Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233137 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1485 -: Януари 30, 2022, 10:26:15 pm »
Г-н, Г-жо Акарус, хайде без заяждане!Като не искате да отговорите, просто кажете, че не желаете! И моля да си говорим на Вие нито Вие ме познавате, нито аз Вас.
Желая Ви успешна седмица
Не се заяждам, госпожице, а уважителната форма употребявам за хора, които уважавам. Познаваме се от поне 10г. насам, когато предлагаше астрологични услуги за 30лв в blog.bg , а задаваше въпросите на клиентите си на нас във форум, който вече не съществува astroartis

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1486 -: Януари 31, 2022, 02:34:55 pm »
Акрукс, истински Еркюл Поаро.   8)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1487 -: Март 19, 2022, 02:49:19 am »
Здравейте баба ми ще се оправи ли. Благодаря за отговора

Да.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1488 -: Август 11, 2022, 07:56:08 pm »
Майка ми е болна от известно време, само лежи, не яде, коремът я боли и не може да ходи по голяма нужда, казва, че няма сили. Ходи при джипито и тя и пусна пълни кръвни изследвания, които тя днес сутринта направи. Кръвното и е много ниско. Джипито и е предложила даже да и направят изследване със сонда, но не знам добре ли е това, по-скоро искам по друг начин да я изследват, това съсбсондата ми се струва опасно.
Въпросът ми е ще се оправи ли майка ми. С тия негативни аспекти на Луната не знам какво да мисля, както и това, че нейният сигнификатор е на неин К8.
« Последна редакция: Август 11, 2022, 07:57:50 pm от Veselin »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1489 -: Август 11, 2022, 09:00:25 pm »
Веско,аз гледам майката по 4ти дом в хорара.Нейният сигнификатор е Луната в 4ти.Нейн диспозитор е Сатурн ,с който предстои съвпад.Лежи у вас подтисната,черногледа.Нейн  у6 е Меркурий на трон в Дева.Нейният шести дом е Близнаци,което ме кара да мисля в посока психосоматични състояния.Някаква депресия в тежка степен,която води до споменатите от теб симптоми-Сънливост,апатия,запек,подуване на стомаха.Червата се дирижират от нервната система.Искрено се надявам да е този прочит на картата,въпреки че клиничната депресия е много тежко състояние и не е за подценяване.Погледни и твоята и нейната карта,щом се опасяваш за нещо по страшно.Иначе,сондите не са опасни ,но неприятни.С маркуче вкарват нещо като камера през гърлото за сканиране.Но понякога, пак не може да се разкрие причината за болките след сондата.Имам двама членове на семейството със неуспешна диагностика след сонда.Ако е депресия,трябва да се измъкне от дупката и да върши нещо,да плете,бродира,да е в помощ на някого,за нещо.Кученце?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1490 -: Август 11, 2022, 09:04:10 pm »
Благодаря, Ребека!
Миналата година тайно от мен си е била сложила две дози на Пфайзер и даже в началото си мислех, че всичко е резултат от ваксината. Още не знам какво да мисля.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1491 -: Август 12, 2022, 12:40:23 am »
Майка ми е болна от известно време, само лежи, не яде, коремът я боли и не може да ходи по голяма нужда, казва, че няма сили. Ходи при джипито и тя и пусна пълни кръвни изследвания, които тя днес сутринта направи. Кръвното и е много ниско. Джипито и е предложила даже да и направят изследване със сонда, но не знам добре ли е това, по-скоро искам по друг начин да я изследват, това съсбсондата ми се струва опасно.
Въпросът ми е ще се оправи ли майка ми. С тия негативни аспекти на Луната не знам какво да мисля, както и това, че нейният сигнификатор е на неин К8.
Весо, Луната на К8 може да показва интервенция, свързана с прегледа, сондирането не е опасно, по-добре да се види какво ѝ има, вместо да не се лекува навреме. Според картата е възможно проблема да е в черния дроб.  Юпитер управлява нейния дом на здравето и съответства на артериалната кръв, левкоцити, черен дроб, имунна функция, бедра, храносмилателни процеси, мастни отлагания, всички хипер-процеси в организма.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1492 -: Август 12, 2022, 04:20:38 am »
Благодаря ти много, Акрукс!
А според картата ще се оправи ли тя? Гледам, че последният аспект на Луната е квадрат.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1493 -: Август 12, 2022, 08:30:35 am »
Благодаря ти много, Акрукс!
А според картата ще се оправи ли тя? Гледам, че последният аспект на Луната е квадрат.
Според мен ще се оправи, а последният аспект - квадрат с Марс У10 - 10д показва лечението, няма да има операция

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1494 -: Август 12, 2022, 03:58:00 pm »
Днес приеха майка ми в болницата. Казаха, че ще я държат няколко дена докато я изследват. Правиха изпълни кръвни изследвания, рентген, ехограф, радиограма, не откриха нещо фатално, само много газове в дебелото черво, както и че е донякъде обезводнена.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1495 -: Август 15, 2022, 08:45:43 pm »
Нещата обаче засега не са добре. Не знам от лежането ли,но майка ми се е опитала да стане от леглото в болницата и е паднала, каза, че краката не я държат. Вдигнали са я. За съжаление, така и не открих лекаря, за да го питам какво се случва с нея, а трябваше да ходя и на работа.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1496 -: Август 16, 2022, 04:46:52 pm »
За съжаление майка ми е още по-зле.  :'( Беше напълно неподвижна и не можеше да ми каже и думичка, не можеше и да се движи. Успях да я нахраня доколкото можах, а според докторката нямало основание за притеснение...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1497 -: Август 16, 2022, 05:23:14 pm »
При падането да не би да си е ударила главата?
Каква ѝ е диагнозата? В коя болница е? На система ли е? Какъв медикамент ѝ вливат (трябва да е написан на банката с маркер)?

Нептун в 6 дом дава много неясни диагнози, объркване...
« Последна редакция: Август 16, 2022, 06:51:31 pm от romantica »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1498 -: Август 16, 2022, 06:41:26 pm »
Veselin, между майката ти, Луна и Юпитер у6, има аспект. Юпитер е с една идея по-силен от Луна, т.е. болестта има леко превес. При връзка между у1 и у6 болният  е причината за собственото си заболяване .Това обикновено се изразява в избор или решение за начин на живот,  като ядене на неподходящи храни или игнориране на сериозна хранителна алергия, прием на лекарство,  което провокира реакция или има натрупан твърде много стрес. Венера в дневна карта също и
 е сигнификатор на майката. Венера и Луна  идвта от аспект с Марс, значи има инфекция в организма. Между у1, Луната и у10 предстои квадрат, нещо трябва да се промени. Марс е у5 ти дом, Юпитер в Овен ретро, черния дроб проверен ли е , хормоните ТАТ и МАТ, гранични ли си ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1499 -: Август 16, 2022, 07:09:45 pm »
В хирургиите е. Беше на системи, после и ги махнаха, сега пак е, но утре искат да я изписват. За падането тя ми каза снощи, все още можеше да говори, сестрите отричат за такова. Не вярвам да ме лъже. Не мисля, че са проверявали черния дроб. Не знам утре като я изпишат, към кого да се обърна и към какъв специалист. Джипито и не ми вдига телефона.