Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039292 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4575 -: Декември 11, 2015, 07:40:32 pm »
Да пусна и аз един въпрос, то не, че като пуснах на 3 декември в любовни хорари въпрос и някой ме отрази, но да се пробвам...
Въпросът, който ме вълнува е, ще вземат ли чантата, която приготвих да изпращам по автобуса за чужбина до моите хора там? Досега не са ми отказвали, но комшийката, която ми правеше тази услуга вече не ми е комшийка, а днес като минах през офиса им се оказа, че вече не работи в офиса/ите, а се е издигнала в йерархията нагоре в администрацията- беше на път в чужбина с някаква екскурзия и момичето, което беше в офиса ми записа телефона и каза, че ще ѝ го предаде в понеделник.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4576 -: Декември 11, 2015, 07:47:12 pm »
Как ще се справя на изпита по информатика във вторник? Трябва ми 4 или поне 3, за да се освободя с 5-ца, че януари на изпита няма да ми гледат оценките по практика и е ужас.  :-X :lol_hitting: :lol_hitting:
Ще се справиш, но накрая нещо няма да си доволен- от преподавателя или от колега/приятел

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4577 -: Декември 11, 2015, 07:52:09 pm »
Акрукс, давам ОВ за 2 хорара, за които ми беше писала. Единият, че не излиза да ходя на фитнес, но тръгнах от 2 седмици. Другият - за ваденето на мърдеца - зъболекарят потвърди, че ще го вади скоро.
Защо така стана разминаване, при мен като че хорарите работят наобратно :043:
За зъба ти питаше дали ще се стигне до операция, а не дали ще го вадят, а колкото до ходенето на фитнес- това е нещо, което зависи изцяло от тебе, а не какво е показвала картата тогава- съществува нещо като свободна воля, чаткаш ли?? И още нещо- ако задаваш въпроси, за да проверяваш дали работи хорарната астрология, дали ти познаваме, то няма как картите ти да са радикални и отговорите по тях точни- въпроси се задават за належащи неща, питащият трябва да е искрен и да описва добре въпроса, а не после да си правим чата в темата и се обясняваме кое, що, какво и т.н.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #4578 -: Декември 11, 2015, 07:56:40 pm »
За зъба ти питаше дали ще се стигне до операция, а не дали ще го вадят, а колкото до ходенето на фитнес- това е нещо, което зависи изцяло от тебе, а не какво е показвала картата тогава- съществува нещо като свободна воля, чаткаш ли?? И още нещо- ако задаваш въпроси, за да проверяваш дали работи хорарната астрология, дали ти познаваме, то няма как картите ти да са радикални и отговорите по тях точни- въпроси се задават за належащи неща, питащият трябва да е искрен и да описва добре въпроса, а не после да си правим чата в темата и се обясняваме кое, що, какво и т.н.

Да, с операция ще е , а фитнеса го питах за конкретен човек. Не питам от любопитство дали работи хорарната астрология.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4579 -: Декември 11, 2015, 07:59:07 pm »
Да, с операция ще е , а фитнеса го питах за конкретен човек. Не питам от любопитство дали работи хорарната астрология.
Добре, благодаря ти за обратната връзка и извинявай, че не съм ти познала!!!!!!!!!!
Да беше си направила труда да пуснеш ОВ под въпросите, а не да ги търсим из темите...
Повече на тебе нищо няма да погледна- без това ми е зловещ никнейма ти-числото на звяра!

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4580 -: Декември 11, 2015, 08:39:01 pm »
Акрукс, най-вероятно да, но ще ти коства повече нерви и стрес от очакваното.
De omnibus dubitandum est

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4581 -: Декември 11, 2015, 08:41:25 pm »
Благодаря ви за помощта. Една колежка ми прати едни тестове, които "може би" ще се паднат на теста. Да разбирам, че няма да се паднат. :) Ще уча повечко от учебника значи. :)
Много ми е труден материалът по този предмет ...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4582 -: Декември 11, 2015, 08:55:17 pm »
Не се отчайвай! Има къде по трудни предмети, като икономиката например.
Според мен ще го вземеш, но с повече труд и упорство. Освен това, си с Марс в Овен. На някаква информатика ли ще се даваш?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4583 -: Декември 11, 2015, 08:55:52 pm »
Да пусна и аз един въпрос, то не, че като пуснах на 3 декември в любовни хорари въпрос и някой ме отрази, но да се пробвам...
Въпросът, който ме вълнува е, ще вземат ли чантата, която приготвих да изпращам по автобуса за чужбина до моите хора там? Досега не са ми отказвали, но комшийката, която ми правеше тази услуга вече не ми е комшийка, а днес като минах през офиса им се оказа, че вече не работи в офиса/ите, а се е издигнала в йерархията нагоре в администрацията- беше на път в чужбина с някаква екскурзия и момичето, което беше в офиса ми записа телефона и каза, че ще ѝ го предаде в понеделник.

Акрукс, не мисля, че ще успееш по автобуса.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Общи хорари
« Отговор #4584 -: Декември 11, 2015, 09:02:08 pm »
И на мен ми се струва проблемна чантата на акрукс

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4585 -: Декември 11, 2015, 09:05:18 pm »
Привет на всички.
 Не мога да си намеря акта за раждане, може ли някакъв жокер къде е?? Дали ще успея да го намеря през почивните дни?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4586 -: Декември 11, 2015, 09:54:56 pm »
Акрукс, не мисля, че ще успееш по автобуса.
Благодаря, но то друг вариант няма- прекалено е обемист и тежък чувала на баба Коледа, за да го пускам като колетна пратка- то ще ми излезе по-евтино да хвана автобуса и го занеса лично, но за съжаление нямам тази възможност- вързана съм с ангажимент към майчището ми.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4587 -: Декември 11, 2015, 09:57:37 pm »
Акрукс, най-вероятно да, но ще ти коства повече нерви и стрес от очакваното.
Благодаря, дано не е по трудния начин- да ходя през нощта на автогарата, когато тръгва автобуса, за да се моля на шофьорите. Досега комшийката ги придувмаше, а аз оставях чантата при нея в офиса, шофьорите от там го вземаха. 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4588 -: Декември 11, 2015, 09:58:33 pm »
И на мен ми се струва проблемна чантата на акрукс
Мерси!
 O:-)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4589 -: Декември 11, 2015, 10:06:25 pm »
Не се отчайвай! Има къде по трудни предмети, като икономиката например.
Според мен ще го вземеш, но с повече труд и упорство. Освен това, си с Марс в Овен. На някаква информатика ли ще се даваш?
На мен икономиката ми е играчка. Математиката и информатиката ме съсипват този семестър.  :012: