Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038004 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4950 -: Април 07, 2016, 01:39:00 am »
Здравейте,
предстои ми пътуване другата седмица. Въпросът ми е как ще мине пътуването?
Питам, защото там ще е бившичкият  :d030: и малко се притеснявам 
Няма да имаш проблеми с другите, пътуването ти ще мине добре, може да не се забавляваш много, причината за това да е бившичкият- ретро Сатурн У7 в 5д, вероятно още храниш чувства към него.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Общи хорари
« Отговор #4951 -: Април 07, 2016, 10:07:51 am »
Акрукс, благодаря ти много за коментара  :58:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Общи хорари
« Отговор #4952 -: Април 07, 2016, 04:44:48 pm »
Изчакай да се видите и тогава дай ОВ! Човек никога не знае. Ами ако нещо се случи в последния момент?
Еее, стига черногледство.
Нищо не се случи, беше прекрасно изживяване.
Интересното е, че пет минути след този въпрос зададох и друг , със сходно питане за виждане, и втората среща се осъществи безпроблемно.
Така че, ретро или не Сатурн като У 7, няма значение, щом е налице + аспект между сигнификаторите.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4953 -: Април 07, 2016, 05:23:52 pm »
Акрукс, благодаря ти за включването! В случай, че няма да сменя мястото на живеене как се тълкуват У1,У7 и У3 в Д9? В смисъл продължават пътуванията до чужбина, или?...всъщност мъжът ми вече живее там, а аз все още изчаквам за вземането на решение за местене...
Ами да беше обяснила това с мъжа ти, така нещата се нареждат по-добре- Слънцето У1 е извършило тригон с Марс У9, У4, което показва пътуването ти до чужбина, но и това че си още тук. Предстои Слънцето У1 да направи съвпад с Уран У7 в 9д- 7д е 4-ти от 4-ти, новото жилище/местоживеене и може да се изтълкува, че ще се съберете с мъжа ти при него- в чужбина.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4954 -: Април 07, 2016, 06:21:35 pm »
Еее, стига черногледство.
Нищо не се случи, беше прекрасно изживяване.
Интересното е, че пет минути след този въпрос зададох и друг , със сходно питане за виждане, и втората среща се осъществи безпроблемно.
Така че, ретро или не Сатурн като У 7, няма значение, щом е налице + аспект между сигнификаторите.
Не става въпрос за черногледство, редно е обратна връзка да се дава когато въпросът е приключил. В картата, която сподели Луната беше без курс, пет минути по-късно също е била безкурсна, което е нормално за често задаван въпрос, както и зададен абстрактен въпрос, какъвто е всеки включващ понятието  "скоро", а колкото до ретроградието на сигнификаторите- има значение- ако не донесе забавяне, може да показва  затруднения на човека, когото представлява планетата, да му се получат нещата по трудния начин, а не от раз. Благодаря за обратната връзка по казуса!

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4955 -: Април 10, 2016, 04:20:12 pm »
Здравейте, може ли да погледнете един хорара за изпит, дали е издържан. Може и да е проверен вече, не знам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4956 -: Април 10, 2016, 04:35:16 pm »
Здравейте, може ли да погледнете един хорара за изпит, дали е издържан. Може и да е проверен вече, не знам.
СПоред мен е издържан изпита.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4957 -: Април 10, 2016, 07:05:45 pm »
На работа ми казаха, че ще ми пращат нова колежка (сегашната ще я махат). Въпросът ми е ще се разбирам ли с новата си колежка и ще се задържи ли? Ще имам ли проблеми с нея на работата? Притеснява ме това, че обучаващата ѝ ми каза, че била на възраст, че не била работила с компютър и много трудно се научила, а пък била много капризна по отношение на много неща.  :-X

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4958 -: Април 10, 2016, 07:14:21 pm »
На работа ми казаха, че ще ми пращат нова колежка (сегашната ще я махат). Въпросът ми е ще се разбирам ли с новата си колежка и ще се задържи ли? Ще имам ли проблеми с нея на работата? Притеснява ме това, че обучаващата ѝ ми каза, че била на възраст, че не била работила с компютър и много трудно се научила, а пък била много капризна по отношение на много неща.  :-X
С колежката ще се разбирате, а ти не каза какво стана с откраднатите билети, нали се притесняваше да не те накарат да ги платиш?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4959 -: Април 10, 2016, 07:27:11 pm »
С колежката ще се разбирате, а ти не каза какво стана с откраднатите билети, нали се притесняваше да не те накарат да ги платиш?
Накараха ме да ги платя...  :(

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4960 -: Април 11, 2016, 12:32:59 am »
Имааааааааааам трииииииииииииии. Време за празнуване.  :cheer: :cheer: :cheer:
Честито!! :) Аз също се боря с математика 2-ра част. Много се надявам да я освободя с 4-ка ...  :017: :-\ На контролното изкарах 6, но това хич не ме успокоява от 2-рото контролно, защото нашата вещица не си поплюва ...
« Последна редакция: Април 11, 2016, 12:36:25 am от Теодор »

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4961 -: Април 11, 2016, 12:40:21 am »
Здравейте, може ли да погледнете един хорара за изпит, дали е издържан. Може и да е проверен вече, не знам.
Няма го парса в тази карта, но би трябвало изпитът да е издържан. :)

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Общи хорари
« Отговор #4962 -: Април 13, 2016, 05:30:28 pm »
Пътуването служебен характер ли има?

Малко хлъзгав хорар - АС в първите градуса на знака, Меркурий като общ сигнификатор на въпроса също тъкмо е сменил знак, Луната и тя е в началните градуси и отива към съвпад със Слънцето /новолуние/, невидима...

Бившия не си го назовала по име, а и в хорара ти си представена от Слънцето. Но предполагам, че не с него е свързана основната цел на това пътуване. Според мен отлагане не би трябвало да има, текущите въпроси са с тенденция да се разрешат в твоя полза. Но може да има и елемент на изненада в цялата работа, нещо непредвидено да изскочи или в неочакван момент да се промени или коригира нещо по програмата на това мероприятие.

Пътуването някъде по-наблизко ли ще е или на повече километри като  разстояние?



Да дам малко ОВ. Промени леки изкочиха по организацията. Повече другата седмица.  :72:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4963 -: Април 13, 2016, 05:58:14 pm »
Меркурий на 15ти ли влиза в ретро сянка? На мен вече започва осезаемо да ми стяга около врата, ангажиментите рязко се увеличиха и се изисква повече комбинативност.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Общи хорари
« Отговор #4964 -: Април 14, 2016, 02:11:24 pm »
Ще успея ли да се запиша по проекта?