Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040571 пъти)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #3840 -: Юли 27, 2015, 10:26:46 pm »
Ще успеем ли да продадем апартамента през август месец?
Някой ще ми отговори ли?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3841 -: Юли 27, 2015, 10:59:06 pm »
Ще успеем ли да продадем апартамента през август месец?
не съм сигурна, че ще стане август месец, макар сходящия хармоничен аспект на Луната в 4д с Юпитер У5 в 1д и разположението им в кардинални домове, според мен ще стане по-бавно
Луната У12 с Венера У3 е извършила квадрат, планетата е ретроградна, свързана е с продажбата, като У3, отделно с притежанията, Плутон У4 също е ретро, а Марс У4 е заточен в знака на Луната
 

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3842 -: Юли 28, 2015, 09:42:46 am »
Преди малко кандидатствах отново за магазина, където преди не ме бяха одобрили за работа.
Въпросът ми е ще ме викнат ли на интервю там и има ли шанс да ме вземат на работа?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3843 -: Юли 28, 2015, 12:47:04 pm »
Преди малко кандидатствах отново за магазина, където преди не ме бяха одобрили за работа.
Въпросът ми е ще ме викнат ли на интервю там и има ли шанс да ме вземат на работа?
Луната У11 е извършила тригон с ретро Уран У6- кандидатствал си отново за работа, която преди си искал да работиш, а не са те взели- Луната е извършила квадрат с Нептун У7 (назованата по име работа). Меркурий У1 е в сходящ хармоничен аспект с Уран У6, на Луната предстои последен аспект- тригон с Юпитер съУ7, но Меркурий У1 ще квадратира след това Сатурн У6 в 3д (свързан с търговия и с интервюто), между У3 на двете страни няма аспект, като изключим знаковия тригон/секстил, но Венера У3 за тях е в знак, управляван от Меркурий У1 за теб, който заедно с Юпитер съУ1 за тях е в един знак, дано да ти се получи и получиш работата.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3844 -: Юли 28, 2015, 01:17:45 pm »
Благодаря ти много, акрукс!

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #3845 -: Юли 28, 2015, 04:17:15 pm »
не съм сигурна, че ще стане август месец, макар сходящия хармоничен аспект на Луната в 4д с Юпитер У5 в 1д и разположението им в кардинални домове, според мен ще стане по-бавно
Луната У12 с Венера У3 е извършила квадрат, планетата е ретроградна, свързана е с продажбата, като У3, отделно с притежанията, Плутон У4 също е ретро, а Марс У4 е заточен в знака на Луната
Благодаря ти! Наистина е много бавно.. Пуснат е на продажба от януари месец  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3846 -: Юли 30, 2015, 03:58:38 am »
Ще спечеля ли тотото през август месец?  :012: :012:
Отдавна ми писна от твоите хорари, но вече започват и да ми втръсва! Заля ни ........ за един месец 20 хорара.
Някой да и се скара на тая ...  :lol_hitting:

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #3847 -: Юли 30, 2015, 04:25:37 am »
Окей, спирам да пиша повече във форума... Съжалявам, че ви изтормозих.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3848 -: Юли 30, 2015, 04:04:17 pm »
Окей, спирам да пиша повече във форума... Съжалявам, че ви изтормозих.
И що в множествено число, някой друг освен Теодор да се е оплакал от теб?
Като зададе напреди хорарен въпрос, адресиран към Теодор, а после даде ОВ, че не ти е познал, какво очакваш- да те гали с перце?  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #3849 -: Август 01, 2015, 02:26:51 am »
И що в множествено число, някой друг освен Теодор да се е оплакал от теб?
Като зададе напреди хорарен въпрос, адресиран към Теодор, а после даде ОВ, че не ти е познал, какво очакваш- да те гали с перце?  :012:
На теб много ти е болен мозъкът. Щом ти харесва да тълкуваш незначителни въпроси само и само да се чуе, че си познала ... тълкувай си ги. Мен твоите филми не ме касаят особено!  ;)  Не изпитвам нужда да съм "познал" за някакъв си хорар от преди 2 месеца, който дори не беше коректно зададен, но фактът, че изобщо те вълнувал тази тема показва комплекс за малоценност и нездрав ум. Преглед! ;)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3850 -: Август 01, 2015, 07:19:28 am »

Преди малко ми излезе резултата..отново ще трябва да се явявам...
По двата хорара преди и след изпита "показваше", че ще го взема.Вече оставам с убеждението, че хорарите нямат прогностична стойност.



Здравейте. Моля за помощ по хорара. Ще успея ли да си взема изпита?


Не знам колко пъти си задавала този въпрос, но ако това е първият хорар,  по него отговорът е не.
« Последна редакция: Август 01, 2015, 07:27:20 am от Diyana »
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3851 -: Август 01, 2015, 12:56:52 pm »
Плащайки таксата за повторен прегледат на изпитната ми работа, ще има ли положителна промяна в резултата?

Клоня към не. Макар да смятам, че си в правото си - Слънце в домицил, час на Юпитер, добротворците на асц., обстоятелствата не се подреждат в твоя полза - Слънце е в 12-ти дом, У10 е ретрограден, Луна е перигрин, в шести дом, предстоят ѝ опозиция с Венера и Юпитер  и квадрат с диспозитора ѝ ретро Сатурн от знака ѝ на падение.

Слънце, Венера и Юпитер свидетелстват за необоснована самоувереност или необоснован оптимизъм. Няма ли начин да си провериш и верифицираш отговорите, без/преди да се вкарваш в разходи?

Всъщност си задала въпроса три пъти, на първия нереална ти е отговорила с не, а акрукс ти е отговорила, че и при да, представянето ти няма да е на висота. Следващите два въпроса вече са по-размити и колебливи, на първо четене никак не са еднозначни, но ще ги почопля, стана ми интересно :).
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3852 -: Август 01, 2015, 02:27:39 pm »
Почоплих - на втория бих отговорила да, защото  аспектите и домовите позиции са ОК. Обаче есенциите са кофти - кверентът е в знака на падение на изпита, не му отдава дължимото уважение,  още една точка в полза на Фроули  :012:.

На третия - не. Кверентът е и У МС - ретро стационарен и опърлен Меркурий, час на Сатурн - ретро в знака на заточение на кверента и кадентен, Луната е в знака на заточение на у9 и последно е била върху Кету. Има и хубави показатели, ако не знаех отговора, може би щях да се насиля да търся отговор да, ма надали.
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3853 -: Август 01, 2015, 05:37:28 pm »
На теб много ти е болен мозъкът. Щом ти харесва да тълкуваш незначителни въпроси само и само да се чуе, че си познала ... тълкувай си ги. Мен твоите филми не ме касаят особено!  ;)  Не изпитвам нужда да съм "познал" за някакъв си хорар от преди 2 месеца, който дори не беше коректно зададен, но фактът, че изобщо те вълнувал тази тема показва комплекс за малоценност и нездрав ум. Преглед! ;)
На мен като не ми харесва нещо го подминавам, не давам тон в живота на хората къде , какво да пишат. Та на кой му е болем мозъкът? В моя натал нямам подсказки да имам комплекси за малоценност, в реалния живот също.  И не ме вълнуваш, ама изобщо, но извинявай, ако съм те настъпила по мазола!  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3854 -: Август 01, 2015, 05:44:43 pm »
Преди малко ми излезе резултата..отново ще трябва да се явявам...
По двата хорара преди и след изпита "показваше", че ще го взема.Вече оставам с убеждението, че хорарите нямат прогностична стойност.
ами като задаваш в кратко време един и същ въпрос...
цитирала си моя отговор на въпроса, когато си го задала за втори път, а първия път като си питала какво съм отговорила?
не ми се рови сега назад в цялата тема да търся въпросите ти, да беше дала линк с тях, да видя картите
в болшинството случаи си показват хорарите, а че не сме ги разчели правилно е отделно , но нали не вземаме  пари :)