Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037214 пъти)

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #4500 -: Ноември 12, 2015, 10:59:28 am »
"Догодина ще напусна ли окончателно дома, в който живея?" Ще ми се да дам малко насоки, мисля ще е от значение..от доста години живея в това жилище под наем, но днес ми отказват да продължим договора. Уговорихме се да го обсъдим пак, така че не е много сигурно още. От друга страна към момента има и вариант догодина да бъда в чужбина за по-дълго време.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4501 -: Ноември 12, 2015, 03:47:55 pm »
"Догодина ще напусна ли окончателно дома, в който живея?" Ще ми се да дам малко насоки, мисля ще е от значение..от доста години живея в това жилище под наем, но днес ми отказват да продължим договора. Уговорихме се да го обсъдим пак, така че не е много сигурно още. От друга страна към момента има и вариант догодина да бъда в чужбина за по-дълго време.
По картата излиза, че дома ти ще е в чужбина след 1 градус и 22' време  :012:


Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Общи хорари
« Отговор #4502 -: Ноември 12, 2015, 09:31:05 pm »
По картата излиза, че дома ти ще е в чужбина след 1 градус и 22' време  :012:
Ти ме разби сега...на 1.12 пътувам, но след 2 месеца си имам и билет за връщане макар че мъжа ми всячески се опитва да ме накара да остана там. Не искам да си оставям работата тук, а и по хорара за работа излезе, че ще я запазя. Виждам, че У4 е в Д9 и ако това е индикацията за по-дългия престой в чужбина, то обаче има ли показател, че повече няма да живея в настоящия ми дом. Оф обърках се тотално.
Благодаря ти акрукс!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #4503 -: Ноември 20, 2015, 06:10:46 pm »
До 3 месеца ще разреша ли емоционалната дилема, която ме измъчва?

По този хорар до тук обратната връзка - посредством трети човек осъзнах къде бъркам и вече съм наясно как трябва да действам, за да се справя.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4504 -: Ноември 29, 2015, 11:07:57 pm »
Ще си издържа ли успешно изпита на.. ? За допълнителна квалификация е, не е свързан с университет.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4505 -: Ноември 30, 2015, 04:10:11 pm »
Ще си издържа ли успешно изпита на.. ? За допълнителна квалификация е, не е свързан с университет.
Луната е извършила квадрат с Венера у3, У10- да не би да са те късали  на този изпит или сега за пръв път ще се явяваш?  Предстои да извърши хармоничен аспект със СЛВ, който е в производен 4-ти от 11-ти (крайно развитие на следваща работа), може да ти излезе късмета, макар да си обременена с настоящата работа, населено място, домашни задължения- Слънцето У1 съвпад Сатурн У6 в 4д.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4506 -: Ноември 30, 2015, 04:32:13 pm »
Да, сега за втори път се налага да се явявам.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4507 -: Ноември 30, 2015, 04:40:20 pm »
Ето го хорара, за който споменах в тарото. Въпросът ми беше, дали си струва да отивам (да се срещам) при А. (в чужбина).
А. е мъж от миналото ми. Целта е да си поплача на мъжко рамо :), без усложнения.

Човекът е Слънчев Лъв (естествено :) ) . Не ми спомена за някакви проблеми вкъщи или пречки ...

Прави ми впечатление включения 9 дом, У9 в 12 дом и тао-квадратурата с моя У1.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4508 -: Ноември 30, 2015, 04:51:07 pm »
Ето го хорара, за който споменах в тарото. Въпросът ми беше, дали си струва да отивам (да се срещам) при А. (в чужбина).
А. е мъж от миналото ми. Целта е да си поплача на мъжко рамо :), без усложнения.

Човекът е Слънчев Лъв (естествено :) ) . Не ми спомена за някакви проблеми вкъщи или пречки ...

Прави ми впечатление включения 9 дом, У9 в 12 дом и тао-квадратурата с моя У1.
А защо реши, че си има проблеми вкъщи- съвпада на Слънце У1 за него със Сатурн У6 в негов 4д показва, че е натоварен с работа и ангажименти в населеното място, където се намира. Показва също, че вече си била при него Сатурн У1 за теб е извършил съвпад със СЛънцето в негов 4д. Заключения 9д при него и теб показва, че и на двамата професията има връзка с чужбина или с друга деветодомна дейност. Ще отидеш и ще се забавляваш, ще има и секс, изобщо няма да ти е до сълзи- Мерка У5, У8 в сходящ тригон с Уран У1.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4509 -: Ноември 30, 2015, 05:04:31 pm »
А защо реши, че си има проблеми вкъщи- съвпада на Слънце У1 за него със Сатурн У6 в негов 4д показва, че е натоварен с работа и ангажименти в населеното място, където се намира. Показва също, че вече си била при него Сатурн У1 за теб е извършил съвпад със СЛънцето в негов 4д. Заключения 9д при него и теб показва, че и на двамата професията има връзка с чужбина или с друга деветодомна дейност. Ще отидеш и ще се забавляваш, ще има и секс, изобщо няма да ти е до сълзи- Мерка У5, У8 в сходящ тригон с Уран У1.

какъв секс - отивам да плача  :cheer: :cheer: - не сме се виждали 20г .... шубе ме е

Той не работи, акрукс - поне така казва ...  ??? - Добре, то скоро ще се случи и ще разберем. Благодаря.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4510 -: Ноември 30, 2015, 10:01:41 pm »
Здравейте, един "общ" въпрос: Ще ходим ли на фитнес заедно

ПП-има ли значение дали в хорара назоваваме човека по име?
Може да не пишеш името, но е от значение какъв ти е човека, за когото питаш, за да се определи по кой дом да се разглежда, но по който и дом да се пада в тази карта не излиза за теб да ходиш на фитнес.
« Последна редакция: Ноември 30, 2015, 10:04:54 pm от akruks »

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #4511 -: Ноември 30, 2015, 10:09:56 pm »
Може да не пишеш името, но е от значение какъв ти е човека, за когото питаш, за да се определи по кой дом да се разглежда, но по който и дом да се пада в тази карта не излиза за теб да ходиш на фитнес.

С този човек или с когото и да е?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4512 -: Ноември 30, 2015, 10:58:35 pm »
С този човек или с когото и да е?
Говорим принципно, нали питаш дали задължително се казва имео на човека, за когото питаш, а аз отговорих, че името не е задължително да се назовава- може да се сложи инициал или назове като лицето хикс, но е задължително да се знае какъв е човека за теб- общ приятел, близък приятел, интимен приятел, роднина- какъв по-точно, колега и така нататък...

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #4513 -: Декември 01, 2015, 08:33:27 am »
детето ми /по 5ти дом/ ще се чувства ли по-добре в училище Х? сега си ходи на училище, но се колебая дали да не го сменя в скоро време.
последният аспект със сатурн ми е прекалено граничен. нямам наблюдение каква е тежестта на толкова гранични аспекти в хорар.  настоящите съученици ги гледам по негов 7ми дом, бъдещите евентуално - по негов 9ти ли ще са? моля за мнение.

за сега се отказах да сменя училището, може би следващата учебна година. пролетта ще питам пак. гледам, че не съм задала срок, но би трябвало да е минало достатъчно време тогава от този хорар

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4514 -: Декември 01, 2015, 09:08:29 am »
Ще ми дадат ли коледна добавка?
Притеснява ме това, че асцендентът е късен. Дано да не показва, че нищо няма да се случи!