Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038126 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4590 -: Декември 11, 2015, 10:36:07 pm »
Много ми е труден материалът по този предмет ...
Вижда се, че ти е труден- Луната У3 в съвпад със Сатурн У9, но предполагам ще се справиш- Луната ще извърши хармонични аспекти с К6, с Марс в 6д, който е 4-ти от 3-ти, с Уран У10- може неочаквано да го вземеш с висока оценка.
По мое време този изпит се водеше "зачот", а оценката беше "да" или "не", но пак си беше изпит- като останат два невзети изпита или зачота след редовна и поправителна сесии- марш в производството 8 месеца бачкане, а на лято възстановяване на студенстки права- кандидаства се наравно с новите кандидат студенти.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Общи хорари
« Отговор #4591 -: Декември 12, 2015, 12:50:00 pm »
Здравейте,
Задавам въпросът си тук, защото иде реч за приятелство, а не за любов. Имахме сдърпване с колежка и приятелка и от известно време нещата не вървят. Ще възобновим  ли предишните си взаимоотношения с К.?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4592 -: Декември 12, 2015, 01:09:39 pm »
Здравейте,
Задавам въпросът си тук, защото иде реч за приятелство, а не за любов. Имахме сдърпване с колежка и приятелка и от известно време нещата не вървят. Ще възобновим  ли предишните си взаимоотношения с К.?
Да, ще си оправите взаимоотношенията.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4593 -: Декември 12, 2015, 01:43:42 pm »
Да пусна и аз един въпрос, то не, че като пуснах на 3 декември в любовни хорари въпрос и някой ме отрази, но да се пробвам...
Въпросът, който ме вълнува е, ще вземат ли чантата, която приготвих да изпращам по автобуса за чужбина до моите хора там? Досега не са ми отказвали, но комшийката, която ми правеше тази услуга вече не ми е комшийка, а днес като минах през офиса им се оказа, че вече не работи в офиса/ите, а се е издигнала в йерархията нагоре в администрацията- беше на път в чужбина с някаква екскурзия и момичето, което беше в офиса ми записа телефона и каза, че ще ѝ го предаде в понеделник.
Луната твой У3 прави първи и последен аспект - квадрат с Юпитер У7 и диспозитор на У9. Меркурий У1 и Сатурн в У9 са в лоша рецепция. Не ..


Благодаря за коментара по - горе. :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4594 -: Декември 12, 2015, 05:01:56 pm »
Здравейте,
Задавам въпросът си тук, защото иде реч за приятелство, а не за любов. Имахме сдърпване с колежка и приятелка и от известно време нещата не вървят. Ще възобновим  ли предишните си взаимоотношения с К.?

В момента, а и дълго занапред, няма ласкаво мнение за теб. Ще общувате нормално, но не можеш да разчиташ на предишната й искрена симпатия и обич. Черна си й, ще трябва здравата да се потрудиш.
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4595 -: Декември 12, 2015, 05:08:03 pm »
Луната твой У3 прави първи и последен аспект - квадрат с Юпитер У7 и диспозитор на У9. Меркурий У1 и Сатурн в У9 са в лоша рецепция. Не ..
Меркурий У1, У2 е във взаимна рецепция по заточение с Луната У3 в 7д  и показва затруднението ми по отношение на изпращането. Меркурий е в знака на Сатурн У9, който е в разходящ съвпад с Луната У3- последното показва, че  в миналото съм изпращала по този начин торбата с подаръците за Коледа без проблем. А тази година дали и как ще стане, в близките няколко дни ще се разбере и ще пиша- мен също ме притеснява последния аспект на Луната  ::) Благодаря, че коментира!

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #4596 -: Декември 14, 2015, 12:03:12 am »
Ох, хора, тормози ме един проблем:
Взех си обувки в началото на седмицата, много им се канех, трудно си избирам, но ми харесаха, а и вървеше намаление в магазина. Обух ги веднъж за не повече от 2 часа. Направиха ми ужасни рани и мазоли в долната част на глезените, въпреки че не са ми малки, явно така са конструирани, което е жалко, защото са спортни обувки/боти/ботуши, предполага се да стават за дъъъълго ходене (това е и причината да си ги взема, тъй като въртя значителен километраж на крак). Та, искам да ги върна, разгледала съм всичко друго в магазина и няма други, които да взема, при евентуална замяна, ще си искам парите обратно. Въпросът в хорара ми е "Ще приемат ли обувките в Humanic и ще ми върнат ли парите?"
//не е като да съм някаква лигла, която не понася болка, просто много имам нужда от удобни зимни обувки, а ресурсът ми (б)е този:Д

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4597 -: Декември 14, 2015, 08:54:49 am »
А пазиш ли касовата бележка?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #4598 -: Декември 14, 2015, 10:25:11 am »
остана в приятелка, с която заедно си купихме обувки (намалението беше за втори чифт), днес ще взема касовата бележка.
//не знам по кой дом/сигнификатор да търся магазина в картата

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4599 -: Декември 14, 2015, 11:44:41 am »
остана в приятелка, с която заедно си купихме обувки (намалението беше за втори чифт), днес ще взема касовата бележка.
//не знам по кой дом/сигнификатор да търся магазина в картата
Магазинът е по 7д, но едва ли ще върнат парите, щом промоцията е била свързана със закупуването на втори чифт обувки, но опитай- за питане пари не вземат.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #4600 -: Декември 14, 2015, 04:37:29 pm »
Ще може ли да погледнете тази карта, моля ви - въпросът по нея е "Ще разговаря ли Х. с мен преди Коледа?"

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4601 -: Декември 14, 2015, 05:28:34 pm »
Ще може ли да погледнете тази карта, моля ви - въпросът по нея е "Ще разговаря ли Х. с мен преди Коледа?"
Да, може дори да отидеш при него.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #4602 -: Декември 14, 2015, 05:43:55 pm »
Ха, ама че работа. Благодаря, Акрукс! :58: Моите нагласи са силно негативни. Дано не съм оплескала нещо с картата и затова да е позитивна. Както казах, днес ме тресе здрав песимизъм. :93:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4603 -: Декември 14, 2015, 06:46:19 pm »
Моите нагласи са силно негативни. Дано не съм оплескала нещо с картата и затова да е позитивна. Както казах, днес ме тресе здрав песимизъм.
Картата си е наред- Луната У3 за теб в 3д на Х. отразява правдиво въпроса, че е свързан с комуникация. Понеже управлява и 2д. може да има връзка с пари. Картата показва, че ти си заинтересованата страна- Меркурий У1 в 1д на Х. , а Юпитер у1 на Х. е в твоя 5д- едва ли си толкова негативно настроена към Х. , по-скоро е обратното- имаш чувства и го харесваш, а ако нещо те е ядосал е друг въпрос. И на мен днес ми е песимистично и съм ядосана по 5д- голямата дъщеря  :)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #4604 -: Декември 14, 2015, 06:57:01 pm »
Да, да, правилно казваш - Х. много ме ядоса, наистина пресоли манджата този път. И това, че аз съм заинтересованата страна, никак не ми харесва. Ако така гледа на нещата, давам му пълен карт бланш да не ме търси по никакви въпроси. :96:

На дъщерята предай да не те ядосва - случила е на майка-вълшебница. Боболина така е казала. ;)