на време близките и да разберат ужасната диагноза .Дано ,доно да бъркам и да не е това, а просто някакъв маниен период .не ми е удобно да питам за датата на раждане сега, не е наркоманка ,завърши  университет , напълно средностатистически, стандaртно момиче . Нейният сигнификатор, а и на ума Меркурий е в невероятна конфигурация -не знам какво да мисля .
« Последна редакция: Юли 28, 2020, 10:49:52 pm от Ребека »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1346 -: Юли 28, 2020, 11:30:03 pm »
Като нищо

Не знам как гледате на възлите в хорарите, но с прецесия меркурий и раху са заедно, аспектирани от марс

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1347 -: Юли 29, 2020, 12:26:56 am »
Имах приятелка в тинейджърските години,която беше доста луда. За тогавашните времена това минаваше за готин, но за мен беше прекалено. Влюби се в един, който се оказа нещо като дилър и тя полудя буквално. Заплашваше ме на домашния телефон, следеше ме и аз все я режех. Обади ми се майката на въпросния и искаше помощ от мен, защото тя се нанесла там и се разхождала чисто гола и правела скандали. Разбрах в последствие,  че била на лечение в лудницата. Не ми стана приятно, защото все пак бяхме приятелки, но винаги съм усещала нещо не както трябва в нея. След това си спомних, че ми беше споделяла че имала една луда леля шизофреничка. Сестра й също не беше наред според мен.
« Последна редакция: Юли 29, 2020, 12:28:35 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4543
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1348 -: Юли 29, 2020, 12:33:54 am »
Не знам да е имала, живеем врата до врата ,но аз не съм се интересувала от живота на съседите в детайли .Може аз да прозвуча луда ,че ми трябваха двайсетина години, да запомня лицето на баща й, а кажи речи и нейното.. Не e имала екстравагантно или демонстративно поведение или вид , сто процента нормално момиче. Има няколко стресови моменти напоследък, но не бих ги определила, като свръх -много хора изживяваме сто пъти по-тежки периоди и не мръдваме. Беше ми за пример и то уважителен, за добър селски ген, ама на-даде фира, а такива неща се пазят в тайна от семействата, дори и да е имало нещо . Чета и много бих искала да е следствие на амфетамини или да е единичен шизофренен пристъп, ама надали ..Живяла съм близо до човек с пароидна шизофрения и се изплаших, като разбрах какви ги е вършила последните 4-5 дни . Многоо е гадно това, много, няма оправяне, не разбирам много от амфетамини, ама не вярвам да припокриват 5 дни шизо симптоми, че и да не си сменя дрехи и къпе -баш симптоми на болестта ,както и параноидно местене и пътуване на незнайни места из града с таксита . Взимала съм няколко вида дроги, но никога не съм ставала така луда ,нейният поглед си беше на луд човек.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1349 -: Юли 29, 2020, 12:42:13 am »
Е то сега и дрогата е друга, нищо не се знае! И сега всичко идва от Китай- синтетична дрога, която е много опасна не само за психиката, но и за здравето като цяло, дори в малки количества.

Да не е обладана тази девойка? Пробвай я със сребро и светена вода.  ;D
« Последна редакция: Юли 29, 2020, 12:50:24 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг