Астрология. Езотерика > Астрология

Общи хорари

<< < (1638/1638)

SystemError:
Здравейте, моля за малко помощ! Котката ми е паднала от терасата днес сутринта и не можем да я открием. :(
Някаква жена я е видяла и ми е звъняла, тъй като има медальон си инициали, но не съм вдигнала телефона.. После е изчезнала. Ходих да я търся - нищо. Зададох въпрос дали ще я открием и не съм обнадеждена. Не разбирам от хорари и все пак виждам, че градуса на АС е твърде късен. Домашните любимци нали са по 6 дом - т.е. тя е екзалтирала /добре е/, в 3 дом, излиза от съвпад с мой заключен 1 дом, това явно показва, че не съм си вдигнала телефона навреме за да реагирам. На луната и предстоят само добри аспекти, като изключим квадрата с юпитер на мой АС. Това, че луната се насочва към 4 дом, означава ли, че ще се прибере, че е я намерим ? Не разбирам нищо, и ако може да ме осветлите какво предстои, ще съм много благодарна!

Ребека:
Да,Луната естествен сигнификатор на питащия и У6 на котето прави последен аспект тригон с Меркурий естествен у6 .Кой казва че е паднало, да не е скочило, може да върти котешки секс някъде и да се върне натумбено .

SystemError:
 Благодаря за отговора! Ами, тя е кастрирана, няма как да върти котешки секс  :) Тя е много тромава котка / луна в телец/, не проявява интерес нито към котки,нито да се разхожда навън. Понеже е падала веднъж, пред очите ми и си я знам.. Дано да я намеря, тя не може да оцелее навън сама - дори не яде човешка храна, яде само котешка и то за капризни котки!  :o

ОВ: Намерих я! Излязох на нощен лов за котки - и я открих в близост до входа, под една кола. Както и показваше луната, че се приближава към 4 дом, навъртала се е наоколо, след като се е смрачило.

Корея:
Шефката ще осъществи ли намеренията си ?
Не знам как по друг начин да задам въпроса, защото има ли изобщо дом за намерения.
От лятото е намислила една комбинация на групите и три пъти се опитва да я наложи, въпреки че всички сме против , но реално засяга само мен.
Днес записаха две циганета, което още повече спомага нейният план да се осъществи- тя гледа бройки, а не на кой колега ще му излиза душата.
Гледайки картата, мисля, че ще се наложи в крайна сметка:

Papy:
Тази тема ще бъде заключена скоро, прекалено голяма е.

Корея, моля да си прехвърлиш въпроса в нова

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия