Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037852 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #4680 -: Януари 10, 2016, 06:44:48 pm »
Хепи, твоят У1 и сигнификаторът на въпроса У2, са една и съща планета - Слънцето. Парите са под твой контрол. И Слънцето, и Луната са в 6-я ти дом в разходящ съвпад. Луната ще прави съвпад с Меркурий - твоят У3. Според мен ти сама си сложила парите някъде из офиса и до максимум два дни ще се сетиш къде са. Не виждам да са откраднати или изгубени. Мисля, че парите са в офиса.

Ако гледаме естественият им сигнификатор - Венера, пак излиза, че са при теб. Венера е в съвпад с твоя диспозитор, но е заключена в петия ти дом. Помисли да не са някъде около радио, телевизор, друг предмет по пети дом.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4681 -: Януари 10, 2016, 06:52:02 pm »
Имам въпросче - в четвъртък изненадващо установих, че ми липсват пари от служебната каса. 3 дена преди това уж всичко беше точно. Та, питам, дали ще ги "намеря" или да ги вадя от джоба и да приключвам с терзанията?

Докато правех картата се сетих, че луната е в края на знака, но се оказа, че има аспект с ретро Мерк. Затова ще я оставя - може и да има отговор.
Картата винаги дава отговор, нали се гледат основните сигнификатори, не само Луната?
Ще ги намериш при повторно преброяване/проверка по документи- Луната ще извърши съвпад с ретро Меркурий У3 в 6д, както и секстил с К5, описваща края на въпроси по 2д.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4682 -: Януари 10, 2016, 07:25:52 pm »
Благодаря ви момичета, ще търся пак  :58:

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4683 -: Януари 10, 2016, 08:09:19 pm »
Час на Марс, силен и ъглов, но в падението на Луната. Фортуна е подвластна на Луната, и двете са в падащи домове.
И на мен ми се струва, че ти последно си си ги затрила. Все пак шеф или колега да са се навъртали край касата?
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4684 -: Януари 10, 2016, 08:21:42 pm »
Благодаря ви момичета, ще търся пак ..
Търси, понеже последният съвпад на Луната показва търсеното в кои ръце е било за последно- в случая Луната последно е направила съвпад със Слънцето У1 в 6д- ти  на работното си място; понеже Слънцето У2 (парите) е сред други планети там, значи са между други предмети- Мерка са документи, книги, а Плутон- пластмасова кутия, стара и в тъмен цвят- да не са в кошчето?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #4685 -: Януари 10, 2016, 08:36:32 pm »
Хепи, с моя приятелка гледахме хорара за упражнение и виж тя какво пише. Дано ти е от полза.

"Парите са си там, тя нещо се е объркала. Проблема е с документи някакви. Парите може би са изхарчени за нещо, но тя пропуска фактура".

Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #4686 -: Януари 10, 2016, 09:53:20 pm »
Ако парите са по 11 дом (2 от 10), има ли вариант да са при някакви други (8 от 10) — внесени в банката по грешка, знам ли?

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4687 -: Януари 10, 2016, 10:07:51 pm »
Да не отговарям на всички поотделно - благодаря ви  :58: - ще търся и ще докладвам

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4688 -: Януари 13, 2016, 10:41:53 am »
Прерових всичко - и шкаф, и касата, и кошчето. Проверих отново таблиците. Нищо. Няма.

Възможно ли е през декември да съм направила грешката в касата - това беше период, в който забавиха заплатата и взимах от тази каса. След това уж всичко изравних. А и все пак 200лв не са 20 лв - щях да разбера, ако нещо не е в ред.
А и не мога да се сетя за такъв голям разход по каса, който да липсва.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4689 -: Януари 13, 2016, 11:09:01 am »
Имам въпросче - в четвъртък изненадващо установих, че ми липсват пари от служебната каса. 3 дена преди това уж всичко беше точно. Та, питам, дали ще ги "намеря" или да ги вадя от джоба и да приключвам с терзанията?

Докато правех картата се сетих, че луната е в края на знака, но се оказа, че има аспект с ретро Мерк. Затова ще я оставя - може и да има отговор.

Хепи, огледай си добре документите. Възможно е да имаш някой забравен или оставен при други документи. Може да се е закачил и да не го виждаш, възможно е даже да ти е в касата. Имаш интерсептиран Близнаци в 11 дом, Меркурий ретро, У и на трети дом.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4690 -: Януари 13, 2016, 11:26:14 am »
Хепи, огледай си добре документите. Възможно е да имаш някой забравен или оставен при други документи. Може да се е закачил и да не го виждаш, възможно е даже да ти е в касата. Имаш интерсептиран Близнаци в 11 дом, Меркурий ретро, У и на трети дом.

Прерових, Делфи - всичко.  ??? Те не са и толкова много всъщност - 10-15 документа.
Касата е метална кутия, в която има 4 плика - за всяка каса по един (имам няколко каси - то и оттам идва объркването понякога).

По сметки в края на декември е трябвало да имам 500лв в касата, а аз със сигурност нямах толкова (това съм убедена) - знам го, защото трябваше да направя един разход от 200лв и знаех, че нямам толкова и че трябва да ходя до банката.

Мамка му  :57:  :cheer: - то добре че са само 200лв. Преди 16-17год, в Русия, ми липсваха 10 000 марки :) - бях пощуряла 2-3 дни, докато разбера какво съм направила :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4691 -: Януари 13, 2016, 11:34:20 am »
Не уточних, че под забравен имам предвид да си забравила да оформиш някакво плащане, да напишеш документ за платени пари. Това помисли дали е възможно да се е случило.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4692 -: Януари 13, 2016, 11:50:00 am »
Не уточних, че под забравен имам предвид да си забравила да оформиш някакво плащане, да напишеш документ за платени пари. Това помисли дали е възможно да се е случило.

да, и това премислих - няма такова. По принцип не си спомням за такъв разход, от такъв размер.

Затова си мисля, че поради състоянието ми през последните месеци (забравям) е възможно още през декември да съм направила някъде грешка при смесването с личните пари - макар че, имайки предвид точно състоянието си, бях уж много внимателна.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4693 -: Януари 13, 2016, 01:15:18 pm »
Аз нямам сейф :) - замина за Германия. Няма ключ, няма код - просто една желязна кутия-каса в един шкаф. До този момент не съм имала проблем - вече няколко месеца. Колегите са 2-ма. Единият дори не знае, че тя съществува, защото много рядко идва в моята стая.

Ох, благодаря ви за загрижеността. Явно ще ги прежаля, ще пия една студена вода, ще се простя с пътуването този месец и .... това е. А ако ретро Мерка все пак реши да ми ги върне, ще трябва да почерпя :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4694 -: Януари 13, 2016, 02:06:31 pm »
Имам въпросче - в четвъртък изненадващо установих, че ми липсват пари от служебната каса. 3 дена преди това уж всичко беше точно.
Нали 3 дни преди това всичко е било точно, а сега се съмняваш?

По сметки в края на декември е трябвало да имам 500лв в касата, а аз със сигурност нямах толкова (това съм убедена) - знам го, защото трябваше да направя един разход от 200лв и знаех, че нямам толкова и че трябва да ходя до банката.
  В крайна сметка ходи ли тогава до банката?
До този момент не съм имала проблем - вече няколко месеца. Колегите са 2-ма. Единият дори не знае, че тя съществува, защото много рядко идва в моята стая.
А другият??
Ако никой друг не ги е взел, като си направиш със задна дата една ревизия на разходите- служебни и лични, парите трябва да излизат.