Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040637 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5535 -: Януари 12, 2017, 05:24:05 pm »
Ако работата е свързана с ненапускане на работно място, докато трае смяната, вероятно няма начин някоя колежка да се озове в стаичката. А чистачките имат ключ за стаята и вероятно чистят там, докато персоналът няма достъп до това място.
ами тогава да забранят на чистачките да влизат там, докато им трае смяната- да чистят когато им свърши смяната и си заминат
другия вариант е капан- например белязани банкноти

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #5536 -: Януари 12, 2017, 05:26:21 pm »
Това с белязаните банкноти и ние го мислихме...щом по хорара не е назованата, явно е другата. Много криминално става, ама явно ще залагаме "капан" да...

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Общи хорари
« Отговор #5537 -: Януари 12, 2017, 06:01:40 pm »
Най-яко е с фалшиви банкноти +другите екстри . Или бележка и кутия с бонбони при парите за психо тормоз, гавра, игра на мишка и котка, жертва-престъпник.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #5538 -: Януари 12, 2017, 06:48:48 pm »
Имаше и някакви бои, които при допир с пръстите стават неизтриваеми, ама сигурно са скъпи.
Много неприятно, наистина, освен с парите в джоба да си ходите.
Преди много години редовно ми изчезваха пари от заключена стая, хванах ученик, който влизаше през прозорец с риск за живота си.
Пускам хорар с въпрос дали жената ще си вземе пратката- такова чудо не бях срещала- извади ми душата да се разхождам в най-големия студ , сега всеки ден си намира оправдание.
« Последна редакция: Януари 12, 2017, 06:51:18 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #5539 -: Януари 12, 2017, 08:15:59 pm »
Пускам хорар с въпрос дали жената ще си вземе пратката- такова чудо не бях срещала- извади ми душата да се разхождам в най-големия студ , сега всеки ден си намира оправдание.
жената е болна, ще си вземе пратката

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5540 -: Януари 12, 2017, 10:17:10 pm »
Весо, пусни видео да те видим де, не се срамувай!
Хайде, догодина на по-голяма сцена и пред повече публика!
 :13:
Ето, изпратиха ми видео от изпълнението ми на Greensleeves, макар че дори от този запис си откривам няколко грешки и едно лееко запъване, явно понеже ми беше първото изпълнение.

https://www.youtube.com/watch?v=8hR6DBqoh0M

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #5541 -: Януари 12, 2017, 10:30:24 pm »
жената е болна, ще си вземе пратката
A дано я вземе.Утре изтича безплатният престой в офиса.
Проявих нахалството да й звънна днес следобед след уж сигурното вземане в сряда , каза, че отива след работа.Извинения, меден глас загорски, че детето й било болно и пак не е отишла.
Аз, ако закъснея, се изприщвам, звъня, пиша, на тази кифла все едно съм длъжна  с нещо..
Ще дам обратна връзка, благодаря ти. :-*
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

nestavam

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Общи хорари
« Отговор #5542 -: Януари 13, 2017, 05:38:02 pm »
Здравейте! Ако някой има възможност и желание може ли да ми помогне в една дилема... Предложиха ми да изкарам докторанура, но аз все още се колебая  ??? Реших да напрая карта в която предполагам трябва да се гледат аспектите на У1- Луната и У9 (Нептун) - висшето образование или греша? Колебая се тъй като предложената тема не ми е по специалността, пък и не  е много приложима...

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #5543 -: Януари 13, 2017, 07:23:14 pm »
Гледай Луна/Юпитер. Тъкмо Юпитер е по Висше и последващо образование и научна работа и управлява 9 дом  :)
« Последна редакция: Януари 13, 2017, 07:25:11 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #5544 -: Януари 13, 2017, 09:40:37 pm »
жената е болна, ще си вземе пратката
Взела я  е днес, благодаря още веднъж.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #5545 -: Януари 13, 2017, 09:49:17 pm »
Здравейте! Ако някой има възможност и желание може ли да ми помогне в една дилема... Предложиха ми да изкарам докторанура, но аз все още се колебая  ??? Реших да напрая карта в която предполагам трябва да се гледат аспектите на У1- Луната и У9 (Нептун) - висшето образование или греша? Колебая се тъй като предложената тема не ми е по специалността, пък и не  е много приложима...
Какъв е въпроса?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #5546 -: Януари 13, 2017, 11:41:11 pm »
Днес спонтанно ми хрумна една идея, но колкото повече мисля, толкова повече виждам реалността и ми се губи ентусиазмът.

Въпросът е следният:
Ще има ли някаква полза, смисъл, предимство, перспектива за реализация, ако изкарам модул специализирано обучение?

Чудя се дали си заслужава инвестицията – парите не са малко, обучението е специфично и профилирано. Придобитите знания и умения не влизат в компетенциите на една деловодителка, секретарка или продавачка, каквито са перспективите за реализация в нашия прекрасен морски град. А курсове за "обща култура" и за "самочувствие" мога да карам до безкрай, стига да имам финансовата възможност. Друг е въпросът относно перспективността, тук положението на трудовия пазар е жива трагедия.

Обучението е повече по Юпитер и Везни, отколкото по Меркурий.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

nestavam

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Общи хорари
« Отговор #5547 -: Януари 13, 2017, 11:51:11 pm »
Благодаря, delphin. А въпросът е: Да приема ли предложенито за докторантура?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Общи хорари
« Отговор #5548 -: Януари 14, 2017, 02:31:17 am »
Ето, изпратиха ми видео от изпълнението ми на Greensleeves, макар че дори от този запис си откривам няколко грешки и едно лееко запъване, явно понеже ми беше първото изпълнение.

https://www.youtube.com/watch?v=8hR6DBqoh0M
Всеки бърка, хората не са музиканти, те са дошли да слушат, да си вземат настроение, идея, това им го даваш, без да се имаш за зван . Грешките се замазват. Хахах, така си го чул, така си го изсвирил това грешното, на мен  така ми звучи-това се казва когато сбъркаш- с усмивка, да дойдат те да го изсвирят, не могат. Чудесно си се справил, свири и напредвай. :58:
Гледах интервю на музикант, който след 40 става известен, тоест-свири добре и говори на хората нещо, дълго е за разказване, но е нов вид изкуство. Няма възраст, той е бил музикален и като малък, но е преживял психически-физически  тормоз и е спрял занимания, после ,в един момент се е взел в ръце, излекувал нещата и е продължил.Исках да положа тук линк за него, но загубих следата в нета, не е случайно, не е за стерилни форуми по астрология. Изкуството ни лекува, после към другите се споделя, то е друг вид език, без преводач.
И астрологията е вид есперанто-език, но освен логоса, трябва и анимус.
Забелязвате ли, че от дълго време форумът е спрял? Няма живот, а беше най-хубавато бг-астро нещо за мен, така групарски, иначе астрология се учи по книги....

Тук форумно обичат да режат криле, но не са прави. Свири си за удоволствие, за разтуха, за вдъхновение и лечение ако щеш. постоянстваш ли , ще станеш добър, но не защо някой ще му хареса.



Това което свириш е шотладнско нЯЩо-"Балада за зелените ръкави" се казва, песен на работник към любимата през късното средновековие.
 Аз , ако имам пиано и обичам музиката, луда ще стана и ще свиря и, ще стигна техниката, после ечувството на посланието .
Ти имаш комшии, дето се дразнят нали когато свириш, колко познато.
« Последна редакция: Януари 14, 2017, 02:45:13 am от enigma »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #5549 -: Януари 14, 2017, 09:24:26 am »
Благодаря ти, enigma!
Слава Богу, съседите ми нищо не са казали, но пък баща ми само се муси, особено откакто се разболя, казва, че всякаква музика го дразни.  :-X