Автор Тема: Ведически карти  (Прочетена 80041 пъти)

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Ведически карти
« Отговор #390 -: Юни 02, 2020, 09:09:48 pm »
Има ли жени в твоя род, които нямат деца?
Сестра ми все още няма, тя е на 44 почти. Тя обаче има аборт зад гърба си. Имам и втора братовчедка, която стана стерилна след аборт, та тя също е бездетна. Всички други жени в рода имат деца.  :)

guapa79,
Извън тези индийски неща можеш да си разгледаш датата на раждане и номерологично, и в какви периоди си.
По мои изчисления до 41 г. си в период 8, който не е много даващ откъм положително развитие в личностната сфера.
След това навлизаш в период 7 до края на живота си, който предполага среща с близка духовна половинка, т.е. човек с твоите разбирания.
Късмет!

Благодаря!  :)
А как да разгледам нумерологично? Единственото, което знам, е, че имам житейско число 7.  ::)

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Ведически карти
« Отговор #391 -: Юни 02, 2020, 09:22:07 pm »
Има ли жени в твоя род, които нямат деца?
Сестра ми все още няма, тя е на 44 почти. Тя обаче има аборт зад гърба си. Имам и втора братовчедка, която стана стерилна след аборт, та тя също е бездетна. Всички други жени в рода имат деца.  :)


Помисли внимателно за твои лели и други жени по-назад, които може също да не са имали деца.
Има ли в рода ти мъж, който да е извършил престъпление спрямо бременна жена? Или жена от твоя род, когато е била бременна, да е станало нещо?

Сестра ти и братовчедка ти имат ли също Юпитер в аспект със Слънцето или братовчедка ти да е Стрелец?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Ведически карти
« Отговор #392 -: Юни 02, 2020, 09:25:36 pm »
Това е темата - https://astra.la/forum/index.php?topic=487.0

За 7 - можеш да направиш нещо благотворително, да отделяш време, което да посветиш на някоя кауза и т.н.

По фирдариите си в голям Слънчев период до март 2027 г., ще се появи точният човек, не губи вяра!



Ще си изтрия мненията, за да не разводнявам темата.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Ведически карти
« Отговор #393 -: Юни 02, 2020, 09:44:55 pm »
Помисли внимателно за твои лели и други жени по-назад, които може също да не са имали деца.
Има ли в рода ти мъж, който да е извършил престъпление спрямо бременна жена? Или жена от твоя род, когато е била бременна, да е станало нещо?
Сестра ти и братовчедка ти имат ли също Юпитер в аспект със Слънцето или братовчедка ти да е Стрелец?

Браточедка ми е скорпион, сестра ми лъв. И двата аборта са по желание обаче, просто тогавашните им гаджета към момента не искаха деца.
За лели не се сещам бездетни, но пък има бая жени, които сами са правили аборти, а това не носи хубава карма. Баба ми са били 7 деца даже, но тя самата е имала 3 (леля ми умира на една годинка от порок на сърцето), обаче е правила цели 25 аборта. Мъжът си е бил все нейният. Отделно майка ми има аборт преди моето раждане, защото била заченала близнаци, а трудно са щели да се справят с 3 деца, та аз съм родена след въпросния аборт и може би трябва да платя за това.
Мъже с подобен грях към жена не знам да има. Ако може да броим баща ми, но те с мама все пак заедно са решили втората бременност да бъде прекратена.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Ведически карти
« Отговор #394 -: Юни 02, 2020, 09:46:24 pm »
Това е темата - https://astra.la/forum/index.php?topic=487.0
За 7 - можеш да направиш нещо благотворително, да отделяш време, което да посветиш на някоя кауза и т.н.
По фирдариите си в голям Слънчев период до март 2027 г., ще се появи точният човек, не губи вяра!
Ще си изтрия мненията, за да не разводнявам темата.

Много благодаря! Ще прочета.  :)

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Ведически карти
« Отговор #395 -: Юни 02, 2020, 10:13:24 pm »
Баба ми са били 7 деца даже, но тя самата е имала 3 (леля ми умира на една годинка от порок на сърцето), обаче е правила цели 25 аборта.


Как е възможно? Тя през цялото време само е правила аборти.

Семейни констелации може и да помогнат.

GImagination

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Ведически карти
« Отговор #396 -: Юли 25, 2020, 12:11:37 pm »
Здравейте от известно време индийската астрология ме заинтригува и най - вече  ,защото като че ли дава по точно описание и характеристика от западната , специално South Indian. За съжаление обаче информация на български е оскъдна ,а дори и чуждестранните източници на английски не улесняват нещата. Ще съм много благоден ,ако ми помогнете малко с моята Navasma или D9 карта , защото доколкото ми е известно тя се активира след 36 год или след брака ,а за мое щастие :)) от скоро съм  женен и  искам  взаимно да се опитаме да е разчетем. Положението на планетите Сатурн , Венера и Слънце ме притеснява в D9 ,но информацията е оскъдна и разчитам на Вас  колеги и на опитът Ви. Благодаря

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ведически карти
« Отговор #397 -: Юли 26, 2020, 10:26:17 am »
Честито! Дълги години съвместен живот!

А позицията на марс не те ли притеснява?
Защо се насочи към слънце/сатурн/венера?

GImagination

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Ведически карти
« Отговор #398 -: Юли 26, 2020, 12:06:06 pm »
Здравей Papy , защото Марс е 3ти дом и доколкото знам не е нещо особено страшно , поне така разбрах от KRSchannel - Learn Astrology в youtube където има обяснение на английски и от там черпя част от инфото. Защото марса ми е екзалтирал в Овен Rasi  и в 3 дом на D9  ,което е един от домовете в които се чувста комфортно поне така обясняват. За Венера - Shukra  и Слънце ( Surya) както те ги наричат в дома на скорпиона са в падение , ако не са в мол трикона тоест екзалтирали ..  Би ли могъл да ми кажеш дали домовете се разглеждат стандарто спрямно лагна чарт 1ви овен - 12 риби. Защото в някой сайтове излиза ,че слънцето и внера са в   12 дом в знака на Скорпиона ,а в други в 8 дом просто ? Също така ме притеснява Сатурн в 5ти дом да няма проблеми с деца , забременяване и тн ,защото по западната класическа астрология също имам луна/сатурн водлей в 5-ти дом като луната е ранена и от плутон . За това се притеснявам :)
« Последна редакция: Юли 26, 2020, 12:13:08 pm от GImagination »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ведически карти
« Отговор #399 -: Юли 26, 2020, 09:06:44 pm »
Асц в навамша не е ли стрелец? А марс-в близнаци?

GImagination

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Ведически карти
« Отговор #400 -: Юли 26, 2020, 10:18:33 pm »
Да , така е марс е в близнаци тоест 3-ти дом ? , асц стрелец 9-ти дом ? Ако се гледа през лагна чарт

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ведически карти
« Отговор #401 -: Юли 26, 2020, 11:08:24 pm »
Ето тук ми се струва добре обяснено

GImagination

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Ведически карти
« Отговор #402 -: Юли 29, 2020, 08:01:59 pm »
Благодаря за полезния сайт Papy , но и там в Navasma излиза ,че слънцето и венера са в 8ми? Изтеглих Jagannatha Hora безплатния софтуер и там е различно . Моля да ми разтълкувате Navamsaта , защото явно няма да успея да се справя. Ще побликувам картите от Astroisha и Jagannatha Hora  . Благодаря  предварително колеги и приятели.

GImagination

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Ведически карти
« Отговор #403 -: Август 01, 2020, 10:53:46 am »
Здравейте , моля само да ми кажете как да ги гледам домовете за да мога да си интерпретирам Navamsa , след асцедента или софтуера ги е изчислил правилно ?  ::)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Ведически карти
« Отговор #404 -: Август 02, 2020, 01:16:44 pm »
Знаците отговарят на номерата в картите-1 е овен, 2-телец, и т.н. Домовете ги броиш от асц, в навамша асц е стрелец, марс е в седми от него, в знак 3-близнаци. В раши картата марс е в овен, в 9 дом, асц лъв с юпитер там.
« Последна редакция: Август 02, 2020, 01:19:05 pm от Papy »