Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 239307 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1440 -: Август 03, 2021, 03:37:41 pm »
Давам ОВ по този мой въпрос- на 23 април 2020 ми поставиха импланти, а днес ми монтираха протезата- цяла горна челюст от цирконий. Споделям отговорите по въпроса ми и благодаря за включването!
ПП Сафо как е заковала само времето, браво!

да опресня темата с едно въпросче, свързано с моите неволи от 2015-та насам
питанката е ще се сдобия ли с нови зъби на импланти, става въпрос за челюсти, а не всеки зъб на имплант
между другото, ако някой е запознат с отзиви относно тази технология, моля да сподели
http://m3dent.com/all-on-4

Акрукс, разгледай кога ще имаш аспекти на Сатурн към Венера, на Марс към Венера, на Сатурн към у 1, с новолуние към изброените.Когато Меркурий направи тригон със Сатурн е подходящо време да се консултираш по темата със специалист, тогава да вземеш решение. Успех !
По хорара-Луната последен аспект квадрат с Венера, която също е сигнификатор на въпроса, със Сатурн куинконкс, в рамките на 3 месеца- не.

След 3 години ще си с нови зъби на импланти.
« Последна редакция: Август 03, 2021, 03:40:15 pm от akruks »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1441 -: Август 03, 2021, 05:18:20 pm »
Акрукс,честито и мерси ! :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1442 -: Август 04, 2021, 12:25:38 pm »
Акрукс, честита нова усмивка ! Браво ! ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1443 -: Август 04, 2021, 02:58:46 pm »
Акрукс, честита нова усмивка ! Браво ! ;)
Рени, благодаря! Понеже беше споменала Венера и Марс в коментара си- вчера в момента на поставянето Венера по транзит е била на моя АС, точен тригон с Марс У8  ;D

Акрукс,честито и мерси ! :)
Благодаря, Сафо! Сега остава и на долната челюст да поставя фиксирана протеза на импланти, дано е по-скоро, докато собствената кост позволява, че иначе е сложно- присаждат телешка кост доколкото знам  :)

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1444 -: Септември 20, 2021, 11:46:15 am »
Здравейте, пускам този хорар, по който ще има обратна връзка утре, ей така с уяебна цел за нас по незнаещите ;). Въпроса е " Заразена ли е майка ми с Корона вирус". Мисля, че има такава вероятност. АС скорпион, но въпроса задавам аз, т.е. тя е по 7 дом- Венера , която е в по управл. на Марс. 6 дом пак Венера опозиция Уран и сходящ тригон Нептун. Но пък Марс е в сходящ тригон със Сатурн. Не знам дали правилно разсъждавам.
« Последна редакция: Септември 20, 2021, 11:53:16 am от Kleo »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1445 -: Септември 20, 2021, 01:40:14 pm »
Клео, след като си назовала човека, не е по 7 ми, а е по дома отговарящ за този,за когото питаш. В женска карта е 10 ти дом. Лъв , у Слънце, Марс е свързан със зарази, остри инфекции, вируси. Ти питаш за минало време, разглеждат се разходящите аспекти.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1446 -: Септември 20, 2021, 03:22:49 pm »
Здравейте, пускам този хорар, по който ще има обратна връзка утре, ей така с учебна цел
Въпроса е " Заразена ли е майка ми с Корона вирус".
Майката в хорари е по 10д, в случая хубавата звезда Регул е на нейния АС
Твоят 12 д (искаш да разгадаеш тайната) за нея е 3д, по който е теста, управляван от Венера в същия дом, която е във взаимна рецепция по заточение с Марс У8 за нея; Луната У12 за нея с последен аспект опозиция на неин У1- Слънцето, според мен не е заразена, но има хронични заболявания, на които трябва да обърне внимание, недоизлекувани болести, най-вече  кости, стави, зъби и кожа, вени и кръвообращение, бедра, репродуктивни органи и дебело черво, изменения по тях. Дано да не я излъжат и пишат положителна, заради бройката, че Луната отива към съвпад с Нептун в нейния 7д.
« Последна редакция: Септември 20, 2021, 03:24:47 pm от akruks »

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1447 -: Септември 20, 2021, 04:32:02 pm »
Здравейте, пускам този хорар, по който ще има обратна връзка утре, ей така с учебна цел
Въпроса е " Заразена ли е майка ми с Корона вирус".
Майката в хорари е по 10д, в случая хубавата звезда Регул е на нейния АС
Твоят 12 д (искаш да разгадаеш тайната) за нея е 3д, по който е теста, управляван от Венера в същия дом, която е във взаимна рецепция по заточение с Марс У8 за нея; Луната У12 за нея с последен аспект опозиция на неин У1- Слънцето, според мен не е заразена, но има хронични заболявания, на които трябва да обърне внимание, недоизлекувани болести, най-вече  кости, стави, зъби и кожа, вени и кръвообращение, бедра, репродуктивни органи и дебело черво, изменения по тях. Дано да не я излъжат и пишат положителна, заради бройката, че Луната отива към съвпад с Нептун в нейния 7д.
Да Акрукс , много хронични заболявания има, но тя е много стриктна и отговорна към здравето си. Към 18,30 ще проверя за резултат . Благодаря за урока :-*, а също така и на Рени.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1448 -: Септември 20, 2021, 06:01:37 pm »
Луната идва от тригон с Венера, която е у3 и у 10, нейни, вероятно по някое време е била обект на заразяване, но едва  ще развие самото заболяване или с поносима симптоматика. Слънцето изгаря Марс, последния не е силен в момента, но в рецепция с Венера, ще бъде изолирана, приета за наблюдение, според мен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1449 -: Септември 21, 2021, 07:47:29 am »
Здравейте, пускам този хорар, по който ще има обратна връзка утре, ей така с уяебна цел за нас по незнаещите ;). Въпроса е " Заразена ли е майка ми с Корона вирус". Мисля, че има такава вероятност. АС скорпион, но въпроса задавам аз, т.е. тя е по 7 дом- Венера , която е в по управл. на Марс. 6 дом пак Венера опозиция Уран и сходящ тригон Нептун. Но пък Марс е в сходящ тригон със Сатурн. Не знам дали правилно разсъждавам.
Давам ОВ не е заразена с Ковид, но сперед мен е с някакво друго вирусче.

PADOCT

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re:
« Отговор #1450 -: Октомври 16, 2021, 06:46:41 pm »
.
« Последна редакция: Октомври 16, 2021, 09:22:32 pm от PADOCT »

PADOCT

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1451 -: Октомври 16, 2021, 09:22:43 pm »
Трети път пиша и ми се получават гаргавици.
С две думи, правих изследвания за хормони и витамини. Резултатите не са най-добрите. Личната още не ми е дала час.
Въпросът ми е според вас им ли основание За притеснение?
Благодаря за отговорите!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1452 -: Октомври 17, 2021, 10:17:14 am »
PADOCT, Ти, Марс, не си добре поставена- в знак на падение, изгорена. Липсва ти обективност, яснота по въпроса, има страх, което го потвърждава и Луна в Риби, в 12-ти дом, но е много вероятно и в периода, да не са точни показателите ти( меркурий е ретро)- времето, влиее на хормоните или да не бъдат правилно разчетени. у6 Слънце, също със слаб статус, заедно, с теб, Марс, значи вървите си заедно, някакво заболявване и ти, но, Слънцето е изоставили вече Марс- ако е имало нещо, което е било агресирало заболяване(то), спада неговото влияние, ако по 7-ми дом е личния лекар, по-скоро ще неглижира проблема ти и няма да обърне вниманието което очакваш, към момента. Но Марс и Венера се виждат и ще направят секстил, значи има възможност да се "срещнете" с лекуващия, но за мен, ще те прехвърли на специалист, защото Венера няна сила в Стрелец, и в 8 ми дом. Юпитер е стационарен в периода и затова не прави някакви големи планове, за да не се разминеш с подходящия за теб специалист.
Луната е квадрат с Венера, у7 и у2- неразрешаването на проблема е или в лекаря, или в това че, ресурса при теб е на свършване.
Според, мен, е имало повод/ ситуация  за притеснение, сега следва да се открият причините за него.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1453 -: Октомври 17, 2021, 02:15:19 pm »
Трети път пиша и ми се получават гаргавици.
С две думи, правих изследвания за хормони и витамини. Резултатите не са най-добрите. Личната още не ми е дала час.
Въпросът ми е според вас им ли основание За притеснение?
Благодаря за отговорите!
Домът на изследването и на здравето са представени от Меркурий, който е ретрограден и вече се е срещал с твоя представител в картата Марс. Правила ли си и друг път такива изследвания, а кой ги е назначил? По мое виждане няма повод за притеснение, по отношение на твоето здраве крайното развитие е положително.
И занапред избягвай ретрограден Меркурий когато решиш да се изследваш, има опасност резултатите да не са точни.
« Последна редакция: Октомври 17, 2021, 02:17:06 pm от akruks »

PADOCT

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 48
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1454 -: Октомври 17, 2021, 11:11:08 pm »
Много ви благодаря за коментарите! :hug:
Този ретро Меркурий съвсем не го съобразих, иначе за какво ли не се съобразявам с ретро планетите, близките.
Ще запиша преглед при специалист направо.
Ще дам обратна връзка задължително.