Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037651 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4710 -: Януари 18, 2016, 10:59:32 am »
Благодаря ви, момичета :)
Един час след като пуснах хорара ги намерих в джоба на другото яке.  :93: Объркала съм джобовете.  :57: Едното яке е било над другото на закачалката и аз в бързината съм ги сложила там.
Акрукс, посоката е североизток, за ОВ.
А днес наистина ще ми се  наложи да взема пари назаем за деня :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4711 -: Януари 18, 2016, 04:30:37 pm »
Акрукс, посоката е североизток, за ОВ.
Югозапад написах, заради разположението на У2 (търсените пари), а на североизток е Луната в картата, благодаря за ОВ-то!

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4712 -: Януари 19, 2016, 08:43:14 am »
Здравейте, може ли помощ по един хорар.
На 26 ян. О. (назован по име, но е съпруг на сестрата на баща ми) ще дойде ли в къщи. Баба ми има РД тогава, и ги е поканила, но взаимоотношенията са доста обтегнати. И съответно, ако дойдат, ще се държат ли прилично?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4713 -: Януари 19, 2016, 11:58:49 am »
Здравейте, може ли помощ по един хорар.
На 26 ян. О. (назован по име, но е съпруг на сестрата на баща ми) ще дойде ли в къщи. Баба ми има РД тогава, и ги е поканила, но взаимоотношенията са доста обтегнати. И съответно, ако дойдат, ще се държат ли прилично?
Сестрата на баща ти (леля ти) е представена от Луната, а нейният мъж (вуйчо ти) от Сатурн, с който Венера У4, У9 за него е извършила съвпад- той някъде надалеко ли живее? Сатурн У1 за него е в сходящ тригон с Уран У1 на баба ти, така че ще я уважи, но не е изключено да има приказки от миналото за наследство/имоти, заради ретро Мерка У4 (твоето вкъщи) на негов АСЦ, който се връща към съвпад с Плутон в негов 12д. , но като цяло всичко ще мине добре- Луната У1 за леля ти в сходящ тригон със Слънцето в 1д на вуйчо ти.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4714 -: Януари 19, 2016, 12:23:25 pm »
Благодаря ти акрукс.

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Общи хорари
« Отговор #4715 -: Януари 19, 2016, 02:16:16 pm »
Моля, помогнете-умувам как да сглобя пъзела. Работа, финанси, изпити ... сложна работа  ???Ще отида ли на ски ?

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4716 -: Януари 19, 2016, 02:28:47 pm »
Моля, помогнете-умувам как да сглобя пъзела. Работа, финанси, изпити ... сложна работа  ???Ще отида ли на ски ?

 :57: :57: - тук сега за какво точно се пита ... за работа или за ски? или може би за изпити?

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Общи хорари
« Отговор #4717 -: Януари 19, 2016, 03:26:04 pm »
 ;) за ски

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4718 -: Януари 19, 2016, 03:32:29 pm »
Благодаря ти акрукс.
Моля!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4719 -: Януари 19, 2016, 03:42:54 pm »
Моля, помогнете-умувам как да сглобя пъзела. Работа, финанси, изпити ... сложна работа
Ще отида ли на ски ?
Може да отидеш за кратко и наблизо, до ски курорт в чужбина няма да стигнеш.

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Общи хорари
« Отговор #4720 -: Януари 19, 2016, 03:53:50 pm »
Благодаря, акрукс,
 и това ще нещо, дано си права. :72: И без астрологична помощ си дадох сметка, че плановете ми за ски в Австрия пропадат - финансово. Надеждите са ми за 4 дни на Пампорово.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4721 -: Януари 19, 2016, 07:16:55 pm »
Днес на работата идваха ревизьори и незнайно как (само преди час си бях броил касата), изкараха, че ми липсват 20 лева и ме заставиха да подпиша декларация, че ще ми ги удържат от заплатата. Въпросът ми е аз ли сбъркал при връщането на парите на някой клиент или ревизьорите направиха някаква шашма (което не го изключвам, понеже не ми дадоха възможност да наблюдавам касата)? И къде може да са въпросните 20 лева? Не знам в случая като служебни пари по кой дом да се разглеждат.

Lolla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Общи хорари
« Отговор #4722 -: Януари 19, 2016, 09:14:38 pm »
Сребърен ли е, понеже е представен от Луната У2?
Друг път като пускаш хорар за изгубена вещ поставяй в картата  Локус Фортуна- при теб сега е 25гр. 38' скорпион.
Потърси на трудно достъпно място, в източна посока, на средно ниво, сред бумащина, книжнина, на местата по 12-ти дом, където държите фотографски принадлежности, лекасрва, алкохол, запалими течности, до 4 дни (седмици) може и да го намериш.

Давам обратна връзка за изгубен пръстен - не го намирам. Възможно е да съм го изгубила навън.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4723 -: Януари 19, 2016, 09:31:55 pm »
Днес на работата идваха ревизьори и незнайно как (само преди час си бях броил касата), изкараха, че ми липсват 20 лева и ме заставиха да подпиша декларация, че ще ми ги удържат от заплатата. Въпросът ми е аз ли сбъркал при връщането на парите на някой клиент или ревизьорите направиха някаква шашма (което не го изключвам, понеже не ми дадоха възможност да наблюдавам касата)? И къде може да са въпросните 20 лева? Не знам в случая като служебни пари по кой дом да се разглеждат.
С Нептун У8 в 7д определено грешката/шашмата е при тях, като не си се сетил да почерпиш...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4724 -: Януари 19, 2016, 09:35:42 pm »
Давам обратна връзка за изгубен пръстен - не го намирам. Възможно е да съм го изгубила навън.
Възможно е, но като го намериш пиши, за да засечем тайминга.