Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038620 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4860 -: Февруари 26, 2016, 09:41:42 pm »
И за хората е по-добре така :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #4861 -: Февруари 28, 2016, 10:55:17 am »
За последно спамя в темата, кучетата са в двор, от който не могат да излязат, освен ако не им се отвори вратата, а ключът услужливо си стои на нея. Има звънец на вратата , който има зор звъни, затова са и пуснати вътре- да пазят.
Докато гонеха тяхната мома, бяха изровили дупка в съседската ограда, но я запушихме.
Единственият вариант е да им е отворено въпросната вечер.

Съжалявам , ако съм била рязка.
И новият кротушко:
http://prikachi.com/images.php?images/635/8660635t.jpg
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #4862 -: Март 01, 2016, 10:32:37 am »
Какво мислите за тази карта: "Ще имам ли разговор/среща с Х. при предстоящото му пътуване"? Ранен асцендент, Сатурн в 7ми... въобще красота.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4863 -: Март 01, 2016, 03:31:01 pm »
Какво мислите за тази карта: "Ще имам ли разговор/среща с Х. при предстоящото му пътуване"?
Не му предстои път.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #4864 -: Март 01, 2016, 03:35:25 pm »
Не му предстои път.

Акрукс, ти ме разби!  :-\ Има фиксирано пътуване на 18 март.... Как се връзва това с картата?  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4865 -: Март 02, 2016, 12:18:48 pm »
Акрукс, ти ме разби!  :-\ Има фиксирано пътуване на 18 март.... Как се връзва това с картата?  ???
Нали по картата гледах и написах предположението, а въпроса ти първоначално ме затрудни (Сатурн в 7д, а 7д нали е астролога), защото не разбрах какво точно питаш- не си обяснила човека, за когото питаш какъв ти е на тебе, макар да се вижда, че го харесваш, имаш чувства и мераци към него, градиш бъдещи планове с него- Юпитер У7, У8 в твоя 5 до СЛВ. Очакваш след като пътува да пристигне в населеното място където се намираш и да се срещнете, така ли? Сатурн в 7д може да показва също, че човекът за когото питаш е семеен, по-възрастен или просто по-отговорен. Освен това Юпитер У1, У2, съУ5 за него е ретрограден и едва ли му е до развлечения, има финансови затруднения, също така не е влюбен- Юпитер е извършил опозиция с Нептун У5 в негов 5-ти дом.  Слънцето У10 в 5д в разходящ съвпад с Нептун У5- човек на изкуството ли е?
Луната У3 за теб е в негов 1д и ще извърши съвпад със Сатурн У3 за него- може би ти ще го потърсиш и инициираш среща, но с оглед на това, че Луната е в сходящ квадрат с Юпитер У1 (У8 за теб), то среща, флирт, като цяло желанието ти едва ли ще се осъществи. АСЦ е ранен, което показва и ненавреме зададен въпрос, не са ти ясни обстоятелства около въпроса, които когато разбереш , а ти ще разбереш накрая, ще обезсмисли питането.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #4866 -: Март 02, 2016, 12:32:33 pm »
Благодаря ти за подробния коментар, Акрукс! Човекът, за когото питам, има много сериозни отговорности, да. Има и проблеми, които са свързани с финансови загуби за него. Не е човек на изкуството, занимава се с материални и прагматични неща, интересите му към изкуството са само хоби. Това Слънце в разходящ съвпад с Нептун нещо друго трябва да показва. Не мисля да го търся със сигурност, понеже знам какво му е положението и не бих го притеснявала. По-скоро се чудех дали ще му остане време. А предположението, че няма да има път съвсем ме изненада.
« Последна редакция: Март 02, 2016, 12:35:18 pm от Bobolina »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4867 -: Март 02, 2016, 01:18:50 pm »
А предположението, че няма да има път съвсем ме изненада.
Юпитер У1 за него е в сходящ нехармоничен аспект с Луната У9 и Сатурн У3, а с У12 няма връзка, затова написах, че не му предстои път на първи прочит. Луната У9 за него е с последен хармоничен аспект- с Меркурий У7, У8, У11 в негов 4д, като преди това ще извърши тригон с Уран У4 за него и ще пренесе светлина към негов У1, макар с нехармоничен аспект с него, така че ще пътува и ще се прибере в родното място, ще се чуе и види с приятели, възможно е и с теб.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Общи хорари
« Отговор #4868 -: Март 04, 2016, 09:33:12 pm »
Кое от две да избера:
1. Серия Х
2. Серия Т

и двете от високия ценови клас, става дума за техника

тъй като гледам нито едно от двете :017:



The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Общи хорари
« Отговор #4869 -: Март 04, 2016, 10:56:15 pm »
Не знам доколко този хорар е радикален. Въпросът е: Баба спокойно ли е починала, имала ли е болки?
Нейният У1 е на нейната К9 - анаретен в последен градус. Марс е в собствен знак, Скорпион се свързва с края.
Краят - К4 при нея е в Рак. Управителят е заточен в съвпад с Плутон.
Изглежда ми мъчително.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #4870 -: Март 04, 2016, 11:57:58 pm »
Кое от две да избера:
1. Серия Х
2. Серия Т

и двете от високия ценови клас, става дума за техника

тъй като гледам нито едно от двете :017:

Е как, я какъв Марс. Серия Т. Или хвърляй монета, ако пак се чудиш.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4871 -: Март 05, 2016, 11:17:34 am »
Кое от две да избера:
1. Серия Х
2. Серия Т
и двете от високия ценови клас, става дума за техника
тъй като гледам нито едно от двете :017:
2. Серия Т , която е по АСЦ везни, като назована втора
тази, която е по ДСЦ може да се окаже със скрит дефект или нещо друго да не ѝ е редовно, което се укрива, макар да не си изкарал Нептун в картата  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4872 -: Март 05, 2016, 11:32:03 am »
Не знам доколко този хорар е радикален. Въпросът е: Баба спокойно ли е починала, имала ли е болки?
Нейният У1 е на нейната К9 - анаретен в последен градус. Марс е в собствен знак, Скорпион се свързва с края.
Краят - К4 при нея е в Рак. Управителят е заточен в съвпад с Плутон.
Изглежда ми мъчително.
Днес е задушница, раздай за баба си да почива в мир, стига си чоплила нейната кончина- мъчила се е докато е била жива, макар да не го е осъзнавала, а заминаването ѝ в отвъдното е било облекчение за нея- Марс У1, У9 на К9 съвпад с ПФ
Луната У4 съвпад с Плутон У9 високо горе показват, че нейният дом е вече горе на небето, а не че е имала мъчителна смърт. Смъртта при нея е представена от Венера във водолей, свързана с нейното здраве- Меркурий във водолей, разположени в дома на водолея- за нея 11-ти, описват Алцхаймера, от който е боледувала, а при тази болест всички си заминават щастливи, защото нямат памет за болката.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Общи хорари
« Отговор #4873 -: Март 05, 2016, 08:37:34 pm »
Е как, я какъв Марс. Серия Т. Или хвърляй монета, ако пак се чудиш.

Като първи тригонократор, но сменя знак, а и никак не е подходящ за Венера, тя изглежда да има нужда от друго.
При производни дава същия резултат.
За зарове не ползвам, и картите не помогнаха.
Резултат - друго по трети дом от днес отклони вниманието с приоритет. Засега задържам.

Брагодаря и на акрукс :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #4874 -: Март 05, 2016, 08:44:05 pm »
Е, ще смени, но за момента е тронов. Освен това реших, че Луната ще направи аспект с Марс, който все за нещо трябва да послужи. Ако гледаш  трети дом, направо се отказвай и нищо не купувай :)