Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022325 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Общи хорари
« Отговор #7935 -: Януари 02, 2021, 01:24:51 pm »
ОБРАТНА ВРЪЗКА по хорара за котката:

Въпросът може би не е коректен, но толкова съм успяла да измисля в движение и бързина...

Благодаря много за включванията на всички, които го направиха :-*

Успяхме с общи усилия да я спасим.
Три поредни дни я водих на вет х 2 пъти.
Поставяха ѝ х 2 инжекции антибиотик, давах и хомеопатия. Темп. беше екстремно висока - 45.5 С, но спадна и вече е с нормални стойности. Жизнена е и си хапва добре, макар че е малко наплашена.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Общи хорари
« Отговор #7936 -: Януари 02, 2021, 03:54:21 pm »
Здравейте, много се колебая дали тази година да се явя на онлайн международен изпит или да го оставя за другата година. Хубавото е, че аз мога да избера датата. Въпросът ми е: Да се явя ли на изпита тази година?

Много благодаря на всички, които ще се включат!
картата е грешна- от 18,36ч днес, а си писала тук в 6,42

в картата за 6,36ч днес, когато предполагам си задала въпроса, Луната от 3д е с последен хармоничен аспект със Слънцето У9 в 1д, като преди това е извършила секстил и с Меркурий- естествен сигнификатор на 3д и изпити, тъй че не се колебай- яви се на изпита

О да, сутринта зададох въпросът. Благодаря много, akruks  :-*
Обратна връзка: Все още чакам да потвърдят направеното плащане за изпита / беше направено преди повече от месец / и не успях да се явя. Остава за тази година, дано да имам успех!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7937 -: Януари 03, 2021, 05:25:49 pm »
ОБРАТНА ВРЪЗКА по хорара за котката:

Въпросът може би не е коректен, но толкова съм успяла да измисля в движение и бързина...

Благодаря много за включванията на всички, които го направиха :-*

Успяхме с общи усилия да я спасим.
Три поредни дни я водих на вет х 2 пъти.
Поставяха ѝ х 2 инжекции антибиотик, давах и хомеопатия. Темп. беше екстремно висока - 45.5 С, но спадна и вече е с нормални стойности. Жизнена е и си хапва добре, макар че е малко наплашена.
Романтика,значи си успяла.Моят отговор не е Верен. ;)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Общи хорари
« Отговор #7938 -: Януари 03, 2021, 06:37:18 pm »
Моят отговор не е Верен.

Това няма значение, аз ти благодаря, че се включи. Може би аз самата не съм задала правилно въпроса и оттук е проблемът...

Но моето участие беше свързано до толкова, че да открия вет, който да работи в 3 последователни дни, покрай НГ, което се оказа трудно... След което да я наблюдавам по цяла нощ и да давам стриктно лекарствата.

« Последна редакция: Януари 03, 2021, 11:35:26 pm от romantica »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Общи хорари
« Отговор #7939 -: Януари 05, 2021, 03:13:24 pm »
Здравейте,

Моля за помощ по този хорар - "Х. (назован по име) ще запази ли позицията си на шеф след конкурса?"

Благодаря!
Да, ще остане шеф

ОБРАТНА ВРЪЗКА:

Да, остана шеф. Нямало е други кандидати.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7940 -: Януари 05, 2021, 04:48:38 pm »

ОБРАТНА ВРЪЗКА:

Да, остана шеф. Нямало е други кандидати.
И сам воинът е воин!  :)

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Общи хорари
« Отговор #7941 -: Януари 12, 2021, 12:32:38 pm »
Организирала съм домашно посещение за взимане на кръв на баща ми / по препоръка на лекуващия го лекар/, но съм много притеснена да не го заразят лаборантите с Ковид, понеже те ще имат и други посещения този ден. Въпросът ми е крие ли риск това посещение за здравето на баща ми?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7942 -: Януари 12, 2021, 02:34:10 pm »
Организирала съм домашно посещение за взимане на кръв на баща ми / по препоръка на лекуващия го лекар/, но съм много притеснена да не го заразят лаборантите с Ковид, понеже те ще имат и други посещения този ден. Въпросът ми е крие ли риск това посещение за здравето на баща ми?
спокойно, няма (как) да го заразят , ще се излекува

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Общи хорари
« Отговор #7943 -: Януари 12, 2021, 03:07:11 pm »
Организирала съм домашно посещение за взимане на кръв на баща ми / по препоръка на лекуващия го лекар/, но съм много притеснена да не го заразят лаборантите с Ковид, понеже те ще имат и други посещения този ден. Въпросът ми е крие ли риск това посещение за здравето на баща ми?
спокойно, няма (как) да го заразят , ще се излекува

Акрукс, сърдечно благодаря! Не мога да опиша колко ми олекна  :-*

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Общи хорари
« Отговор #7944 -: Януари 12, 2021, 08:31:41 pm »
Здравейте!
Предстои ми един изпит в неделя и въпросът е дали ще го взема ???
Зная ,че АЦ е ранен ,но все пак.....Честно казано даже не зная кой дом да гледам,трети  или бъркам??

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Общи хорари
« Отговор #7945 -: Януари 14, 2021, 03:58:18 pm »
Ще се срещна ли с Х до края на януари?
Това не е любовен хорар, да уточня, човек от миналото- личи си , че всеки е в 12- ти дом на другия.
Наясно съм с късния АЦ, но наистина не съм наясно с отговора.
Ако от мен зависи, то се вижда как Луната се скрила в 4-ти дом, не бих се срещнала доброволно.
Но отсрещната страна има твърдо намерение и нищо чудно да ме изненада на улицата някой ден.
За мен отговорът е Не, предвид квадратурата на всеки с негов У3.
Давам обратна връзка и тук- среща нямаше, само комуникация, както и доста интересна информация относно престоя му тук, научена от трето лице.
Вече се е прибрал.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #7946 -: Януари 14, 2021, 06:26:12 pm »
julia, по 5-ти дом би трябвало да са изпитите.
Ти си Меркурий, САтурн у5, разходящ съвпад. Сатурн е изгорен- може да не си наясно как точно ще протече изпита, да ти липсва яснота по неговата подготовка или да не  си обърнала достатъчно внимание на конкретиката. Луната в 5-ти, значи наистина си ангажирана с въпроса, но отива да се скрива от Слънце, точно преди Новолуние, в знак, в който не се чувства добре- ако ще се явяваш, трябва да си силно подготвена, в противен случай, за мен отг. е Не.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7947 -: Януари 14, 2021, 06:48:07 pm »
Здравейте!
Предстои ми един изпит в неделя и въпросът е дали ще го взема ???
Зная ,че АЦ е ранен ,но все пак.....Честно казано даже не зная кой дом да гледам,трети  или бъркам??
зависи какъв изпит, дали за първи път се явяваш, обикновено са по 3д.
но с този ранен асц, може да има промяна, нови условия, с които не си запозната

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Общи хорари
« Отговор #7948 -: Януари 15, 2021, 12:03:36 am »
Акрукс,Рени  благодаря ви много за мненията :-*
За първи път ще се явявам,но изпитът е доста тежък и малко се отчаях .Ще дам обратна връзка другата седмица.

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Общи хорари
« Отговор #7949 -: Януари 18, 2021, 04:00:30 pm »
Честито Рождество Христово на всички! Пожелавам здраве и късмет!

Дадох пари назаем на познат, който тябваше да ми ги върне още в началото на месеца. Не само, че не ми върна парите, а и от седмица телефонът му е изключен, не отговаря и на мейлите ми. С една дума изчезна. Много съм притеснена, защото част от парите, които дадох не са мои. Попитах дали лицето Х(назовах го по име) ще ми върне парите. Неговият У1 Юпитер няма връзка с моя У2. Луната е в 12 дом и ще направи квадрат с неговия У1. Това може би означава, че няма да ми върне парите и няма дори да се обади. Извън астрологията не вярвам, че изобщо ще си получа парите. :'(

Обратна връзка: Последните седмици писах още няколко мейла, както и звънях многократно на номера, който имам. Телефонът не е изключен, но никой не вдига. Нямам връзка с човека. Загубих и надежда, че ще ми върне парите.  Ако има промяна ще пиша пак.