Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037391 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4605 -: Декември 14, 2015, 07:24:17 pm »
На дъщерята предай да не те ядосва - случила е на майка-вълшебница. Боболина така е казала.
Майката е до време, сега гаджето е на първо място- младежа ще я води при родителите си за празниците, в което няма нищо лошо, само че щели да тръгнат събота, а точно в събота сутринта пристига автобуса, по който имах намерение да пратя поръчаните от нея подаръци, в това число и за родителите му.
На всичко отгоре днес успях да намеря телефона на новия офис, в който е моята позната, но тя не беше в офиса по това време и жената, която се обади взе моя номер да го предаде на моята позната да ми се обади- така както и в петък от стария офис направи служителката, а до ден днешен моята позната не ми се обажда- това е частично ОВ по моя въпрос, който зададох тук на 11 дек.  :(

пп Как да не се ядосвам, като похабих толкова време и ресурси да напълня цяла торба с подаръци и лакомства, а в същото време малката дъщеря днес ми писа, колко се радва на подаръка ми- едни малки обички на Сваровски пратих по нейна колежка, която сега замина при нея на работа.
« Последна редакция: Декември 14, 2015, 08:59:54 pm от akruks »

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #4606 -: Декември 14, 2015, 08:17:37 pm »
Да, много е тъпо да се получава така, наистина. Моите гаджета ги приучавам, че първо са родителите, после гаджетата, родителите са едни за цял живот, гаджетата може да се сменят. ;) Така че да не ме поставят в ситуации да избирам, понеже изборът няма да им хареса. И да не си образуваме излишни нерви. По-добре да си живеем в хармония, "няма начин да няма начин". :engel016:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #4607 -: Декември 15, 2015, 05:50:46 pm »
Имам въпрос свързан с компания , ше поръча ли Юнайтед С-сериес или ще изберат конкурента Ембраер? Юнайтед облисля покупката на С-сериес , но не е сигурно че ще купят , решението предстои , може би първата половина на 2016.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4608 -: Декември 16, 2015, 12:05:00 am »
Как ще се справя на изпита по информатика във вторник? Трябва ми 4 или поне 3, за да се освободя с 5-ца, че януари на изпита няма да ми гледат оценките по практика и е ужас.  :-X :lol_hitting: :lol_hitting:
Ееее, да ви се похваля имам 70% успеваемост от контролното. Надминах си способносите даже. Без никаква обща култура по предмета или някакви знания, успях за 4 дни (изпълнение с мъки и биене на глава в учебнците) да се подготвя за изпита. Би трябвало оценката да е около 5, а крайната оценка ще разбера другия вторник. Утре ако се справя добре с едно контролно имам шансове за 6, но важното е, че ще се освободя от изпит. Не мога да повярвам.  :012:

Делфин, Акрукс - познахте. Акрукс позна за неочаквано високата оценка, а и беше близо това за колегата "че ще се разочаровам от него". По план трябваше с него да седнем един до друг, но уникалния ни карък ... и се наложи аз да седна до едно изолирано място, от което абсурд да препиша нещо, понеже тъпата квесторка така и скимна ...  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:
« Последна редакция: Декември 16, 2015, 12:07:12 am от Теодор »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4609 -: Декември 16, 2015, 12:11:55 am »
Имам въпрос свързан с компания , ше поръча ли Юнайтед С-сериес или ще изберат конкурента Ембраер? Юнайтед облисля покупката на С-сериес , но не е сигурно че ще купят , решението предстои , може би първата половина на 2016.
А ти работиш в компанията Юнайтет, така ли?  :017:

Ако се гледа Юнайтет по първи дом, мисля, че ще поръчат "С-сериес". :) У1,У2 и Луната са добре настроени към У7.
« Последна редакция: Декември 16, 2015, 12:15:44 am от Теодор »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4610 -: Декември 16, 2015, 08:35:13 am »
Браво, Теодор!  :clap:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4611 -: Декември 16, 2015, 08:58:42 am »
А ти работиш в компанията Юнайтет, така ли?  :017:

Ако се гледа Юнайтет по първи дом, мисля, че ще поръчат "С-сериес". :) У1,У2 и Луната са добре настроени към У7.
А конкурента по кой дом да го гледаме?
Такива хорари са ми много сложни.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4612 -: Декември 16, 2015, 12:00:15 pm »
А конкурента по кой дом да го гледаме?
Такива хорари са ми много сложни.
Аз затова възприех въпроса като - ще купят ли С-сериес или не.  :012:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4613 -: Декември 16, 2015, 12:20:26 pm »
Конкурентът е по 7 дом.
После ще погледна хорара и аз. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4614 -: Декември 16, 2015, 01:33:23 pm »
Имам въпрос свързан с компания , ше поръча ли Юнайтед С-сериес
Те вече са поръчали, но се спотайват, остава да финализират сделката и тогава ще обявят официално покупката.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #4615 -: Декември 17, 2015, 12:06:51 am »
Акрукс :) Ти си наистина Майстор , няма друга като теб :) точно това , което си написала , е нещо което се говори от октомври насам :) Благодаря много

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4616 -: Декември 17, 2015, 08:07:57 am »
Имам въпрос свързан с компания , ше поръча ли Юнайтед С-сериес или ще изберат конкурента Ембраер? Юнайтед облисля покупката на С-сериес , но не е сигурно че ще купят , решението предстои , може би първата половина на 2016.
Имам желание да погледна картата, но не разбирам въпроса.  :017:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4617 -: Декември 17, 2015, 08:33:56 am »
Акрукс, най-вероятно да, но ще ти коства повече нерви и стрес от очакваното.
ОВ по въпроса- след като минах онзи ден през централния офис на фирмата, служителките там казаха, че са предали телефона ми на бившата комшийка, която така и не се обади; на единствения ѝ син, с когото дъщерите ми израстнаха заедно, писах във Фейсбук, но и той не ми отговори, а е прочел писмото- сред приятелите ми е и се вижда дори кога е прочетено. Но в офиса ми казаха да говоря с шофьорите преди да тръгне автобуса, и че по всяка вероятност нямало да ми откажат- тази нощ хванах такси и отидох на автогарата, взеха ми чантата- чекираха я като багаж на пътник, платих по тарифата за втора чанта на пътник и я изпратих заедно с автобуса.  :cheer:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4618 -: Декември 19, 2015, 01:06:49 pm »
Ще успея ли да се освободя от изпит по Математика първа част?  :57: Трябва много да ми се усмихне, късметът, защото ограждах отговори без да чета въпросите - карах само на предчувствия, но предния път по същия начин изкарах 5.  :043: Паднаха ми се отвратителни преподаватели ... нито обясняват нормално материала, нито пускат нормални контролни, нито пък дават да препишеш нещо ... Лошото е, че всеки въпрос има 5  възможни отговора и при грешка се взима точка, така че ако не ми е работила правилно интуицията имам шанса да съм с брой минус 12 точки.  :043: Последното контролно беше на 2 части - едното задачи и едно теория. Трябва да имам 5 и 2 или 4 и 3, за да се освободя с 4.

Надеждата умира последна .... положението е много зле
« Последна редакция: Декември 19, 2015, 01:29:22 pm от Теодор »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4619 -: Декември 19, 2015, 02:17:56 pm »
Лаптопът ми взе да прави странни проблеми. Налага се да го занеса на диагностика, но като казах в сервиза какво се е случило, предположиха, че може да е заради дъното (което значи, че едва ли ще мога да си позволя ремонт и в скоро време може да остана без компютър и без достъп до интернет). Има ли вероятност да се оправи лаптопа ми и ако да - дали ще имам финансовата възможност?