Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1030307 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Общи хорари
« Отговор #8130 -: Юли 05, 2021, 02:27:49 pm »
Още не съм гледала този хорар, построих го, когато въпросът назря в мен.
Х планира ли да прекрати НЗОК практиката си от септември?
[/color]
//защо съм решила точно септември не знам:Д

Какво мислите? Какво изобщо да гледаме?
Негов 6д, или 7д (като другите). у2 по отношение на ценност(и) и печалба, интерес? 10 и 11 като мечти и преследван имидж?

Може и по мен като задаваща въпроса. На мен ми трябва специалист по НЗОК, т.к. и без това хвърлям много пари за изследвания. Т.е. хорарът може да се чете и като - ще остана ли без лекар, ще трябва ли да си търся нов?
Да,планира ,но мисля,че ще е по-натам във времето.Тоест,няма да е през септември.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Общи хорари
« Отговор #8131 -: Юли 05, 2021, 06:01:35 pm »
По всичко изглежда, че вече го е направил, но ще дам обратна връзка през септември.

//според мен върви с/у себе си в този хорар. (с тези квадрати към Меркурий и Слънце) може би, за да си освободи повече време за почивка и забавления, любов, деца. може и по други Юпитерски причини. гледам и транссатурнови - посл. аспект е тригон с Плутон (у4), който е в опозиция с Венера (у10, у3 в 12д). тематично тази опозиция ми излиза за втори път в хорар за този човек. дали е лутане между съкровено и обществено, между лично и социално, между майката и бащата, между семейството и кариерата, между дом и работно място, между дом и чужбина -  не знам. тригонът с Уран се е проявил вече - пуснал си е онлайн консултации в приложение. аз си мисля, че е направил избор, но няма да е доволен от него, но това предстои да видим.

благодаря ви за включването! пращам ви слънца!)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8132 -: Юли 05, 2021, 06:09:50 pm »
Още не съм гледала този хорар, построих го, когато въпросът назря в мен.
Х планира ли да прекрати НЗОК практиката си от септември?

//защо съм решила точно септември не знам:Д

Какво мислите? Какво изобщо да гледаме?
Негов 6д, или 7д (като другите). у2 по отношение на ценност(и) и печалба, интерес? 10 и 11 като мечти и преследван имидж?
Като назован по име е по 7д, като твой джипи също. Луната в негов 1д с последен аспект квадрат Слънце, управител на вмъкнат знак в негов 1д. Може би има лични и нерешени проблеми, поради което обмисля досегашното си положение. Предстои му нов договор и израстване в кариерата, което също да е повод да прекъсне досегашната си дейност като общо практикуващ лекар. Но това е само един бегъл поглед от моя страна, не държа написаното от мен да е вярно, само изказвам предположение. А по-нататък ще се разбере... 

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Общи хорари
« Отговор #8133 -: Юли 05, 2021, 08:18:00 pm »
мерси, акрукс;

//специалист е, не е ОПЛ. прекратяването на дейността по каса към този момент е факт, продължава да приема на частно по 4/10д. да е жив и здрав;

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8134 -: Юли 05, 2021, 09:15:39 pm »
мерси, акрукс;

//специалист е, не е ОПЛ. прекратяването на дейността по каса към този момент е факт, продължава да приема на частно по 4/10д. да е жив и здрав;
Лекар специалист е по 9д. и в този случай остава написаното, че му предстои по-висока позиция в нов колектив, нова работа- Луната У10, 11 в сходящ хармоничен аспект с Венера У1 за него в негов 10д.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8135 -: Юли 07, 2021, 01:14:44 am »
Ще сменя ли работата си?
Може да започнеш нова работа по някое време, ще е по-добре платена и престижна.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Общи хорари
« Отговор #8136 -: Юли 19, 2021, 10:57:02 am »
Ще присъствам ли на сватбата на Х, назовах я по име? Х е моя кръщелница, а сватбата ще е догодина.
За мен отговорът е Да. Представена съм от Меркурий в рак, 10 дом, в аспект с нептун. Меркурий аспектира асж и дсц с плавен аспект. Момичето ще сключи граждански брак в чужбина, а догодина в България ще събере роднини и приятели. Разглеждам сватбеното тържество по нейн 5 дом, където е слънцето. Луната е сх. аспект Слънце. Детето на двойката ще присъства.
« Последна редакция: Юли 19, 2021, 04:33:25 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8137 -: Юли 19, 2021, 05:11:17 pm »
Ще присъствам ли на сватбата на Х, назовах я по име? Х е моя кръщелница, а сватбата ще е догодина.
За мен отговорът е Да. Представена съм от Меркурий в рак, 10 дом, в аспект с нептун. Меркурий аспектира асж и дсц с плавен аспект. Момичето ще сключи граждански брак в чужбина, а догодина в България ще събере роднини и приятели. Разглеждам сватбеното тържество по нейн 5 дом, където е слънцето. Луната е сх. аспект Слънце. Детето на двойката ще присъства.
И за мене отговорът е Да, Луната в 9-ти дом на Х, по който е сключването на брак, Луната е извършила хармоничен аспект с Юпитер У10, съУ1 за Х, узаконяване, промяна на статуса, понеже е ретро- забавяне, отлагане, спънки

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Общи хорари
« Отговор #8138 -: Юли 20, 2021, 10:57:19 am »
Ще присъствам ли на сватбата на Х, назовах я по име? Х е моя кръщелница, а сватбата ще е догодина.
За мен отговорът е Да. Представена съм от Меркурий в рак, 10 дом, в аспект с нептун. Меркурий аспектира асж и дсц с плавен аспект. Момичето ще сключи граждански брак в чужбина, а догодина в България ще събере роднини и приятели. Разглеждам сватбеното тържество по нейн 5 дом, където е слънцето. Луната е сх. аспект Слънце. Детето на двойката ще присъства.
И за мене отговорът е Да, Луната в 9-ти дом на Х, по който е сключването на брак, Луната е извършила хармоничен аспект с Юпитер У10, съУ1 за Х, узаконяване, промяна на статуса, понеже е ретро- забавяне, отлагане, спънки
Акрукс, благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Общи хорари
« Отговор #8139 -: Юли 20, 2021, 10:58:52 am »
Ще спечели ли Х (назован по име) от акциите, които е купил?
мисля, че да

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #8140 -: Юли 20, 2021, 01:51:17 pm »
Сафо, с тази Луна в Скорпион, за да питаш, за събитие след една година, има нещо гнило.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Общи хорари
« Отговор #8141 -: Юли 20, 2021, 02:24:42 pm »
Сафо, с тази Луна в Скорпион, за да питаш, за събитие след една година, има нещо гнило.  ;)
Рени, да... Разгледах датата тази година през септември месец, ще е подписването в Германия, не ми хареса звездната обстановка. Повлиях се също и от прогнозата на Алфа Таури за догодина и се зачудих дали ще имам възможност да присъствам и дали ще се състои това празненство в България. Когато моята приятелка ме покани, без да мисля казах:Ще дойда, жива, умряла.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #8142 -: Юли 20, 2021, 09:02:49 pm »
Ще спечели ли Х (назован по име) от акциите, които е купил?
няма да е веднага, но ще спечели

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Общи хорари
« Отговор #8143 -: Юли 21, 2021, 09:33:27 am »
Знае ли топ мениджмънтът, че настоящия ръководител е в остър конфликт на семейни интереси?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Общи хорари
« Отговор #8144 -: Юли 21, 2021, 04:38:45 pm »
Знае ли топ мениджмънтът, че настоящия ръководител е в остър конфликт на семейни интереси?
ако не знае, ще разбере. Не мога да преценя кой по кой дом, разглеждам луната само като последен плавен аспект