Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1030638 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Общи хорари
« Отговор #7785 -: Август 10, 2020, 07:54:13 am »
Иначе по хорара съм по-скоро оптимист заради Луна на к10 ест.сигнификатор на дом,жилище.
Ние имаме 2 жилища,в едното живее синът ни,в другото ние,това е инвестиция.
ест.сигнификатор на дом,жилище, недвижима собственост е 4-ти дом,  IC
в случая Луната ще извърши съвпад с Марс у4 за мъжа ти, предполагам той е купувач на инвестицията-недвижимо имущество, може би до края на годината ще го имате
Благодаря Акрукс!Мъжа ми е купувач,да.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Общи хорари
« Отговор #7786 -: Август 10, 2020, 07:57:40 am »
Нощният управител на везни-меркурий, е при кверента, без есенциални достойнства, иначе партньора по сделката-продавачът-очевидно наистина има проблеми, и вероятно все още не знаете всички. С една дума-апартаментът ше бъде ваш, но дали всичко по него ще е ок, не е сигурно.
Благодаря Папи!Ще дам ОВ до края на годината,да сме живи и здрави.Кофти хорар като цяло,Луната само сх.квадрати.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Общи хорари
« Отговор #7787 -: Август 10, 2020, 09:37:39 am »
Момичета, един въпрос-
Ще се срещна ли с Т?
Въпросният иска да празнувам с него РД. След три седмици, в които не знаех къде се намирам, имам нужда от малко раздвижване.
Нямам никакви очаквания от него, защото малко го познавам.
Давам обратна връзка- няма да празнувам с Т.
Въпросният човек се оказа много неуравновесен и раздразнителен, държи ми сметка още сега и приключих всякаква комуникация.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Общи хорари
« Отговор #7788 -: Август 10, 2020, 04:43:37 pm »
Моля за спешна помощ .Задавам въпрос относно наематели -ако ги взем,а всичко добре ли ще е за мен и после ще имам ли проблеми. Притеснявам се ,че май е от цигански произход  и уж има заведения в чужбина, а тук само за малко ще го ползва.. Би било идеално, ако е истина, но аз си мисля -сутеньори ,весели тумби.. Толкова избирам и да се натреса накрая  :) Помоощ -да го вземам ли ? Според мен квадрата със Слънцето не ок но има други позитивни неща Испуших вече с тези хорари всеки ден а почна да ми писва и от огледи
« Последна редакция: Август 10, 2020, 04:46:07 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7789 -: Август 10, 2020, 05:45:14 pm »
Помоощ -да го вземам ли ? Според мен квадрата със Слънцето не ок но има други позитивни неща Испуших вече с тези хорари всеки ден а почна да ми писва и от огледи
остави квадрата със Слънце, преди това Луната У2 за наемателя прави квадрат с Меркурий У1, У4 за него, няма да плаща за жилището

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Общи хорари
« Отговор #7790 -: Август 10, 2020, 06:05:41 pm »
Да се откажа ли от настоящата си работна позиция? Става все по натоварено и напрегнато и не знам дали си заслужават усилията ми, психически трудно издържам

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Общи хорари
« Отговор #7791 -: Август 15, 2020, 10:08:23 pm »
И. видяла ли е информацията, която ѝ изпратих?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7792 -: Август 17, 2020, 07:31:24 am »
Информацията, твоят У3- Меркурий е изгорен от Слънцето. Това значи, че е невидим, съответно и информацията, която си пратила още не е видяна.
« Последна редакция: Август 17, 2020, 01:55:48 pm от kalina_1986 »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Общи хорари
« Отговор #7793 -: Август 17, 2020, 08:56:18 am »
Благодаря, май наистина е така .
Няма как да съм сигурна, но щеше да има определен ефект,  а няма.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7794 -: Август 17, 2020, 04:12:51 pm »
И. видяла ли е информацията, която ѝ изпратих?
не, затруднена е по отношение на комуникация, не си е проверявала пощата

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #7795 -: Август 17, 2020, 04:52:57 pm »
Един въпрос от мен - "Познат ли е човекът, който ме търси от непознат чуждестранен номер?"


Най-малко това ме вълнува в момента, но реших да направя хорарния въпрос от чисто любопитство.

Благодаря!


kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7796 -: Август 17, 2020, 05:40:24 pm »
Romantica, внимавай с тези чуждестранни номера. Най-често става въпрос за измама. Непознатият, който се управлява от Плутон е позициониран в твой втори дом. Вероятно става въпрос за точене на пари. Провери кода на номера от коя държава идва и ако трябва звънни в полицията. Най-честият им трик е с пускане на стрела. За нищо на света не го набирай!

kalina_1986

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #7797 -: Август 17, 2020, 05:49:34 pm »
И аз така един въпрос от любопитство. Преди време ми изпрати покана за приятелство един новоизлюпен, безснимков женски профил във Фейсбук. Дадох му аз приятелство да го проследя, да видя какво иска, ама йок. Мълчи и от време на време се вясва на линия, а аз съм му единствения приятел. Кой е този непознат, който стои зад това?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #7798 -: Август 17, 2020, 07:31:59 pm »
Romantica, внимавай с тези чуждестранни номера. Най-често става въпрос за измама. Непознатият, който се управлява от Плутон е позициониран в твой втори дом. Вероятно става въпрос за точене на пари. Провери кода на номера от коя държава идва и ако трябва звънни в полицията. Най-честият им трик е с пускане на стрела. За нищо на света не го набирай!

Обажданията са от скайп, първото беше от Испания, второто от Австрия. От 2-ма различни мъже, поне по гласа мисля, че са различни.
Супер странни обаждания със странни предложения, странни въпроси и още по-странното е, че ми имат тел. номер.
 
Предвид нещата, които преживяхме аз и семейството ми през последната една година си мисля, че е някой познат или съсед, които се опитва да разбере някакво инфо. То затова и пуснах въпроса, дали познавам човека. За останалото е ясно, че за нищо на света не бих дала лично инфо на непознат по телефона!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Общи хорари
« Отговор #7799 -: Август 17, 2020, 10:32:51 pm »
И. видяла ли е информацията, която ѝ изпратих?
не, затруднена е по отношение на комуникация, не си е проверявала пощата
Информацията беше в месинджър, да , не я е видяла , потвърдено е.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...