Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1030877 пъти)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Общи хорари
« Отговор #8070 -: Април 15, 2021, 09:48:07 am »
Тогава, според мен, тя ще промени вижданията/вярванията си;

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Общи хорари
« Отговор #8071 -: Април 17, 2021, 04:46:14 pm »
Здравейте,

правих хорар на една приятелка със следния въпрос: " Ще успея ли да напиша книга и тя дали ще има успех"  Много ме озадачи тази Луна. Правих втори хорар, нали луната е без курс и трябва да е нерадикален, та на втория хорар, луната пак в последен градус но на куспидата на 12дом/в самия край на 11 дом/, Според вас каво може да означава това. Приятелката лично си задава въпроса.

Благодаря!
Приятелката е представена от Марс в близнаци,знак ,който се свързва с писане ,говорене.Марс има ли сходящи аспекти?Да ,с Юпитер.Какво управлява Юпитер ?Нейн 2ри и нейн 4ти дом.Това достатъчно условие ли е за написване на книга и нейния успех?Не.Няма да има спонсори,ще трябва сама да се финансира,ще помисли върху това и ентосиазмът ще секне.Възможно е заради взаимната рецепция Марс/Меркурий нещо,някой ,да побутне едно рамо.Успех не виждам да има книга,която е само в представите на човек.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #8072 -: Април 18, 2021, 07:53:38 pm »
Здравейте. Моля ви за помощ. Котето ни е много зле, получава някакви тремори и пристъпи, нещо неврологично, но не могат да разберат какво й е. Има и други симптоми, ако са важни за хорара ще ги напиша.
Въпроса ми е Ще се оправи ли котето? И вижда ли се в каква насока е заболяването, отровена, епилепсия, вирус и тн... Въобще каквото можете да ми помогнете.... Благодаря!

Пс - в клиника е, но не се подобрява


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8073 -: Април 20, 2021, 02:37:59 am »
Здравейте. Моля ви за помощ. Котето ни е много зле, получава някакви тремори и пристъпи, нещо неврологично, но не могат да разберат какво й е. Има и други симптоми, ако са важни за хорара ще ги напиша.
Въпроса ми е Ще се оправи ли котето? И вижда ли се в каква насока е заболяването, отровена, епилепсия, вирус и тн... Въобще каквото можете да ми помогнете.... Благодаря!

Пс - в клиника е, но не се подобрява
възможно ли е да е погълнало нещо токсично- лекарства, препарат, който е отровен и подобни, защото иначе котето е здраво, така показва картата

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #8074 -: Април 20, 2021, 09:30:26 am »
Здрасти, котето почина.  :'( не разбраха от какво точно.... Вдигна 43 градуса и не ги свали повече..... Станал е менингит и до там..... Беше здрава и весела, изведнъж си отиде за 2 дни..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8075 -: Април 20, 2021, 06:23:13 pm »
Здрасти, котето почина.   не разбраха от какво точно.... Вдигна 43 градуса и не ги свали повече..... Станал е менингит и до там..... Беше здрава и весела, изведнъж си отиде за 2 дни..
Съжалявам за загубата ти на котето! Луната е с последен аспект опозиция Плутон, очакваше се да не е добро крайното развитие на въпроса, но не и фатален край, жалко!  Висока темп., вирусно заболяване е по Марс, който от 4д е извършил нехармоничен аспект с Нептун У1 в 1д за котето

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8076 -: Април 20, 2021, 11:53:28 pm »
Имам въпрос- депутатите по кой дом се гледат?   :017:

Позната ме пита по телефона за нейния мъж, дали ще стане депутат, тъй като възнамерявал да се кандидатира като независим кандидат на предстоящите избори, когато се проведат. Отнемало време оправянето на документи и нужното, според изискванията, затова мислел да действа по-навреме.
КАРТАТА
Тъй като гледам, сякаш тези, които го подкокоросват, го залъгват относно тази държавна длъжност, с Нептун У10 в 10д ретрограден и в разходящ квадрат със Сатурн У9 в 8д.
Луната У3 в 12д в сходящ секстил с Нептун У10, но с последен апсект квадрат с Венера У1 в 3д.
Нейният мъж е новолунен телец, но и двамата не си знаят точен час на раждане.

Вие какво мислите по въпроса, помагайте с мнения, че да не ги излъжа с моето виждане, за мен отговорът е Не.
Аз също съм за 'не'. Той ще се заеме документално да движи нещата, дълго време ще чака, ще има промяна във възгледите му или нещо документално да не отговаря на изискванията. Мисля, че няма да постигне целта си да стане депутат.
Вече може да дам обратна връзка по въпроса- на 18 февруари мъжът ѝ регистрира инициативен комитет в РИК и трябваше да събере 1000 подписа в подкрепа, но само от живущи в населеното място, откъдето се кандидатира като независим депутат. Явно не ги е събрал, понеже на заседание на СИК на 4 март е заличена регистрацията му. 

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Общи хорари
« Отговор #8077 -: Април 21, 2021, 10:36:20 am »
Вече може да дам обратна връзка по въпроса- на 18 февруари мъжът ѝ регистрира инициативен комитет в РИК и трябваше да събере 1000 подписа в подкрепа, но само от живущи в населеното място, откъдето се кандидатира като независим депутат. Явно не ги е събрал, понеже на заседание на СИК на 4 март е заличена регистрацията му.
Благодаря за ОВ.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #8078 -: Април 21, 2021, 11:00:11 am »
akruks, благодаря ти! Много ни е тежко. Струва ми се, че единият лекар на смяна не й беше обърнал внимание.. Но от друга страна това й е било писано.... Тежка съдба, едва на 2г.си отиде....

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Общи хорари
« Отговор #8079 -: Май 08, 2021, 03:13:37 am »
Имах разговор с Х (по 7 дом), който ми наговори неща, които ми повлияват на решение за тактика в средносрочен план. Уж трябва да са за (мое) добро, но май дълбокото желание е да направя това, което устройва него, нали? Сега взех да се съмнявам. Не мисля, че е злонамерен, а че иска да изкриви пътя в желана негова посока. Този Плутон на к12?
"Чист" ли е в съветите си Х? Да се вслушам ли? Много са въпросите, но мисля, че схванахте.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Общи хорари
« Отговор #8080 -: Май 08, 2021, 06:45:42 am »
Имах разговор с Х (по 7 дом), който ми наговори неща, които ми повлияват на решение за тактика в средносрочен план. Уж трябва да са за (мое) добро, но май дълбокото желание е да направя това, което устройва него, нали? Сега взех да се съмнявам. Не мисля, че е злонамерен, а че иска да изкриви пътя в желана негова посока. Този Плутон на к12?
"Чист" ли е в съветите си Х? Да се вслушам ли? Много са въпросите, но мисля, че схванахте.
Х е дал професионален отговор на въпросът ти,тоест е прав в много отношения.Луната в хармоничен аспект с Меркурий у10 дом за Х.Упр.на негов 3ти дом Марс .Луната взаимна рецепция Марс ,но са в квадрат,оттам и съмненията.Плутон е на твой к12,не на негов.Всички планети в твой 1ви дом ,описват теб и тялото ти.Сатурн в 12 дом-страхове,прикритост,нервност-силен,в дом на радост,така че ,осланяй се единствено на себе си,без да прибързваш.Огнена Луна в 1ви-бързак,нервак,избухлива,скандалджийка-Юпитер в 1ви ,но в критичен градус,от мухата-слон.Ще се къдриш ли,смяна на имидж,външен вид.Ти си като балон с въздух.
Никой не е напълно чист в съветите си.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Общи хорари
« Отговор #8081 -: Май 08, 2021, 09:35:59 am »
Благодаря, Сафо.
Балон съм, да.
Смяната може да е на балона, като цяло съм узряла в намерения за промяна по новолуние.
Налице е смяна на имидж и в двете посоки.
Важно ми е първото изречение за професионалния съвет и правотата, въпреки болезнените истини, другарството е по-ценно в житейски план.
Браво.  :-*

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Общи хорари
« Отговор #8082 -: Май 13, 2021, 08:54:57 pm »
Здравейте, появи се в нас същия теч както миналата година, но тогава съседите  го оправиха, но сега пак е от тях, но нещата загрубяват и апартамента се съсипва, бих искала да задам следния хорарен въпрос:
Ще се оправи ли теча в скоро време?
Надявам се някой да ми помогне с нещо.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Общи хорари
« Отговор #8083 -: Май 13, 2021, 10:09:07 pm »
Здравейте, появи се в нас същия теч както миналата година, но тогава съседите  го оправиха, но сега пак е от тях, но нещата загрубяват и апартамента се съсипва, бих искала да задам следния хорарен въпрос:
Ще се оправи ли теча в скоро време?
Надявам се някой да ми помогне с нещо.
Венера е квадрат к4.Юпитер у4 дом в критичен градус,фиксиран знак.Нептун в 4ти дом,Луна сх.квадрат с Него.Не.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Общи хорари
« Отговор #8084 -: Май 13, 2021, 10:15:03 pm »
Да, и за щях да се изкажа преди това. Благодаря на Сафо за включването да потвърди хипотезата ми.
Нептун в 4-ти дом, Риби дава Водата.
Нептун е мъглив и неясен, дори и да са добре нещата, баш не са толкова добре.
Последният аспект на Луната не е ли именно с Нептун, квадрат? - тоест отрицателен отговор.
Луната е в Близнаци, 7дом, четвърти дом от 4ти, сякаш  се въртим в омагьосан кръг.

« Последна редакция: Май 13, 2021, 10:21:45 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно