Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021895 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7500 -: Ноември 27, 2019, 11:29:20 am »
Здравейте, вчера баща ми беше на изпит, който му е последният дефакто и доста важен. Резултати ще има след 10дни,моля кажете какви мислите. Взел ли го е успешно?
да, взел го е :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7501 -: Декември 19, 2019, 06:06:16 pm »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Общи хорари
« Отговор #7502 -: Януари 04, 2020, 10:15:35 pm »

Здравейте,

Вчера на вечеря обсъдихме една тема, която свекър ми беше предложил още предната година- да пътуваме семейно до Барселона тази година 2020.
И тъй като се събрахме всички се повдигна пак този въпрос.
Обаче девер ми каза, че щели да ходят на море и вероятно нямало да имат финансова възможност да дойдат с нас октомври месец в Барселона.
И преди малко, докато мих чиниите си се запитах (както сте ме съветвали, когато изникне въпросът в главата ми), дали девер ми и приятелката му, ще успеят да дойдат с нас.
Тъпото в тази ситуация е, че ако не дойдат, няма как да си наемем бус, с който да пътуваме до там, защото ако сме само 4 човека, ще ни излезе доста скъпо. Пък искаме да постим много места. Иначе със самолет ще видим само Барселона.
И така въпросът ми е "Девер ми и приятелката му ще дойдат ли с нас до Барселона?"
Благодаря!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7503 -: Януари 05, 2020, 12:18:12 am »
Здравейте,

Вчера на вечеря обсъдихме една тема, която свекър ми беше предложил още предната година- да пътуваме семейно до Барселона тази година 2020.
И тъй като се събрахме всички се повдигна пак този въпрос.
Обаче девер ми каза, че щели да ходят на море и вероятно нямало да имат финансова възможност да дойдат с нас октомври месец в Барселона.
И преди малко, докато мих чиниите си се запитах (както сте ме съветвали, когато изникне въпросът в главата ми), дали девер ми и приятелката му, ще успеят да дойдат с нас.
Тъпото в тази ситуация е, че ако не дойдат, няма как да си наемем бус, с който да пътуваме до там, защото ако сме само 4 човека, ще ни излезе доста скъпо. Пък искаме да постим много места. Иначе със самолет ще видим само Барселона.
И така въпросът ми е "Девер ми и приятелката му ще дойдат ли с нас до Барселона?"
Благодаря!
на девер ти по тази карта не му излиза път в чужбина или кратко пътуване, почивката му също не е сигурна. Не виждам какво ти пречи да пътувате с кола, няма да е по-скъпо от бус.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Общи хорари
« Отговор #7504 -: Януари 05, 2020, 10:59:36 am »
на девер ти по тази карта не му излиза път в чужбина или кратко пътуване, почивката му също не е сигурна. Не виждам какво ти пречи да пътувате с кола, няма да е по-скъпо от бус.

akruks,

Благодаря ти. Девер ми беше с такова стресирано изражение, че няма пари и аз предположих че няма да се навие да дойдат с нас. Тя приятелката на девер ми от октомври не работи, тъй че са на една заплата само.
Казах им, че тази година и другата до към средата ще можем да пътуваме, че мисля да бременея :D
Ами то на нас с мъжът ни не ни пречи да си пътуваме с кола, само че свекърите ми са около и над 100кг и са специални по отношение на колата. Те трябва да имат много място и да се разполагат. И най-важното-те нямат кола, нали им изгоря... и зависят от нас, а нашета кола е по-спортна и доста друса, тясна е отзад, а ние всички сме дълги.
Свекър ми пътува нон-стоп и му е писнало да шофира, а свекърва ми е със счупен глезен и операция от преди години и й се подува, когато стои на едно място и не се движи... абе претенции.
Струва ми се, че ще си отидем със самолета и това е. Гледах че има автобуси от аерогарата на всеки 5 минути към центъра и стигаш за 35минути до там.
В крайна сметка, ние с мъжът ми ще си отидем и готово :D
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Общи хорари
« Отговор #7505 -: Януари 06, 2020, 09:58:17 pm »
Здравейте,
дъщеря ми си изгуби обецата преди няколко дни
Днес зададох въпрос :Къде е обецата на А ?
Помогнете ми в тълкуването
Сигнификатор на изгубената вещ е Марс в Стрелец,почти на върха на 4 дом
« Последна редакция: Януари 11, 2020, 11:10:27 am от eliy »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7506 -: Януари 08, 2020, 08:00:11 pm »
Здравейте,
дъщеря ми си изгуби обецата преди няколко дни
Днес зададох въпрос :Къде е обецата на А ?
Помогнете ми в тълкуването
Сигнификатор на изгубената вещ е Марс в Стрелец,почти на върха на 4 дом
За съжаление не мога да отворя картата,въпреки,че я виждам.......но не ясно.Марс на твой к4,но на к10 на дъщеря ти.На обществено място,ако ходи на курс чужди езици,на работното място(ако работи),в храм.По принцип огнен знак обозначава място,което е близо до пещ,печка,камина,свещ,огън,обозначава средна височина.
Знакът стрелец обозначава места като университети,църкви,колежи,коньошни,лекционни и банкетни зали,адвокатска кантора.....
В дома е най-голямата стая в къщата,на горният етаж,близо до камина/печка или осветително тяло,с стая където има вещи от чужбина или скъпи мебели,полици,застраховки.
Не се виждат никакви аспекти,или поне аз не ги виждам.
P.S.У2 в ъглов дом -изгубеното ще се намери.
« Последна редакция: Януари 08, 2020, 08:37:19 pm от Сафо »

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #7507 -: Януари 09, 2020, 11:23:15 am »

Исках да пусна хорар, но как качвате карти, допустимият размер е толко малък, че е невъзможно да я кача  :o

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Общи хорари
« Отговор #7508 -: Януари 09, 2020, 01:40:39 pm »
За съжаление не мога да отворя картата,въпреки,че я виждам.......но не ясно.Марс на твой к4,но на к10 на дъщеря ти.На обществено място,ако ходи на курс чужди езици,на работното място(ако работи),в храм.По принцип огнен знак обозначава място,което е близо до пещ,печка,камина,свещ,огън,обозначава средна височина.
Знакът стрелец обозначава места като университети,църкви,колежи,коньошни,лекционни и банкетни зали,адвокатска кантора.....
В дома е най-голямата стая в къщата,на горният етаж,близо до камина/печка или осветително тяло,с стая където има вещи от чужбина или скъпи мебели,полици,застраховки.
Не се виждат никакви аспекти,или поне аз не ги виждам.
P.S.У2 в ъглов дом -изгубеното ще се намери.
Много ти благодаря Сафо,
дано я намерим,защото има сантиментална стойност.Ще дам обратна връзка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7509 -: Януари 10, 2020, 09:33:34 pm »
Здравейте,
дъщеря ми си изгуби обецата преди няколко дни
Днес зададох въпрос :Къде е обецата на А ?
Помогнете ми в тълкуването
Сигнификатор на изгубената вещ е Марс в Стрелец,почти на върха на 4 дом
А къде е картата?
Освен това, има отделна тема за изгубени вещи.

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Общи хорари
« Отговор #7510 -: Януари 11, 2020, 11:14:59 am »
Здравейте,
дъщеря ми си изгуби обецата преди няколко дни
Днес зададох въпрос :Къде е обецата на А ?
Помогнете ми в тълкуването
Сигнификатор на изгубената вещ е Марс в Стрелец,почти на върха на 4 дом
А къде е картата?
Освен това, има отделна тема за изгубени вещи.
Не знам какво се е случило с картата, със сигурност я бях прикачила.Сложих я пак.
Относно това,че съм задала въпроса в неподхоящата тема - не съм видяла, че има тема за изгубени вещи.Ако е толкова голям проблем, ще помоля модератор да я премести.
« Последна редакция: Януари 12, 2020, 03:24:38 pm от eliy »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Общи хорари
« Отговор #7511 -: Януари 11, 2020, 01:47:42 pm »
Здравейте,

От известно време обсъждаме с шефът ми, дали има място откъдето можем да внесем две определени марки козметика, но нямахме до този момент никаква информация за контактите на съответните компании. Вчера дойде една представителка, работила за българския вносител дълги години. Вече не е там, но с нея имаме интерес да работим заедно в тази посока. Та тя предложи да ни даде информация за тези фирми. Шефът ми пък иска да направим среща с нея. Та разбрахме се за понеделник. И вчера изникна в главата ми въпросът "Ще успеем ли да внесем козметиката?" Като едната е от Франция, другата е от Испания. Но и двете са френски. Тази от Франция е анти-ейдж и там имаме по-голям шанс. А другата на която представителството е в Испания-Мадрид е медицинска + за бебета.
Ако успеем да се договорим с тях, ще се изстреляме доста на високо в бранша. И като цяло шефът ми мисли да сме склад на едро + да прави дрогерии, в които да предлага продуктите и то на много по-ниски цени. Защото тези сега правят егати оборотите...
Направо като чух за какви пари става въпрос...  :o
Благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7512 -: Януари 16, 2020, 11:34:31 pm »
Здравейте,
дъщеря ми си изгуби обецата преди няколко дни
Днес зададох въпрос :Къде е обецата на А ?
Помогнете ми в тълкуването
Сигнификатор на изгубената вещ е Марс в Стрелец,почти на върха на 4 дом
Дъщеря ти първо дете ли ти е?

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Общи хорари
« Отговор #7513 -: Януари 18, 2020, 11:36:59 pm »
Здравейте,
дъщеря ми си изгуби обецата преди няколко дни
Днес зададох въпрос :Къде е обецата на А ?
Помогнете ми в тълкуването
Сигнификатор на изгубената вещ е Марс в Стрелец,почти на върха на 4 дом
Дъщеря ти първо дете ли ти е?
Да, първо дете е .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7514 -: Януари 19, 2020, 01:53:09 pm »
Да, първо дете е .
В този случай търсената вещ е представена от Уран и Сатурн - някъде сред нейните лични вещи е обецата, на място където спортува, прекарва свободното си време, хоби, игри и забавления