Автор Тема: Ведически карти  (Прочетена 77756 пъти)

GImagination

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Ведически карти
« Отговор #405 -: Август 02, 2020, 06:04:25 pm »
Благодаря Папи , чак сега разбирам ..... значи слънце и венера са в 12 дом в Navamsa , пълен ужас явно ще е мъка в брака.... и с тоя Марс значи е Мангалик..... Слънце , Луна и Марс в Марана карака стана... в изганние . Да се плаша или не не знам но явно Navasmata ми е много лоша за сметка на раси... Може ли да ме светнеш дали е зле положението . Благодаря ти. ???

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Ведически карти
« Отговор #406 -: Август 02, 2020, 06:10:22 pm »
Може ли да ме светнеш дали е зле положението . Благодаря ти. ???

Не, оттук нататък си ти, първо-ще си упражниш английския, второ-и аз сега я уча ведическата

GImagination

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Ведически карти
« Отговор #407 -: Август 02, 2020, 06:12:19 pm »
Добре , мъча го сайта astroisha много ми помага , сега ще гледам видеа явно планетите са по съвсем различен начин от този ,който гледах до сега.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Ведически карти
« Отговор #408 -: Август 02, 2020, 07:38:13 pm »
Тук доколкото знам няма хора, на които основният им интерес да е ведическата. Ако искаш обаче да се научиш как да си интерпретираш Навамша, защото предполагам всички тези, които имаме някакви познания по Джйотиш, правим така, то можеш да потърсиш в нета - статии, публикации, литература. В българския нет няколко ентусиасти, сме се опитали да направим достъпни основите на Джйотиш. Ако искаш готова интерпретация от човек с практика и опит във ведическата астрология, то по-добре се обърни към ведически астролог консултант.

Някакви ориентири
Джаганатха хора изобразява къде е изгряващия знак т.е. Лагна. От нея по посока на часовниковата стрелка, следва втори, трети дом ....
Управители на първи и седми, накшатри, в които се намират, управителят на седми от D-1 как изглежда в Навамша, неговата накшатра
« Последна редакция: Август 02, 2020, 08:11:35 pm от starinthenightsky »

GImagination

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Ведически карти
« Отговор #409 -: Август 08, 2020, 08:36:56 am »
В София може ли да ми дадете кординати и контакт на добър астралог по Джойтиш или поне да ме насочите ?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Ведически карти
« Отговор #410 -: Ноември 10, 2023, 07:05:23 am »
Не знам кой би отговорил тук, но се чудя как така първата накшатра, Ашвини, където е нулевия градус на овен и където почва зодиака се управлява от Кету, който е отказа от материята, пустотата и тем подобни индийски кармични отрицания?
Frankly, my dear, I don't give a damn.