Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037573 пъти)

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4980 -: Април 18, 2016, 07:14:13 am »
Здравейте. Може ли малко помощ по хорара, ще успея ли да издържа изпита си. Изпита ми беше днес, а резултатите ще разберем след повече от месец.
Давам Ов по този хорар  - днес разбрах, че съм го издържала.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4981 -: Април 18, 2016, 07:19:03 am »
Здравейте, може ли да погледнете един хорара за изпит, дали е издържан. Може и да е проверен вече, не знам.
ОВ и за този хорар - ще трябва отново да се явявам на този изпит.
Може би заблудата в интерпретацията на хорара е дошла от там, ако е бил гледан като университетски. Моя грешка, не съм уточнила, че е за допълнителна професионална квалификация.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4982 -: Април 18, 2016, 02:09:01 pm »
ОВ и за този хорар - ще трябва отново да се явявам на този изпит.
Може би заблудата в интерпретацията на хорара е дошла от там, ако е бил гледан като университетски. Моя грешка, не съм уточнила, че е за допълнителна професионална квалификация.
Изпитите, независимо какви, все по 3д ги гледам. Видях, че Мерка У1 е извършил квадратура с Плутон У3, но пък беше извършил съвпад с Уран У6 (4-ти от 3-ти), Луната беше извършила съвпад с Плутон У3, та рекох да дам едно Да  :012: Може би ретро Сатурн у6 дава явяването отново.  ::)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #4983 -: Април 19, 2016, 09:22:04 am »
Взех участие в един журналистически конкурс, та ми е интересно дали ще грабна голямата награда  :012:

 Ще дам ов към средата на май месец  :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4984 -: Април 19, 2016, 10:03:09 am »
Не  :)
De omnibus dubitandum est

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4985 -: Април 19, 2016, 10:28:27 pm »
Взех участие в един журналистически конкурс, та ми е интересно дали ще грабна голямата награда  :012:

 Ще дам ов към средата на май месец  :)
Луната У3 в 5д е без курс, извършила е квадрат с ретро Сатурн У9, У10, така че голямата награда ще ти се размине, но не губи кураж- има следващ тираж!  :)
Понеже Луната и Меркурий У1 са извършили хармонични аспекти с Юпитер У5, който е ретро, то все някакво признание/удовлетворение ще имаш по-късно от участието си в конкурса. Успех!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #4986 -: Април 20, 2016, 11:51:22 am »
Благодаря ви  :58: Е, то е ясно, че няма да спечеля първото място. Но все пак това ми е първият конкурс и се вълнувам  :012: Непременно ще ви дам ов  :)

aquarius6

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Общи хорари
« Отговор #4987 -: Април 20, 2016, 03:23:46 pm »
Здравейте. :) От една година съм се вглъбила в наталната астрология, че чак сега откривам  колко други възможности предоставя тя или може би чак сега ми се наложи да потърся. Чувството е като да откриеш напълно нов свят  :012:
Въпросът е - ще пътувам ли това лято за чужбина?
Прочетох някои основни принципи, но все пак ще бъда благодарна ако обясните с няколко изречения как изтълкувахте картата за да мога да се науча да го правя сама в бъдеще :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4988 -: Април 20, 2016, 04:08:07 pm »

Въпросът е - ще пътувам ли това лято за чужбина?
Прочетох някои основни принципи, но все пак ще бъда благодарна ако обясните с няколко изречения как изтълкувахте картата за да мога да се науча да го правя сама в бъдеще :)
Луната, като твой втори сигнификатор, ще извърши секстил с Уран У7 в 9д и накрая с Меркурий У11 в 9д, ако ще ходиш там при приятел/и или групово, като екскурзия с тур. фирма, може да пътуваш.

aquarius6

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Общи хорари
« Отговор #4989 -: Април 20, 2016, 04:29:47 pm »
Предполага се, че трябва да пътувам сама - на гости на сестра ми .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4990 -: Април 20, 2016, 04:45:19 pm »
Луна на ДС или в 7 дом рядко предполага самотен престой. Стимулът за дадено пътуване може да е "някой" - в случая казваш, че това е сестра ти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #4991 -: Април 24, 2016, 05:49:04 pm »
Според вас по този Хорар, ще успеят ли да подпишат (компания) ли договора и да направят поръчката или ще пропадне?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4992 -: Април 26, 2016, 11:00:32 pm »
Според вас по този Хорар, ще успеят ли да подпишат (компания) ли договора и да направят поръчката или ще пропадне?
А ти част ли си от тази компания?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Общи хорари
« Отговор #4993 -: Май 02, 2016, 01:01:56 am »
Да дам обратна връзка по хорара, договора го подписаха в Четвъртък , голяма радост беше :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4994 -: Май 05, 2016, 09:16:18 pm »
Хрумна ми един ретрограден въпрос, само че не знам кога ще мога да дам обратна връзка  :)

Назованият по име ще успее ли до края на годината да продаде имота, в който живее?

Става въпрос за евентуална продажба, за да се изплати с получените пари остатъкът по ипотечен кредит. На делото от адвоката им това бе изтъкнато като основен аргумент, но имам чувството, че е излъгал. В апартамента вече не съм съсобственик, а кредитът продължава да виси, двете неща нямат много общо.

В тази карта малко съмнителна ми се струва бързата и успешна продажба. Квезитът и неговият имот са представени от ретро Меркурий в Телец, в имота имаме заточен ретро Юпитер и Раху, като Юпитер управлява задължението към банката. Втори дом на квезита също е представен от ретро Меркурий, хм... Остава да се надяваме, че екзалтирала Луна, апликираща към Венера, може да свърши хубава работа. Имат и къде да се изнесат да живеят - на доста по-хубаво и просторно място, но и то, като 4ти от 4ти дом,  е представено от ретро Марс, странно защо. За толкова време би трябвало да е приключил с довършителните работи и да е започнал да го обзавежда, има и достатъчно финанси, не го е закъсал /представен е от Венера в собствен знак и собствена терма/. Парите, които евентуално би донесъл имотът, също са представени от Венера в Телец - може да му вземе и хубава цена, и висок наем. Само сигнификаторът на дълга е неблагоприятно поставен.

Моят сигнификатор, макар и ретрограден, е близо до ЛФ и не се вижда с У8. Предполагам, че песимистичният сценарий ще ме подмине.

За евентуални заинтересовани от имота купувачи 7 дом от 4ти ли се гледа?  :017:


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui