Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 239327 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1395 -: Декември 01, 2020, 09:51:28 am »
Здравейте,

От вчера съм с температура 38* и главоболие.
Шефът ми иска да си направя ПСР за коронавирус.
Според вас заразена ли съм с коронавирус?
Пускам карта.
Благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1396 -: Декември 01, 2020, 07:53:24 pm »
Здравейте,

От вчера съм с температура 38* и главоболие.
Шефът ми иска да си направя ПСР за коронавирус.
Според вас заразена ли съм с коронавирус?
Пускам карта.
Благодаря.
мисля,да.........Меркурий у6 секстил Сатурн у1 дом.Луна в 6ти дом,разх.аспект с Марс.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1397 -: Декември 01, 2020, 10:53:52 pm »
Здравейте,
От вчера съм с температура 38* и главоболие.
Шефът ми иска да си направя ПСР за коронавирус.
Според вас заразена ли съм с коронавирус?
Според мен си болна от нещо, от което и в миналото си боледувала, пак е респираторен вирус, който може да премине в пневмония, тъй че за твое успокоение си направи теста.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1398 -: Декември 02, 2020, 10:26:05 am »
мисля,да.........Меркурий у6 секстил Сатурн у1 дом.Луна в 6ти дом,разх.аспект с Марс.
[/quote]

Според мен си болна от нещо, от което и в миналото си боледувала, пак е респираторен вирус, който може да премине в пневмония, тъй че за твое успокоение си направи теста.
[/quote]

Сафо и akruks,
Преди малко излезе и съм положителна за ковид и ще си се лекувам в къщи.Вчера вдигнах по-висока температура 39*, и започнах и антибиотик и хиляди други хапове.
Дай боже да мине по-леко, защото през 2015та бях с пневмония в болница.
А сега както няма места..
Личният ми лекар и той е много зле, с двустранна пневмония. Добре че се съгласи да ме чуе по телефона, защото имаше още доста предписания.
Благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1399 -: Декември 02, 2020, 04:20:48 pm »
Сафо и akruks,
Преди малко излезе и съм положителна за ковид и ще си се лекувам в къщи.Вчера вдигнах по-висока температура 39*, и започнах и антибиотик и хиляди други хапове.
Дай боже да мине по-леко, защото през 2015та бях с пневмония в болница.
А сега както няма места..
Личният ми лекар и той е много зле, с двустранна пневмония. Добре че се съгласи да ме чуе по телефона, защото имаше още доста предписания.
  Би трябвало да се оправиш скоро, все пак Меркурий У6 в картата е пред смяна на знак, а Луната в 6д е в сходящ съвпад на СЛВ, който е бенефик и са с общ диспозитор Меркурий

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1400 -: Декември 03, 2020, 05:20:22 pm »
Сафо и akruks,
Преди малко излезе и съм положителна за ковид и ще си се лекувам в къщи.Вчера вдигнах по-висока температура 39*, и започнах и антибиотик и хиляди други хапове.
Дай боже да мине по-леко, защото през 2015та бях с пневмония в болница.
А сега както няма места..
Личният ми лекар и той е много зле, с двустранна пневмония. Добре че се съгласи да ме чуе по телефона, защото имаше още доста предписания.
  Би трябвало да се оправиш скоро, все пак Меркурий У6 в картата е пред смяна на знак, а Луната в 6д е в сходящ съвпад на СЛВ, който е бенефик и са с общ диспозитор Меркурий

akruks,
Силно се надявам да е така, защото през 2015та карах пневмония в болницата с много усложнения.
Обаче шефът ми се съмнява, че може и да е съчетано с Грип А, тъй като вдигам много висока температура до 39*, което не е типично за ковид При ковид температурата е около 37.2-37.8.
Пия антибиотик, който ми дразни много стомаха, изобщо не ми се яде нищо, но ще го издържа. Дано да мина само със 7 дневно лечение.  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1401 -: Декември 03, 2020, 06:54:28 pm »
akruks,
Силно се надявам да е така, защото през 2015та карах пневмония в болницата с много усложнения.
Обаче шефът ми се съмнява, че може и да е съчетано с Грип А, тъй като вдигам много висока температура до 39*, което не е типично за ковид При ковид температурата е около 37.2-37.8.
Пия антибиотик, който ми дразни много стомаха, изобщо не ми се яде нищо, но ще го издържа. Дано да мина само със 7 дневно лечение.
Имаш ли обоняние- вкус и мирис?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1402 -: Декември 04, 2020, 11:59:19 am »
akruks,
Силно се надявам да е така, защото през 2015та карах пневмония в болницата с много усложнения.
Обаче шефът ми се съмнява, че може и да е съчетано с Грип А, тъй като вдигам много висока температура до 39*, което не е типично за ковид При ковид температурата е около 37.2-37.8.
Пия антибиотик, който ми дразни много стомаха, изобщо не ми се яде нищо, но ще го издържа. Дано да мина само със 7 дневно лечение.
Имаш ли обоняние- вкус и мирис?

Да и то много добри.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1403 -: Декември 08, 2020, 05:31:08 pm »
Здравейте, имам странен въпрос, моля, кажете как виждате нещата! Приятеля ми от 6 мес. ме “айка” да заживяваме заедно и от толкова време има и проблем със секса-изморен, болен и не се получава нещо. “Не ме иска или има здравословен проблем?” Притеснявам се още да говоря с него. ::)
Благодаря

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1404 -: Декември 08, 2020, 06:40:13 pm »
Здравейте, имам странен въпрос, моля, кажете как виждате нещата! Приятеля ми от 6 мес. ме “айка” да заживяваме заедно и от толкова време има и проблем със секса-изморен, болен и не се получава нещо. “Не ме иска или има здравословен проблем?” Притеснявам се още да говоря с него. ::)
Благодаря
Той затова иска да живеете заедно- да си му подръка кога му става  :)
Няма здравословен проблем, зает е с работа и изкарване на пари, с ежедневни грижи, чвно си е поставил сериозно за цел да се събирате. Бъди по-мила с него и го окуражавай, да си сериозна не означава да си студена.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1405 -: Декември 15, 2020, 09:35:40 am »
Сафо и akruks,
Преди малко излезе и съм положителна за ковид и ще си се лекувам в къщи.Вчера вдигнах по-висока температура 39*, и започнах и антибиотик и хиляди други хапове.
Дай боже да мине по-леко, защото през 2015та бях с пневмония в болница.
А сега както няма места..
Личният ми лекар и той е много зле, с двустранна пневмония. Добре че се съгласи да ме чуе по телефона, защото имаше още доста предписания.
  Би трябвало да се оправиш скоро, все пак Меркурий У6 в картата е пред смяна на знак, а Луната в 6д е в сходящ съвпад на СЛВ, който е бенефик и са с общ диспозитор Меркурий

akruks,
Давам ОВ-до днес ми е изолацията.
Като цяло минаха нещата за 4 дни т.е. на 4.12 вече бях по-добре и без температура, но изгубих обоняние и вкус.
Но на 9.12 получих маточен кръвоизлив, заради силните лекарства и аспирина.
Вече всичко е наред. Единствено ми се вия свят от време на време и нямам много сили.
Предполагам, че е от ниския хемоглобин.
Утре ще правя снимка на бял дроб и на 17.12, ще отида да ми вземат кръв за изследвания, за да бъда информирана какво се случва с мен.
Определено нещата минаха много по-леко, но все още не съм възстановила обонянието си на 100%.
За съжаление или не, се връщам и на работа.
Благодаря ти!
Бъди здрава и всички около теб!  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1406 -: Декември 15, 2020, 11:54:03 am »
akruks,
Давам ОВ-до днес ми е изолацията.
Като цяло минаха нещата за 4 дни т.е. на 4.12 вече бях по-добре и без температура, но изгубих обоняние и вкус.
Но на 9.12 получих маточен кръвоизлив, заради силните лекарства и аспирина.
Вече всичко е наред. Единствено ми се вия свят от време на време и нямам много сили.
Определено нещата минаха много по-леко, но все още не съм възстановила обонянието си на 100%.
За съжаление или не, се връщам и на работа.
Благодаря ти!
Бъди здрава и всички около теб!  :-*
Благодаря! Пази се!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1407 -: Май 05, 2021, 11:02:41 pm »
В понеделник ще ходя при джипито с желание да ми даде направление за ехограф, за да се види дали няма нещо на бъбреците и простатата. Ще ми даде ли направление и ако да - добри ли ще са резултатите? Има ли опасност да открият нещо злокачествено? Като гледам, у6 върви към квадрат с у1 и това май не е добре.  ???

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1408 -: Май 05, 2021, 11:27:33 pm »
Личният лекар няма ли да е Упр. на 7-ми дом?
Меркурий има тригон с Плутон в Козирог. Някак ми се струва този Козирог е НЗОК и може би ще стане лесно направлението.
Меркурий е в 12-дом на лекаря - все едно той е в Болница, но дали е само по работа или Ковидизиран?
Иначе хубаво - на Трон, силен лекар.
Как да тълкувам квадратите на Венера и Меркурий към  Юпитер във Водолей?
Може би ще се направи изследването със размах, голям замах, може да се претупа така, да има някакви пробни елементи в него.
Евентулано да не отчете добре ехо-вълните? Но пък Меркурий би трябвало и да е донякъде Ехо-уреда, заедно с Уран ::)
Бъбреците са Везни на МЦ и Венера. Венера е на трон.
Луната е секстил към Уран, въпреки, че слаб аспект би трябвало да има бонус.
Добре, У1 върви към У6, но пък У6 е съвпад У7 лекаря.

Цялосно аз съм оптимист и за направление и за положителен резултат.
« Последна редакция: Май 06, 2021, 12:05:10 am от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1409 -: Май 06, 2021, 09:36:49 pm »
Благодаря много,  tagetes!