Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040297 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #4920 -: Април 01, 2016, 10:39:45 pm »
Имам въпрос  :)
Един клиент ме мога с плащането /от два месеца го чакам/, първо се беше скатал, сега твърди, че няколко пъти се опитвал да преведе парите, но имало проблем и не можело. Проверих фактурата, нe виждам проблем. Сега му казах да ми прати платежното от банката, че хич не му вярвам.

Лъже ли ме умишлено или наистина има някакъв проблем с фактурата.


п.п. А никакъв проблем не е имало, преди малко видях че чак сега е приел фактурата в дропбокс,  ама да каже бе, нямам възможност в момента, ще почакаш, защо трябва да лъже, ужас  :57: В крайна сметка ми прати платежното, превода е направен преди 10 мин.
« Последна редакция: Април 01, 2016, 11:24:38 pm от Satin »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #4921 -: Април 01, 2016, 11:43:16 pm »
Възможно е да е имал доброто намерение :) Негов У2 Меркурий има разходящ аспект с Луната (сигнификатор на въпроса като цяло), Венера — разходящ аспект с Юпитер (твоят У2). Документът го мисля Сатурн, може ретроградието да е някакъв дефект. Но: Меркурий е на върха на производен XII дом, негов У6 на върха на производен XI. Не е изключено да мисли/да е мислел, че ще мине по приятелска линия и няма да плаща. Влиянията върху Меркурий са поделени между Марс (+) и Венера (–). Не му се дават кинти, но ако натиснеш, ще.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #4922 -: Април 02, 2016, 12:02:43 am »
Даде ги вече, освен ако не е подправил платежното  ;D

Но имам още да взимам от него, освен тези, пък дали ще ги получа не е много ясно :57:

nevvy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Общи хорари
« Отговор #4923 -: Април 02, 2016, 09:29:21 am »
Здравейте,

пак съм аз с въпрос в стил "Дневниците на една кифла"  :85:   Загубила съм си слъневите о4ила и ще се побъркам,къде ли не рових.Върнахме се от по4ивка и ги носих и след това,спомням си ясно.Така,4е са тук "някъде". Моля,бихте ли погледнали хорара за да ме насо4ите!Предварително благодаря!   :72: :72: :72:

п.с кафеви стъкла,златиски рамки с бели камъ4ета (типи4но кифленски)  :cheer:
« Последна редакция: Април 02, 2016, 09:31:05 am от nevvy »

nevvy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Общи хорари
« Отговор #4924 -: Април 02, 2016, 05:42:41 pm »
Akruks,благодаря ти за отговора!!!!! Ох данооооо,4е полудях заради тях ;) последно си мислех наистина,4е може да съм ги забравила на това пътуване,но в самолета бях с тях и калъф4ето им е тук,а ги прибрах в него - зна4и са си тук някъде.Ех,дано ги намеря по-скоро..... оба4е тая хигиенистка...тцъ тцъ...голям хикс  :17:

Благодаря,4е погледна! Ще дам отзив щом ги намеря!!!! ДАНО

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #4925 -: Април 02, 2016, 06:44:49 pm »
Последно в 4ушбина ли са кифленските очила или фкъщи? :017:

nevvy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Общи хорари
« Отговор #4926 -: Април 02, 2016, 06:52:56 pm »
А,кажете вие де!Кифлата ше търси,кво да праи  :57:

п.с. били са надалеко - или са надалеко,или показва връзка с "ходенето" им надалеко  :o

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #4927 -: Април 03, 2016, 11:20:04 am »
Здравейте!

Моля за помощ по хорара - "Ще успея ли да завърша успешно магистърската програма?"

Голям зор срещам - няма учебници по предметите, свалям от чужди сайтове инфо, за да се подготвя за изпитите. От работата не ми дават да отсъствам. Губя и ученическата отпуска, която законово се полага, ама както и да е (не ми се влиза в конфликти отново). В последните дни спя по 3-4 часа, за да се подготвя, но чувствам мозъка си на пихтия вече... Не е финален изпит, имам още 1 семестър и стаж по болници. Но реших да питам като цяло, защото се чувствам в задънена улица.

Благодаря!
« Последна редакция: Април 03, 2016, 11:24:22 am от romantica »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #4928 -: Април 03, 2016, 11:24:53 am »
Личи си от харара, че ти е доста трудно, обаче ще успееш да се справиш, няма да е без пречки и трудности, но ще си вземеш дипломата.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #4929 -: Април 03, 2016, 01:20:53 pm »
Ще си взема ли изпита? Тук тройката ще ми дойде идеално.  ;D

Имааааааааааам трииииииииииииии. Време за празнуване.  :cheer: :cheer: :cheer:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

nevvy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Общи хорари
« Отговор #4930 -: Април 03, 2016, 04:42:00 pm »
 :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: Тройката - най-сладката оценка ;) Браво!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #4931 -: Април 03, 2016, 04:46:14 pm »
Не е най-сладката, но когато не си подготвен добре, е направо благословия.  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4932 -: Април 03, 2016, 11:18:02 pm »
На въпроса на Романтика- ще успееш да завършиш магистър,  а в момента си затруднена, показва го ретро заточен Юпитер У1 .

nevvy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Общи хорари
« Отговор #4933 -: Април 04, 2016, 10:21:40 am »
Намерих гииииииииииииииииии  :08: тъпите о4ила....забелязвам,4е си намирам глупостите,4ак след като съм задала въпроса тук хаха ;)

По темата - намери ги мъжа ми (хигиениста)  :57: - слу4айно се наведе преди малко да си оставя обувките - иииииииииии хоп! ела да видиш вика едно нещо - о4илата на най-долния рафт в шкафа за обувки,натикани най-навътре???????????????????????????  :o :o :o Явно той е "помощта" ми - ама не ми е брат/сестра пък ;)


  Последно ги е пипала някоя хигиенистка, очилата ти са надалеко, може в 4ужбина, ако са у вас потърси в библиотека, на място където има сувенири, нещо свързано с 4ужбина...
Ще ги намериш, сестра/брат/съсед може да ти помогне при връщането.






« Последна редакция: Април 04, 2016, 10:27:08 am от nevvy »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4934 -: Април 04, 2016, 01:23:35 pm »
Намерих гииииииииииииииииии  тъпите о4ила....забелязвам,4е си намирам глупостите,4ак след като съм задала въпроса тук хаха

По темата - намери ги мъжа ми (хигиениста) - слу4айно се наведе преди малко да си оставя обувките - иииииииииии хоп! ела да видиш вика едно нещо - о4илата на най-долния рафт в шкафа за обувки,натикани най-навътре Явно той е "помощта" ми - ама не ми е брат/сестра пък
Ти буквално приемаш всичко написано от мен, което изобщо не беше подробен анализ, а набързо спретнат отговор, покчаващ част от възможностите- какво би могло да се случи.
Според правилата последният съвпад, който е имала Луната показва кой е държал търсения предмет. Последно е имала съвпад с Плутон съУ6 в 8д- хайде като си толкова отворена и разбираща кажи ти кой ги е държал- може би шкафа за обувки е протегнал ръце и натикал в дъното? Иска ми се и друго да напиша, ама рискувам да ме банне шефката, а не ми се поема подобен риск заради....
« Последна редакция: Май 17, 2016, 08:33:26 pm от akruks »