Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038307 пъти)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4620 -: Декември 19, 2015, 10:21:27 pm »
Тео, кифлиш се нещо. Не си чак толкова зле :-) ще се измъкнеш. Но , за всеки случай, както и предишния път, се понапъни повече от планираното
De omnibus dubitandum est

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4621 -: Декември 20, 2015, 12:45:21 am »
Тео, кифлиш се нещо. Не си чак толкова зле :-) ще се измъкнеш. Но , за всеки случай, както и предишния път, се понапъни повече от планираното
Контролното беше в четвъртък, за резултатите ще има в понеделник. Хич не преувеличавам, щом колегата до мен, който е от математическа гимназия и е карал матура + приемен изпит по математика нищо не успя да направи и ми се лендзеше като го карах да помага ..  :043: :043: Аз буквално не четях условията, а само ограждах. Нямаше нито един въпрос, който да да разбера за какво става на въпрос ... Положението не е зле, а мегазле.  :012: :012:

Чул те Господ да се освободя!!!! ЩЕ ВДИГАМ БАНКЕТ АКО СТАНЕ ТОВА!!!!! Ще пусна и няколко тото фиша ..  :043: :043:
« Последна редакция: Декември 20, 2015, 12:48:21 am от Теодор »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4622 -: Декември 20, 2015, 11:28:21 am »
Ще успея ли да се освободя от изпит по Математика първа част? 
Марс У1, У8 в разходящ квадрат с Меркурий У3 в 10д- рискувал си, но не е дало положителен резултат (този път) и по мое виждане ще го вземеш втория път. Но дано греша!

пп Сега с четворка ли освобождават, по мое време с петица и то пълна, а не 5 на релси  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4623 -: Декември 20, 2015, 11:53:30 am »
Марс У1, У8 в разходящ квадрат с Меркурий У3 в 10д- рискувал си, но не е дало положителен резултат (този път) и по мое виждане ще го вземеш втория път. Но дано греша!

пп Сега с четворка ли освобождават, по мое време с петица и то пълна, а не 5 на релси  :)
Благодаря ви. Дано все някого го взема този изпит ..  :012:

По различните предмети е различно, но гледат да ми улеснят.  :012: Обаче 4-ката трябва да е пълна.  :012:

Забравих да спомена, че забравих да си напиша името и факултетния номер. Надявам се това да показва разходящия квадрат У1,8 с У3. Но асистента каза, че ще ми намери работата.  :012:
« Последна редакция: Декември 20, 2015, 11:56:44 am от Теодор »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4624 -: Декември 20, 2015, 12:02:49 pm »
Акрукс, сигурно си имала предвид сходящ квадрат. Това едва ли би оправило положението ми, даже напротив. ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4625 -: Декември 20, 2015, 12:15:46 pm »
Акрукс, сигурно си имала предвид сходящ квадрат. Това едва ли би оправило положението ми, даже напротив. ;D
Вярно, че е сходящ  :57:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4626 -: Декември 20, 2015, 06:53:24 pm »
Лаптопът ми взе да прави странни проблеми. Налага се да го занеса на диагностика, но като казах в сервиза какво се е случило, предположиха, че може да е заради дъното (което значи, че едва ли ще мога да си позволя ремонт и в скоро време може да остана без компютър и без достъп до интернет). Има ли вероятност да се оправи лаптопа ми и ако да - дали ще имам финансовата възможност?
Някой няма ли да отговори и на моя въпрос? Или като прочетохте, че може вече да нямам достъп до компютър, и ме отписахте?
Лошото е, че и залата, от която пиша, ще прекрати дейност на 28 декември.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4627 -: Декември 20, 2015, 07:02:21 pm »
Качвам картата наново.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4628 -: Декември 20, 2015, 07:33:33 pm »
Весо, на мен не ми беше ясно по кой дом да гледаме въпроса, затова не се включих. По 2 дом като вещ или по 3 дом като средство за комуникация?

При всички положения Меркурий е сигнификатор на вещта, а Луната е сигнификатор на въпроса.

Според мен има вероятност да го ремонтират или най-малкото от сервиза ще се постараят да направят всичко възможно, но компютърът вече е амортизиран. Въпреки това може временно да се закърпи положението и да изкара още.

Що се отнася до другия ти въпрос, може да не ти допадне цената на услугата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4629 -: Декември 21, 2015, 08:08:25 am »
Лила, и аз се зачудих по кой дом да е точно, макар да имах съмнения за  трети, затова се зарових. Ето:

Трети дом – Братя, сестри, братовчеди и други членове на семейството (не е родители, те принадлежат на 4-ти дом). Съседи и други, от близкото ни обкръжение. Средата, в която живеем и работим, късите пътувания, пътувания, които редовно предприемаме. Писма, слухове, доклади, съобщения, вестници, списания, телефони, поща, писмени дела и договори, речи и разисквания, комуникативни и езикови умения и т.н.
В хорарната астрология: Както вече стана ясно – въпроси свързани договори, нотариални актове, комуникация, например един Сатурн в трети би могъл да покаже неспособност за комуникация. Някои астролози причисляват към този дом клюкари, нежелани посещения в дома (влизане на бандити), освен това нежелано раждане…
В муданната астрология - Национални слухове, пропаганда. Всички средства за разпространение на новини и информация, пощенските станция, мрежи за комуникация, компютри, телефони, факсове, вестници, списания, електронни пощи, публикации, литература, периодични издания, телевизия… Транспорт. Обществено мнение и въпроси, засягащи свободата на словото, езика. Също така договорите, международните споразумения и т.н.


Макар да е дадедно при мунданната астрология, аз също мисля, че се гледа 3 дом.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4630 -: Декември 21, 2015, 01:42:32 pm »
Някой няма ли да отговори и на моя въпрос? Или като прочетохте, че може вече да нямам достъп до компютър, и ме отписахте?
Лошото е, че и залата, от която пиша, ще прекрати дейност на 28 декември.
Моля ти се, не си прави грешни изводи!
Типично по стрелец- все едно слушам майка си с това изказване, която я имам на видео от сватбата ми, как казва с иронична усмивка, че майката вече не била нужна и още куп глупости надрънка, за да ми вгорчи деня, че нали тя не е имала сватба навремето, що пък аз да имам и да съм щастлива?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4631 -: Декември 21, 2015, 01:48:21 pm »
Лаптопът ми взе да прави странни проблеми. Налага се да го занеса на диагностика, но като казах в сервиза какво се е случило, предположиха, че може да е заради дъното (което значи, че едва ли ще мога да си позволя ремонт и в скоро време може да остана без компютър и без достъп до интернет). Има ли вероятност да се оправи лаптопа ми и ако да - дали ще имам финансовата възможност?
Нищо му няма на дъното, проблемът е стар и ще се оправи с едно преинсталиране и прочистване.

пп На мен преди няколко години на стария компютър сложиха дънна платка втора употреба за 10лв. в гаражен сервиз, иначе навремето за пръв път като изгоря, след като децата заляха компа с кола, помня 80лв ми взеха в сервиза на магазина, от който бях купила компютъра.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Общи хорари
« Отговор #4632 -: Декември 21, 2015, 02:12:57 pm »
хайде и аз със същия въпрос. имах предвид дали ще взема, но питах "вземем", защото ако има ще е за всички.
по хорара ми се струва, че ще има дпълнително пари, но реално не се е чуло нищо такова.

паричен бонус няма да има
но ми смениха служебния мобилен с по-хубав. ползваме ги като лични по принцип, напоследък ни ги оставят като се амортизират.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4633 -: Декември 21, 2015, 03:00:46 pm »
паричен бонус няма да има
но ми смениха служебния мобилен с по-хубав. ползваме ги като лични по принцип, напоследък ни ги оставят като се амортизират.
то пък остава с Нептун у2 ретро да има паричен бонус, но пък как хубаво е излязла придобивката- Луната У6, У7 съвпад с Меркури У5, у8 в 9д- със здраве да го ползваш и само хубави новини да ти носи телефончето- служебни и лични  :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4634 -: Декември 21, 2015, 09:16:08 pm »
Благодаря много, Лили, делфин, акрукс!

Това особено беше много важно, не го знаех. Благодаря, че сподели!
пп На мен преди няколко години на стария компютър сложиха дънна платка втора употреба за 10лв. в гаражен сервиз, иначе навремето за пръв път като изгоря, след като децата заляха компа с кола, помня 80лв ми взеха в сервиза на магазина, от който бях купила компютъра.