Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038490 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #4890 -: Март 15, 2016, 10:30:16 am »
Офффффф. пофледнете ги тия планети .... В колкото и часа да питаш нещо - нещата винаги ще изглеждат ужасно. Отказвам се от хорарната астрология за тази седмица, особено докато Луната е в близнаци!
Ще го вземеш!! Луната У3 прави съвпад с куспида на първи дом и тригон с МЦ. Тия планети не са ми фактор! Те само се наговарят против мен ..  :72:

Сега видях, Акрукс други позитивни неща е видяла. Ще си допълня коментара с нейното.  :012:Мерка У1 е в сходящ секстил с У6.

Ще имаш 3-ка.  ;) Няма по - хубаво нещо от 3-ка по математика. До болка познато ...  :043:

Благодаря ви. Тео, как ме разсмя.  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4891 -: Март 15, 2016, 12:46:40 pm »
Няма по - хубаво нещо от 3-ка по математика. До болка познато ...  :043:

Особено на поправка или ликвидация. Такова душевно облекчение!  ;D :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4892 -: Март 15, 2016, 01:15:52 pm »
Особено на поправка или ликвидация. Такова душевно облекчение!  ;D :72:
ДАА! Леле, добре, че не стигнах до ликвидация, а се разминах с поправка.  :043: От всички 100 души, които бяхме скъсани, аз най - много се радвах за тройчицата си.  :012: :012:  :57: То не беше викане, скачане ....  :043: За малко да си скъсам книжката от вълнение.  :012: :012: :012: Даже като се сетя сега .. още се радвам.  :57:
« Последна редакция: Март 15, 2016, 01:18:44 pm от Теодор »

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Общи хорари
« Отговор #4893 -: Март 17, 2016, 06:19:26 pm »
X обиди ли се (почувства ли се зле) от това което му казах?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4894 -: Март 17, 2016, 06:39:16 pm »
X обиди ли се (почувства ли се зле) от това което му казах?
Х има навик да не споделя емоциите си, затова може да ти се струва, че е обиден, но не е.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Общи хорари
« Отговор #4895 -: Март 17, 2016, 07:34:12 pm »
Х има навик да не споделя емоциите си, затова може да ти се струва, че е обиден, но не е.
Много благодаря!
« Последна редакция: Септември 06, 2017, 06:42:47 pm от Aquarius »

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Общи хорари
« Отговор #4896 -: Март 21, 2016, 04:19:30 am »
Какво мислите за тази карта: "Ще имам ли разговор/среща с Х. при предстоящото му пътуване"? Ранен асцендент, Сатурн в 7ми... въобще красота.

Не се видяхме, остана за следващ път. Аз бях затрупана с ангажименти на път в деня, когато той беше тук.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4897 -: Март 21, 2016, 03:43:00 pm »
Не се видяхме, остана за следващ път. Аз бях затрупана с ангажименти на път в деня, когато той беше тук.
Благодаря за обратната връзка по въпроса!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4898 -: Март 21, 2016, 09:05:33 pm »
Слагам един хорар на въпрос, който преди около две години зададох за пръв път (някои от вас знаят за случая) и смятах за приключен. Иде реч за оплаквания от съседката отдолу, че и капе в банята и понеже аз съм над нея, претенциите са към мен. При първото оплакване разбих банята, направих ремонт, но сега искането е за повторна такава операция и то отново сега и веднага, както беше и първия път.
АСЦ е на Виа Комуста и май не става за тълкуване хорара, то все пак, ако някой пожелае, ще се радвам да чуя мнения как ще приключи тази сага?
Аз съм прекалено вбесена в момента, за да го разгледам и да видя отговора.  :41:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4899 -: Март 21, 2016, 10:02:55 pm »
АСЦ е на Виа Комуста и май не става за тълкуване хорара, то все пак, ако някой пожелае, ще се радвам да чуя мнения как ще приключи тази сага?
Забрави ли за изключението, когато АСЦ е в 23-ти градус и съвпада със звездата Спика?
Луната ще извърши съвпад с Юпитер У3 и тригон с Плутон в 3д, може да се разбереш с комшийката или с другите съседи, без да се налага да правиш ремонт в дома си- тази отдолу може да има теч по канализацията, който да няма нищо общо с твоята баня. Луната последно ще извърши съвпад със СЛВ- въпросът ще приключи благоприятно, каквото и да се случи.
« Последна редакция: Март 21, 2016, 10:46:07 pm от akruks »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Общи хорари
« Отговор #4900 -: Март 21, 2016, 10:13:53 pm »
Какъв е тоя Спирит-духът на банята или блатната вещица?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Общи хорари
« Отговор #4901 -: Март 21, 2016, 10:38:42 pm »
Забрави ли за изключението, когато АСЦ е в 23-ти градус и съвпада със звездата Спика?
Луната ще извърши съвпад с Юпитер У3 и тригон с Плутон в 3д, може да се разбереш с комшийката или с другите съседи, без да се налага да правиш ремонт в дома си- тази отдолу може да има теч по канализацията, който да няма нищо общо с твоята баня. Луната последно ще звърши съвпад със СЛВ- въпросът ще приключи благоприятно, каквото и да се случи.
Ах, за Спика забравих, да :) Благодаря ти!
Аз като видях, че Юпитер У3 и е ретро, си казах - ето, ретро управител на съседите и те пак идват при мен с този проблем.
Дано всичко приключи благополучно и този път окончателно :) Че е много чепата дамата и заплашва със съд, за да се съглася да разбия пак банята, на което аз пък не се вързах :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4902 -: Март 22, 2016, 12:45:09 pm »
Ще се наложи ли А. да плаща ремонта на колата след катастрофата?

Аз сега трябва да изляза, после ще опитам да погледна :)

Луната, ако не броим възела, няма да направи аспект, докато не напусне знака. Хмм, освен К1/К7 - това брои ли се?
Иначе, негов У2 не прави аспект с У3. Обаче пък, Мерка и Слънцето, негови У8 и У9 ще направят съвпад - това дали е шанс, парите да се получат от застрахователите?

Квадрата на Сатурн, У1 и Юпитер, У12 може ли да означава, че нещо ме лъже?
« Последна редакция: Март 22, 2016, 03:25:47 pm от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4903 -: Март 22, 2016, 11:13:56 pm »
Ще се наложи ли А. да плаща ремонта на колата след катастрофата?

Аз сега трябва да изляза, после ще опитам да погледна :)

Луната, ако не броим възела, няма да направи аспект, докато не напусне знака. Хмм, освен К1/К7 - това брои ли се?
Иначе, негов У2 не прави аспект с У3. Обаче пък, Мерка и Слънцето, негови У8 и У9 ще направят съвпад - това дали е шанс, парите да се получат от застрахователите?

Квадрата на Сатурн, У1 и Юпитер, У12 може ли да означава, че нещо ме лъже?
Юпитер е също съУ3, а Сатурн освен у1 е У2, може да укрива нещо, свързано с колата и парите, но да премълчиш нещо не е лъжа, а спестяване на истината.  :)
Меркурий У6, У9 в 3д в сходящ съвпад с Уран У2- може да са пари от работата с колата, получени по съдебен път. Колкото до въпроса ти- при Луна без курс няма какво повече да се случи.

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #4904 -: Март 23, 2016, 08:36:12 am »
Юпитер е също съУ3, а Сатурн освен у1 е У2, може да укрива нещо, свързано с колата и парите, но да премълчиш нещо не е лъжа, а спестяване на истината.  :)
Меркурий У6, У9 в 3д в сходящ съвпад с Уран У2- може да са пари от работата с колата, получени по съдебен път. Колкото до въпроса ти- при Луна без курс няма какво повече да се случи.

Благодаря, акрукс. :)

Значи възлите и осите не участват в аспектите - тенкю.

А тези неща, които съм писала като аспекти, важат ли? В смисъл, как би започнала и развила разсъжденията ти? Защото от коментара ти ми се струва, че е нещо като продължение на моите мисли ... или се бъркам? Говоря чисто теоретично.